20 Ocak 2018 Burç Yorumları

Genel olarak sakin bir gün bizi bekliyor. Daha hassas ve duygusalız, iç sesimize kulak verme eğiliminde olacağız. Hayallerimizin peşinden gitmek isteyeceğiz. Çevremizdeki insanlarla daha kolay empati kurabilir, onları daha kolay ikna edebiliriz. Öğle saatlerinde zihnimizi toplamakta biraz zorlanabiliriz, dinlenmekte ya da yaratıcılık isteyen işlere yönelmekte yarar var.  Sevdiklerimizin yanında olmak, onların ihtiyaçları ile ilgilenmek isteyebiliriz. Meditasyon yapmak için de oldukça uygun bir gün. 

Sevgili Koç; sevdiğin insanların yoğun isteği ve baskıcı tutumu nedeniyle hafta sonunu dışarda geçirmek zorunda kalabilirsin. Sosyal ortamlarda keyifli zaman geçiriyor olsan da iç dünyana yöneldiğin ve huzur arayışı içinde olduğun bir gün olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde sezgilerine güvenebilirsin.

Sevgili Boğa; sosyal gruplar içerisindeki faaliyetlerde aktif olmayı tercih ettiğin bir gün olabilir. Hedef ve ideallerine odaklandığın, hayatına renk katacağını düşündüğün gezi ve seyahat planları yapmak için oldukça uygun bir gündesin. Hayallerine ulaşmak için iç sesine kulak vermen vizyonunu genişletebilir.

Sevgili İkizler; annen veya aile büyüklerinin senden beklentileri bugün artabilir. Sosyal toplum içerisinde fikir ve düşüncelerin bugün daha ikna edici olabilir, kararlı tutumların ile çevrendeki kişileri etkileyebilirsin. Seyahat etme fikri seni heyecanlandırabilir.

Sevgili Yengeç; enerjinin bol olduğu keyifli bir hafta sonu planlayabilirsin. Bugün sevdiğin kişilerden destek görebilir, sevgi dolu sözler duyabilirsin. Çocuklarınla sosyal aktivitelere katılabilir veya kısa bir tatil planı içerisinde olabilirsin. Fakat yine de bütçenin hesabını bilmelisin.

Sevgili Aslan; bugün ortaklı işlerinizden veya bütçenizin yetersizliğinden kaynaklı endişeler duyabileceğiniz bir gün olabilir. Kaygılarını hafifletmek için; ek iş bulmak, eşinin veya ailenin desteğini almak gibi alternatif çözümler üretebilirsin. Biraz sosyal olmak sana iyi gelmekle kalmayıp aşk hayatını da renklendirebilir.

Sevgili Başak; uzun zamandır sevdiğin kişilere ayıramadığın zamanı bu hafta sonu ayırabilirsin. Çalışma arkadaşlarından biriyle flört etmeye başlayabilir ve uzun vadeli bir birlikteliğe adım atabilirsin. Varsa çocuklarının sevinçlerini paylaşarak onlar ile gurur duyabilirsin.

Sevgili Terazi; ev veya çalışma ortamın içerisinde yapılması gereken işlere odaklanabilir, çevrendeki kişilerden yardım alabilirsin. Bugün annen, baban veya çevrenden maddi ve manevi destekler görebilir ve üzerinde bunun duygusal rahatlığını hissedebilirsin. Sosyal hayatının renklenmesiyle aşkın kapısı aralanabilir.

Sevgili Akrep; sezgilerinin çok yoğun olduğu bugünde sanatsal çalışmalarına yönelebilir ve muhteşem eserler çıkarabilirsin. Yakın akrabalarınla birlikte zaman geçirmek veya çocuklarınla sinemaya gitmek isteyebilirsin. Hobi olarak yaptığın çalışmanın manevi güzelliğinden keyif alabilirsin.

Sevgili Yay; aile ile ilgili konularda bugün fazla kırılgan davranabilir veya duygusal konular hakkında konuşmalar yapabilirsin. Yoğunluğuna kısa bir ara vermek için ailenle seyahat planları yapabilirsin. İş ve çalışma hayatındaki kişiler ile farklı konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; bu dönem eğitim almak ve hayatına yeni bir başlangıç yapmak için güçlü istekler duyabilir, seminer veya workshoplara katılabilirsin. Aşkla ilgili ve duygusal konularda kendini rahatlıkla ifade edebilir ve fikirlerini özgürce dile getirebilirsin. Fiziksel görünümüne de önem verdiğin bir gün olabilir.

Sevgili Kova; güneşin burcuna geçmesiyle birlikte hayat dinamiklerinde hızlı bir yükselme söz konusu olabilir. Şanlı, bereketli ve kariyer anlamında desteklendiğin güzel bir aya giriş yaptın. Bugün ideolojik duygularını rahatlıkla ifade edebilir, yeteneklerine odaklanabilir ve bol bol harcama yapabilirsin.

Sevgili Balık; bugün sezgilerinin daha da çok arttığını hissedebilir, şifa, enerji, yoga ve meditasyon çalışmaları yapma ihtiyacı duyabilirsin. Birikmiş işlerini düzenlemek isteyebileceğin gibi, kaçamak bir seyahat planlayıp kendini mutlu etmek ya da azıcık şımartmak da isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.