20 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün fevri tepkiler verebilir, depresif ve karamsar olabiliriz. Hak ve özgürlükleri ilgilendiren durumlar; halkların ihtiyaçlarına yönelik gelişmeler, teknik ve teknolojik işler gündemi ele geçirebilir. Grup faaliyetleri ve organizasyonlarla ilgili çalışmalar da ön plana çıkabilir. Ruhen ve fikren gerginlikler yaşanabilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne biraz gergin başlayabilirsin. Duyguların sağduyunun ve önemli olabilecek fikirlerinin önüne geçebilir. Objektif olmakta yarar var. Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle, önümüzdeki süreçte gelecek planlarına ve kariyer gelirlerine odaklanabilir, sosyal ve grup içi faaliyetlerde bulunabilir, toplumsal konulara ilgi duyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; fikir birliği içinde olmadığın konulara çabuk sinirlenip tepkiler vermeye açık bir gündesin. Güneş’in kariyer evine geçmesiyle birlikte kendini ön plana çıkarmak ve ispatlamak isteyebilirsin. Terfi etmen, iş değiştirmen ya da yeni bir işe başlaman mümkün. Topluma yönelik konularda görev alabilir, ailenle daha fazla ilgilenebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yaratıcı yeteneklerini kullanarak elde ettiğin gelir seni sosyal alanlarda keyifli kılabilir. Romantik bir gün geçirmen mümkün. Güneş’in burç değiştirmesiyle yurtdışı ve içi seyahatler yapabilir, ticaret, medya yayıncılık veya eğitim içerikli konulara yönelebilirsin. Farklı kültür ve inançtaki insanlarla bir araya gelebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde bulunduğun ortamda duygu ve düşüncelerini dengelemekte zorlanabilir, bazı zamanlarda egona yenik düşebilirsin. Bugün kararsızlığın sorun yaratabilir.  Önümüzdeki bir ay süresince ortak kaynaklarınla ilgili konular gündemin olurken, kredi, miras ve finansal alanlarda önemli gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; seyahat planındaki ani değişimler, duygusal dengeni bozabilir. Çok belli etmesen de oluşan koşulları revize etme gayreti içinde olabilirsin. Yönetici gezegenin olan Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle eşin, partnerin ve iş birliği içinde olduğun insanlar daha çok gündemine gelebilir. Ben – biz dengeni koruman gereken durumlar oluşabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; keyiflerin veya hedeflerin arasında bir seçim yapmak zorunda kalman stres yaşamana neden olabilir. Önceliklerini belirlemen işini kolaylaştıracaktır. Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle çalışma koşullarında daha özgür olmak istesen de iş yükün artabilir. Kişisel bakım ve sağlığına özen gösterebilir, daha fazla dinlenmek isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün söylemlerinden dolayı kendini yanlış anlatmaya meyilli olabilirsin. Kolayca sinirlenip hem kırılabilir hem de sevdiklerini kırabilirsin. Esnek ve dinleyici olmanda fayda var. Önümüzdeki dönem içerisinde aşk hayatını ve seni mutlu eden olayları önemseyebilir, kişiliğini farklı kılan yaratıcı yönlerini sergileyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; görüş veya fikirlerine katılmayan kişilerin, kıskançlıklarıyla seni kışkırtmalarına ve duygusal şantaj yapmalarına izin vermemelisin. Önümüzdeki dönemde ev ve yuva alanını aydınlatacak olan Güneş, ailevi konular, ev içinde halledilmesi gereken sorunlar ve kariyer hayatını gündem yapabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bir yandan özgürce davranmak istiyor, öte yandan bağımlılık ve sorumluluğun getirdiği baskıyı hissediyor olabilirsin. Gün içinde Güneş’in Kova burcuna geçmesiyle kendini güçlü bir şekilde ifade edebilir, yakınlarınla daha fazla birliktelik kurabilirsin. Özel ya da iş amaçlı seyahatlerinde artabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; seni üzen ve yoran birtakım sorunları kendi içinde çözmeden ilerleme kaydedemeyeceğin için danışmanlık almak isteyebilirsin. Güneş’in kazançlar evine geçmesiyle gelirlerini artırmak isteyebilir ya da harcamalarını çoğaltabilirsin. Farklı yeteneklerini de keşfetmen ve özgün değerler edinmen mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Güneşin burcuna geçmesiyle birlikte bir süredir üzerinde çalıştığın plan ve hedeflerine hız verebilir, kendini gösterip ispatlayabileceğin işlerin peşinden gidebilir ve gereken desteği bulabilirsin. Gün içerisinde kendini çalışmaya ve rutin işlerine verebilir, yapılan haksızlık ve olayları unutmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevili Balık; bugün çevrende çıkarlarını gözeten kişi veya grubu fark edebilir, bulunduğun ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsin. Tesellin partnerin olabilir. Güneşin Kova burcuna geçmesiyle birlikte bir süre geri planda kalmayı, hayatı sorgulamayı, dinlenmeyi ve yalnız kalmayı isteyebilirsin. Bu süreçte gizli düşmanlarını da fark etmen mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.