2018-2019 Sonbahar Kış Sezonu Saç Trendleri

Sonbaharın tam ortasında, kış gelmeye hazırlanırken podyumlardan hayatımıza düşen saç trendleri için hazır mısın? Ne o, podyumlar sadece kıyafet ve aksesuarlar için trend yaratır diye düşünmüyordun değil mi? Tabii saç trendleri hazır giyim modası kadar belirleyici olmuyor. Çünkü sürekli gezdiğin sokaklarda her vitrinde rastladığın bir şey değil saç ve makyaj trendleri. Bazen öylesinde aklına gelerek, bazen de bir film yıldızında ya da dizide görerek bir saç modeli yaptırdığımız oluyor. Zaman zaman ise yaptığımız değişiklikler podyumların bize hissettirmeden hayatımıza empoze ettiği bir trend de olabiliyor. İşte tam da bu yüzden 2018 kışının saç trendlerini senin için inceledik. Bu yıl modun düşerse ya da bir değişiklik yapmak istersen en azından burcuna uygun bir değişim yap. İşte başlıyoruz…

Koç Burcu Kadınına Kızıl Yakışır

Koç burcu kadını kırmızının her tonuna aşık. Peki ya sadece kırmızı mı yoksa ondan türeyen renklerde Koç burcuna yakışıyor mu? Bizim cevabımız buna her zaman evet olur. Kızıl saç rengi bu sene tüm parlaklığı ile podyumlarda görüldü. Açığı, koyusu, kızıl kahvesi hepsi mevcut. Burada iş ten rengine uygun bir tonu seçmekte saklı unutma. Madem podyumlarda fazlasıyla kızıl gördük o halde güçlü ve cesur Koç burcu kadını, bu yıl saç rengini değiştirmeye karar verirsen podyumdan ilham alabilirsin.

Zahmetsiz Dalgalar ile Boğa Burcu Kadını

Pratik olmayı seven Boğa burcu kadınlarına müjde! Zahmetsiz dalgalar bu sene fazlasıyla moda. 2018-2019 Sonbahar Kış podyumlarında hoş görünümün sırrı fazla efor harcatmayan akan dalgalarda olacak. Bu zahmetsiz dalgalar ile yüzüne aydınlık ve genç bir görünüm verebileceğin gibi bu model sayesinde yüzüne hem yazdan kalma bir ferahlık yayacaksın hem de fazlasıyla çekici olacaksın. Yanı tam bir Boğa kadını…

Kakülüne Yeni hava Katan İkizler Burcu Kadını

Kaküllü saç modeli birçok kadın için risklidir. Eğer iyi kesilmezse yüzü olduğundan şişman ve orantısız gösterebilir. Ama doğru bir kesimle de genç ve dinamik bir görünüm yakalamanı sağlar. Kısaca tam İkizler burcu kadınına özel bir trend diyebiliriz. Fakat bu sene saç artistleri İkizler kadının değişkenliğe olan sevdasını da düşünmüş olacak ki mevcut trend kaküllü saç değil, kakülleri yana taramak. Çeşitlilik sever İkizler kadını bu yıl sen kakülünü kestir, sonra canın isterse yana tararsın, istemezse de dağınık bırakırsın.

Nostaljik Volümlü Saçlar Yengeç Burcu Kadınını Etkileyecek

Eski zaman artistlerinin ya da 60’lı yılları anımsatan retro saçlarının fotoğraflarına aşkla baktığımız yıllara götürdü bizi Moschino defilesi. Yoğun hacimli ve hareketli olan bu saç trendi ile Yengeç kadını yaratmaya çalıştığı modern vintage kadının rahatlıkla gün yüzüne çıkartabilecek. Unutmadan belirtelim bu saç modeli ile makyajında göz kalemini eksik etmemelisin.

Küllü Sarı Rengi Aslan Kadının İhtişamına Asillik Katacak

İhtişam düşkünü Aslan burcu kadını bu yıl sarı saç ile küllü sarı saç rengi arasında kalacak. Bir odaya girdiği anda tüm dikkatleri üzerinde toplayan sarışın kadınlar için yeni bir rakip var sahnede. Küllü sarı bu sene her yıl olduğundan daha fazla tercih edilecek. Çünkü Balmain, Jil Stuart ve Anna Sui gibi tasarımcılar koleksiyonlarında bu renk saça sahip olan modelleri ön plana çıkarttı. Küllü sarı saç rengi ile soğuk değil daha sıcakkanlı ve içten bir görünüme sahip olacağından şüphen olmasın.

