20 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın belki de en sakin günündeyiz ancak ilişkilerdeki manipülasyon ve baskı peşimizi bırakmayacak. Günü değerlendirmenin en doğru yolu akışta kalmak ve şartları zorlamamak olacaktır. Gelişine yaşayıp, hesap kitap yapmadan duygularımıza ve sezgilerimize kulak verebiliriz. Aslında hafta boyu süren gerilimin ardından bitişlere kendimizi hazırlamış da olabiliriz. Bu saatten sonra gidenin ardından “ah vah” etmek yerine yeni bir sürecin başında olduğumuzu içselleştirebiliriz. Fazla sorumluluk üstlenmeden, olayları kontrol etme çabasından uzak durarak, iç sesimizi dinlemenin ve kendimize zaman ayırmanın tam zamanı. Gece yarısına doğru abartılı tepkiler vermeye veya yüksek beklenti geliştirmeye meyledebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren enerjin düşebilir, kendini bitkin ve yorgun hissedebilirsin. Evde olmak seni daha mutlu edebilir, ailenin sevgisi ve ilgisi keyfini yerine getirebilir. Bilinçaltını kurcalayan düşünceler karmaşaya ve kararsızlıklara neden olabilir, organize olmakta zorlanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün hayallerinin peşinden gitmek isteyebilir, arkadaşlarınla duygularını paylaşmaktan keyif alabilirsin. Bir yandan da adım atmakta ve bir şeyleri planlamakta zorlanabilir, sevdiklerin için endişelenebilirsin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olman mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hem eve hem de işe yetişmekte zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Organize olamadığın için yaptığın planlarda aksamalar olabilir ama günün ilerleyen saatlerinde ilhamla dolarak, sorunlara sezgisel çözümler bulabilirsin. Toplantı ve görüşmelerde sonuca ulaşmak zor olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; düşüncelerinde netleşmekte zorlanabilir, bir yandan hayallerinin peşinden gitmek isterken bir yandan da olaylara daha gerçekçi bir gözle bakman gerektiğini fark edebilirsin. Senden yardım isteyenlere şefkatle yaklaşacağın bir gündesin. Ancak akşam saatlerinde çevrenle iletişim kurmakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün finansal konularda yaşadığın belirsizliklere rağmen başkalarına yardım etmekten geri durmayacak ve zor durumda kalanlara merhametle yaklaşacaksın. Ancak kendi parasal gerçeklerini göz ardı etmemelisin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; üstünde çalıştığın anlaşma ve görüşmeleri sonuçlandırabilir, fazla bir çaba sarf etmeden işlerin yolunda gittiğini görebilirsin. Ancak bütün beklentilerinin yerine gelmesini beklememeli bazı konulardan feragat etmelisin. Koşulların sana bağlı olmaması huzursuzluk yaratsa da akışta kalmayı becerebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gündelik işlerini yerine getirmeye çalışırken sana destek olan kişilerin varlığı kolay ilerlemeni sağlayabilir ancak zihnini kurcalayan detaylara takılman karar almanı engelleyebilir. Eş, dost, akrabayla zaman geçirebilir ve elinde birikmiş bütün angaryaları bitirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yaşamdan keyif almanı sağlayan fırsatlarla karşılaşabilirsin fakat arkadaşlarının eleştirel yaklaşımı kendinden şüpheye düşmene neden olabilir. Duygularını rahatlıkla ifade edip, sevdiklerine karşı şefkat ve özveriyle yaklaşabilir, içinde sanat ya da estetik barındıran konulara ilgi duyabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gayrimenkullerle ilgili gelişmeler yaşayabilir ve aradığın finansal desteği bulabilirsin. Aileni mutlu etmek için fedakârlıktan kaçınmayacağın ve kendi isteklerini arka plana iteceğin bir gündesin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde daha gerçekçi ve üretken olmanı gerektiren koşullar oluşabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinden itibaren karar almakta zorlanabilir, şartların belirsizliğinden dolayı programını uygulayamayabilirsin. Ancak bir yandan da çevrendekileri konuşmalarınla sakinleştirebilir, sezgilerine de kulak vererek onlara fikir verebilirsin. Kısa bir yolculuk planlamak keyfini yerine getirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün ekonomik koşullarının iyileşmesini sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilir özellikle yaratıcılık ve ilham gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Ancak finansal kârlılığı araştırdıktan sonra girişimlerde bulunmalısın. Aklına gelen fikirleri uygulamaya koymadan önce biraz desteğe ihtiyaç duyabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün isteklerini yerine getirebileceğin fırsatlar karşına çıkabilir. Kendini geliştirebileceğin ve hayallerini gerçekleştireceğin ortamlara girebilir, duygularını akıcı bir şekilde ifade edebilirsin. Dış görünüşünle ilgili ufak tefek dokunuşlar yapmak isteyebilir, alış verişe çıkabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.