20 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün gerçekleşen dolunayın ardından olaylar hızla ilerlemeye başlayabilir. Güne enerjik ve planlı başlamamıza rağmen öğleden sonra bir yandan kafa karışıklığı yaşayabilir bir yandan da detaylı hesaplarla uğraşabiliriz. İyisi mi her yaptığımız hesabı tekrar tekrar gözden geçirmek olacaktır çünkü bugün atacağımız imzaların ve adımların uzun süre bağlayıcılığı olabilir. Büyük beklentiler içine girmek hayal kırıklığı getirebilir, işlerimiz kısa süreliğine ertelenebilir ya da sandığımızdan daha fazla zaman alabilir. Birbirimizi anlamakta zorlanabilir, yanlış ya da eksik bilgi kurbanı olabiliriz. Yine de günün sonunda sevdiklerimizden ve otoritelerden aldığımız destekle doğru hamleleri yapmış olabiliriz. Bugün dengeyi tutturmakta zorlanabilir, aynı şeyi birkaç defa tekrarlayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

20 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hareketli geçen birkaç günün ardından, elinde biriken işleri tamamlamak isteyip, planlama yapabilirsin. Sabah saatlerinde üzerinde ciddiyetle durman gereken konulara odaklanmanda fayda var, zira öğleden sonra konsantrasyon gerektiren alanlarda zorlanabilirsin. Sezgilerine güvenebileceğin bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dostlarınla veya üyesi olduğun bir grupla birlikte üzerinde titizlikle çalıştığın konuya son noktayı koyabilir, başarınızı kutlayabilirsiniz. Bundan sonra hayatını etkileyecek girişimlerin daha uzun vadeli olmasına özen gösterebilirsin. Romantik ilişkin heyecanlı bir hal alırken, yüksek olan motivasyonun macera isteğini de artabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yakın çevrenle olan iletişim trafiğine biraz ara verip, ailen ve kendinle ilgilenmeye başlayabilirsin. Zihninde kurguladığın birden fazla projeni önemlilik sırasına koyarak akılcı kararlar alabilir ve hesaplı kitaplı olmaya başlayabilirsin. ‘‘Her şey mükemmel olmalı’’ arzunu huzur ve sükûnetinle sağlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yakınların veya birlikte çalıştığın insanlarla ortak bir konu üzerinde çalışma yapıyor olsan da gün içerisindeki performanslarından verim alamayabilir, gereken özveriyi göstermediklerini düşünebilirsin. Yetişmeyen evraklar ve bitirilmeyen işler için sakin ve ılımlı olarak ciddi bir organizasyon şeması hazırlamanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gereksiz harcamalarının farkına vararak, bütçene göre hareket etme kararı almış olabilirsin. Ancak bu düzeni kurman için yüksek faizli bir kredi alman da doğru bir karar olmayabilir. Öğleden sonra artan endişeni alanında uzman olan insanlarla paylaşman daha sağlıklı kararlar almanı sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yaşamını ya da yaşam tarzını ilgilendiren konularda birtakım kararlar almak isteyebilirsin. Fakat şartların sana bağlı olmaması ve belirsizlik içeren koşullar kararlarının bir kısmından vazgeçmene neden olabilir. Öğleden sonra sevdiklerinin desteği ve uzlaşmacı yaklaşımın uzun vadeli projelerde yer almanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; menfaatlerini koruyup, kollaman ve arkandan dönebilecek olaylara karşı temkinli olman gerekebilir. Yaşamında kontrol etmekte zorlandığın konularda sezgilerini dinleyebilir, bu alana dair ipuçlarını değerlendirebilirsin. Aile büyüklerinin fikir ve desteğiyle, titizlik gösterdiğin konuyu bir sonuca bağlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hedef ve ideallerinle ilgili konuda sezgilerinle hareket edebilir ve fikirlerinle de onaylayabilirsin. Romantik ilişkinde çözüme ulaşması gereken konuları sonlandırabilir veya ilişkini farklı bir evreye taşıyabilirsin. Bugünlerde hassas olan duyguların, sosyal çevrenin de dolduruşuna gelerek büyük sözler vermene neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yaptığın işlerle ön plana çıkmak istediğin günlerdesin. Kariyerinde üzerinde ciddiyet ve titizlikle durduğun bir konuda çalışmanın karşılığını alman mümkün. Yaşadığın yerle veya gayrimenkulle ilgili alınması gereken karaların üzerinde durabilirsin. Ancak beklentilerini karşılamayan durumları kabullenmekte zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eğitimin ya da yurtdışı bağlantılı işlerinde önemli kararların ve anlaşmaların arifesinde olabilirsin. Yakınlarının bu duruma bakış açısı veya muhalif olmaları düşüncelerinin karışmasına yol açıp, kararsızlık içinde kalmana sebep olabilir. Endişelenmek yerine oluşan koşulları sabırlı bir şekilde tekrar değerlendirmeye çalışmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kazançlarını arttırma yönünde fırsat olarak gördüğün bazı gelişmelere hemen sıcak bakmak yerine koşulları detaylıca analiz etmen fayda olabilir. Olayları mantık süzgecinden geçirmen faydalı olacaktır. İhmal ettiğin ödemelerden kaynaklı sorun yaşayabilir veya geri alamayacağını bildiğin bir kişiye borç para verebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün geçtikçe artan motivasyonun, kariyerinde, ortaklı işinde, hedeflerinde disiplin ve ciddiyet gerektiren konulara özen göstermeni sağlayabilir. Sezgi ve yaratıcılığını kullanabileceğin alanlarda uzun vadeli planlar içinde olabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir