20 Şubat Burç Yorumları

Sabah saatlerinde kendimizi oldukça cesur hissedecek, yeni girişimlerde bulunmaktan ve risk almaktan çekinmeyeceğiz. İletişim, eğitim, seyahat konuları açısından olumlu enerjiler hakim. Bugün edindiğimiz bilgiler, olaylara daha farklı bir açından bakmamıza yardım edebilir. Oldukça hareketli bir günün sonunda beklentilerimizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, geçmişten gelen problemleri çözmek için adım atabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; yurt dışı, eğitim ve medya alanında karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. Cesaretle girişimlerde bulunabilir, bir anda gelişen olaylara stratejik yaklaşarak doğru hamleleri yapabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğiyle görüşlerini anlatabilirsin.Sevgili Boğa; bugün karşına çıkan fırsatlar içinde birçok finansal risk barındırabilir. Borç, alacak dengesini kaybetmeden iyi hesaplama yapmalı, uzmanlardan destek alarak girişimlerde bulunmalısın. Kontrol edemediğin gelişmelere hazırlıklı olamayabilir, ani hamlelerde bulunabilirsin.Sevgili İkizler; yakın ilişkide olduğun kişilerle birlikte harekete geçebilir, daha önce cesaret edemediğin adımları atabilirsin. Bugün yapacağın görüşmelerden başarılı çıkabilir, isteklerini karşındakilere kabul ettirebilirsin. Yoğun, yüksek tempolu ama keyifli bir gün seni bekliyor.

Sevgili Yengeç; üstlerinle görüşerek pozisyonunda değişiklik isteyebilir, daha farklı görevlere talip olabilirsin. Bugün işlerin beklemediğin kadar kolay ve hızlı halledilebilir, elini attığın işlerden başarıyla çıkabilirsin. İş ve sosyal hayatında kendini gösterebilir, takdir edilebilirsin.

Sevgili Aslan; yaşamında sana mutluluk verecek gelişmeler yaşanabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde heyecan verici durumlar olabilir, bir anda gelen haberleri sevinçle karşılayabilirsin. Hayata bakış açını geliştirecek ve özgüvenini artıracak ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Başak; hem kariyer hem de özel yaşamında heyecanlı ve keyifli olaylar yaşanabilir. Bir gayrimenkul alım satımına dair işler beklenmedik kolaylıkla ilerleyebilir, ihtiyacın olan finansal desteği bulabilirsin. Beklentini yükseltecek mali hareketlenmeler yaşanabilir.

Sevgili Terazi; ilişkilerden alacağın destekle eğitim, yolculuklar ve yurt dışıyla ilgili işlerde girişimlerde bulunabilirsin. Kardeş, komşu, kuzen ve yakın çevrenle olan sorunlarını daha geniş bir açıdan pozitif bir gözle değerlendirebilirsin.Alacağın haberler hemen tepki verip cesaretle yola koyulmana neden olabilir.

Sevgili Akrep; çalışmalarının karşılığını görerek, kazançlarınla ilgili beklenti içine girebilirsin. Ticari faaliyetlerde daha cesur hamlelerde bulunabilirsin. Uzmanlardan destek alarak gelirlerini artıracak adımlar atabilir ya da zam isteyebilirsin. Bugün işler tahmin ettiğinden daha kısa sürede bitebilir.

Sevgili Yay; hâlâ burcunda ilerleyen Ay kendini daha rahat ifade etmene, istek ve arzularının peşinden hevesle gitmene olanak sağlamakta. Risk alarak, cesur girişimlerde bulunabilir, yüksek tempolu işlerin altından kalkacak enerjiye sahip olabilirsin. Kendini şanslı ve başarılı hissedeceğin bir gündesin

Sevgili Oğlak; bugün senin açından beklenmedik bir sürü gelişme birden yaşanabilir. Fazla çaba göstermeden olayların senin lehine ilerlemesi şaşırtıcı olabilir. Ailen yada yakınların içinde bulunduğun durumdan çıkmanı sağlayabilir. Arka planda kalmak istemene rağmen harekete geçmen gerekebilir.

Sevgili Kova; hareketli ve keyifli bir gün geçirebilir, isteklerini gerçekleştirme fırsatı bulabilirsin. Bugün üstünde çalıştığın anlaşmaları imzalayabilir, hedeflerinle ilgili yeni girişimler içinde olabilirsin. Seni geliştirecek yolculuklara çıkabilir, edindiğin bilgilerden fayda sağlayabilirsin.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında devam eden aktifliğin ve iyimserliğinle attığın adımlardan başarıyla çıkabilir. Sana kazanç ve terfi getirecek projeler içinde yer alabilirsin. Bugün gireceğin toplantılarda coşkulu ve heyecanlı tavrınla dikkatleri üstünde toplayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.