Midi Bob Modeli Başak Burcu Kadınının Radarında

Minimal ve sade görünmek tüm yaşam tarzı olan Başak burcu kadını saç trendlerinde de tabii ki en sade olan modeli seçmek için adımlarını hızlandıracaktı. Bu senenin en sade modeli midi boy bob trendi. Artık bob saç modelini bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Anna Wintour’un kaküllü modelini kullandığı bob saç modeli bu yıl biraz uzayacak. Omuzla çene arasındaki trendi defilelerinde Lanvin ve Alberta Ferreti kullandı. Özellikle düz saçlı Başak burcu kadınlarına önerdiğimiz bu saç modelini geç kalmadan yaptırmanı öneriyoruz.

Terazi Burcu Kadını Zarafet Sever

Terazi burcu kadınları tepeden tırnağa zarafet sever. Tercihini her zaman zarif olduğunu düşündüğü aksesuarlar ve tasarımlardan yana kullanır. Bu onun içinden gelerek yaptığı, doğasında olan bir şeydir. Zarafete bu kadar düşkün olan bir burç varken sezonun en zarif saç modelini başka bir burca önermek olmazdı tabii ki. O nedenle 2018-2019 Sonbahar-Kış saç modellerinden öne çıkan at kuyruğu modelini zevkli Terazi burcu kadınına öneriyoruz. Tabii toka yerine kendi saçını kullanmak şartı ile…

Akrep Burcu Kadını Seksiliğini Islak Saçları ile Vurgulayacak

Seksi duruşunu bu sene saçlarında yaşatacak Akrep kadını. Bu sonbahar neredeyse tüm tasarımcıların koleksiyonlarında en az bir ıslak saçlı ya da geriye taranmış jöleli saç modeli olan model podyuma çıktı. Üstelik bu saç modelini, az miktarda cilt makyajı ve bir de koyu renk ruj ile tamamladığında tutkulu bir görünüme de kavuşacaksın. Eh, bir Akrep kadını daha ne ister?

Dağınık Topuz Gezgin Yay Burcu Kadının Tekelinde

Yay burcu kadını, klaslığından ödün vermeyen Terazi burcu kadını gibi saatlerce saçı ile hayatta uğraşamaz. Enerjik ve yerinde duramayan yapısı için kuaföre gitmek büyük bir eziyettir. Neyse ki modası hiç geçmeyen dağınık topuz saç modeli var. Bu yıl Chanel, Carolina Herrera ve Tom Ford defilelerinde gördüğümüz dağınık tepeden topuz modeli hem günü kurtarıyor hem de Yay burcu kadınının özgürlüğüne düşkün ve fazla şaşaalı görünmeyi sevmeyen halini daha da pekiştirecek.

Ortadan Ayrılmış Saç Modeli ile Oğlak Burcu Kadını

Olgun ve ölçülü Oğlak burcu kadınına, 2018 2019 Sonbahar Kış sezonu podyum dünyasından düşen trend ortadan ayrışmış saç modeli oldu. Bu saç modeli zahmetsizdir. Büyük vakitler harcamadan yaratılabileceği için zaman yönetimi konusunda takıntılı olan Oğlak kadınına ilaç gibi gelecektir. Sadece çok uzun saçların varsa bu model biraz karmaşa yaratabilir.

Aykırı Topuzlar ile Kova Burcu Kadını  

Bir dönem yarım saç modeli topuzu moda idi. Bu yıl ise aykırı topuzlar pek revaçta. Hem tepeden hem de ensede topuzu şeklinde yaptırabileceğin bu saç modelini sıra dışı Kova burcu kadınından daha iyi kimse taşıyamaz. Kova kadınının entelektüel tarafı bu trende kesinlikle karşı koyamayacak.

Balık Burcu Kadını Romantikliği Karmaşık Örgülerde Arıyor

Romantik ve naif Balık burcu kadını bu sezon örgülerin romantikliğinden kendine bir parça ayırıyor. Her daim duygusal olan Balık burcu kadını örgü saç modelinin ne kadar romantik ve naif bir saç modeli olduğunu biliyor. Hatta başka burçları için fazla romantik bir model olabileceği için bu saç trendinin hakkını en iyi bir Balık kadınının vereceğini düşünüyoruz.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir