20 Temmuz 2018 Burç Yorumu

Duygularımızın ağır basacağı, istek ve arzularımızın artacağı bir gündeyiz. Tabii bununla hırsımız da kabaracak, kendimizi dizginlememiz gereken zamanlar ortaya çıkacak. Ayrıca beklenmedik olaylarla da karşılaşabilir, ani tepkiler verebiliriz. İlişkilerimizi zedeleyecek durumlar ortaya çıkabilir, parasal anlamla iniş çıkışlar yakalayabiliriz.

Sevgili Koç; finansal durumunu etkileyen gelişmeler güne damgasını vurabilir. Ortak olduğun gelirlerden, faiz, kredi, prim gibi kazançlardan yararlanabilir, geçmişte atman gereken adımları şimdi atabilirsin. Ayrıca duygusal paylaşımlarında seni güç savaşlarına iten durumlarda kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısın.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda ilerleyen Ay, bugün koşulları başkalarının belirleyeceğine ve senin de buna uymak durumunda kalacağına işaret etmekte. İş birliği, ortaklık ve yakın ilişkide olduğun kişilerin tutkulu, kararlı, zaman zaman kısıtlayıcı tavırlarıyla yüz yüze gelebilir, para ve güvenle ilgili konularda çekişme yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; işine azim ve karalılıkla sarılabilir, üzerinde çalıştığın projelerin kabul görmesi için tutkuyla hareket edebilirsin. Ancak zaman zaman ya hırsına yenilmenin ya da üst konumdaki kişilerin engelleri yüzünden öfkelenebilir, abartılı tepkiler verebilirsin. Eski tartışmalar tekrar gündeme gelebilir.

Sevgili Yengeç; aşk hayatını sorguladığın ve önemli kararlar aldığın bir süreçten geçmektesin. Bugün artık seni mutlu etmeyen ilişkilere son noktayı koyabilir veya cesaret edemediklerini paylaşabilirsin. Yoğunlaşan duygularının etkisiyle hırslı, tutkulu hareket edebilir; kendini kontrol altında tutmadan içinden geldiği davranabilirsin.

Sevgili Aslan; eve, ailevi konulara, işe kısacası yaşantına yön veren alanlarda bazı sonlanmalar yapabilirsin. Duygularının yoğun yaşandığı şu günlerde sana yük ve sorumluluk getiren durumları geride bırakabilirsin. Ancak yaşanacak gelişmeler esnasında tepkilerin içinde derin bir öfkeyi de barındırabilir.

Sevgili Başak; yaşadıklarından dolayı olaylara şüphe veya endişeye düşebilir, kimi zaman mantığın kimi zamanda sezgilerinden yardım alabilirsin. Yakın çevre, kardeşler, komşularla ilgili gelişmelerde maddi konular ve güven ihtiyacı söz konusu olabilir. Kararlılıkla ilerlediğin sorunlara akılcı çözümler üretebilirsin.

Sevgili Terazi; kazançlarınla ilgili değerlendirmeler yapabilir; ertelediğin başvuruları, alacak ve borçları tahsil etmek için girişimlerde bulunabilirsin. Kararlı adımlarla ilerlemene rağmen seni engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Risk içeren ve birden harekete geçmeni gerektiren olaylarda dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; tutkulu, kararlı bir o kadar da manipülatif davranışlar içinde olabilirsin. Burcunda hareket eden Ay ile birlikte kazanma ve başarı isteğin artabilir. Eskiye dair konuları kapatarak gündeminden çıkarabilirsin.  Karşındakilerin beklenmedik tepkileri seni engellese dahi üstesinden gelebilecek gücü bulabilirsin.

Sevgili Yay; bugün gizli düşmanlıklara, perde arkasından yapılacaklara karşı dikkatli olmalısın. Otorite konumundaki kişiler, kurumlarla olan işlerin istediğin akıcılıkta ilerlemeyebilir. Ayrıca bilinçaltında seni sorgulamaya iten geçmişe dair konularla uğraşabilirsin. İçten içe kızgınlıklar, öfke ve hırslarınla yüzleşmek yorucu olabilir.

Sevgili Oğlak; günü arkadaş gruplarına, dernek faaliyetlerine ve ekip çalışmalarına zaman ayırarak geçirebilirsin. Araştırmacı yönün ve analizci bakış açınla çevrendekilerin gerçek niyetlerini anlayabilir, kendi gücünü ortaya çıkarabileceğin tavır ve davranışları sergileyebilirsin.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatının yoğun geçeceği bir gün seni beklemekte. Tutkulu ve hırslı davranışlarda bulunabilir, başarı odaklı hareket edebilirsin. Otorite konumundaki kişilerle bir araya gelerek görüşme yapabilirsin. Cesaret edemediğin adımları atacak ve sorunların üstüne gidecek gücü kendinde bulabilirsin.

Sevgili Balık; duyguların bugün çok derin ve yoğun. Geleceğe yönelik hedef ve arzularını gerçek kılabilmek için yeni yöntem geliştirebilir ve araştırma yapabilirsin. Güçlü kişilerden alacağın destek, bilgi birikimi veya görüşlerin sana yardımı dokunabilir ancak kontrol edemediğin engeller tekrar karşına çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir