20 Nisan Burç Yorumları

Bugün kendimizi düne göre daha huzurlu hissedebiliriz, zihinsel olarak daha rahatlamış olacağız. Çevremizdeki insanlarla rahat bir şekilde iletişim kurabilir, duygu ve düşüncelerimizi rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Farklı fikirler üzerine tartışabilir, bir fikir birliğine varabiliriz. Önümüzdeki günlerde özellikle finansal konularda risk almaktan kaçınmalıyız. Aklımıza geleni söylemeden önce düşüncelerimizi mantık süzgecinden geçirmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; para evine geçen Güneş, önümüzdeki günlerde kazanç ve harcamalarınla ilgili konuların ön planda olacağına işaret etmekte. Ayrıca bugün Mart ayı sonlarında başlattığın girişimlerinle alakalı bazı geri bildirimler alabileceğin gibi karar değişiklikleri yapma fırsatın olabilir. Adımlarını sağlam atman gerekebilir.Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür bir ay boyunca ön planda olmana ve isteklerini daha rahat ifade etmene olanak sağlayacak. Özellikle bugün Mart ayı sonlarında gündeminde olan konulara dönüş yapabilir ve ihmal ettiğin işleri yeniden planların içine alabilirsin. Bir yolculuk veya bir eğitimle ilgili karar alabilirsin.

Sevgili İkizler; burç değiştiren Güneş’ten en fazla etkilenecek olan sensin gibi görünüyor. Bilinçaltının derinliklerine inebilir belki bu bir ayı iç muhasebeni yaparak geçirebilirsin. Bugün ısrarcı olduğun ancak arka plana ittiğin ve görmezden geldiğin bir konu sana maddi manevi sıkıntı yaratabilir. Çözüm bulabilmek için geçmiş tecrübelerinden faydalanabilirsin.

Sevgili Yengeç; önümüzdeki bir ay sosyal yaşamın, arkadaşlıkların, içinde bulunduğun takım çalışmaları adına oldukça yoğun geçebilir. Belirlediğin hedeflerine sıkı sıkıya bağlı olabilir; bu yolda istikrarlı bir şekilde yürüyebilirsin. Bugün parasal işler, maddi manevi güvenliğine dair konular, Mart sonunda yaşadıklarına benzer durumlar yeniden gündemine gelebilir.

Sevgili Aslan; önümüzdeki bir ay boyunca iş, kariyer, aile ve sosyal yaşantınla gündemde olabilirsin. Maddi manevi sana huzur ve güven sağlayacak işlerle de meşgul olabilir; sağlam yapıları kurmanın peşine gidebilirsin. Gün içinde bir iş birliği, anlaşma veya ilişkiyle alakalı bir karar sürecin olabilir. Mart ayı sonlarında yaşadıklarını gözden geçirmek yararlı olabilir.

Sevgili Başak; burç değiştiren Güneş ile finansal ve duygusal paylaşımlarda yaşadığın zorlu zamanları geride bırakıp hedeflerine yönelebileceğin bir sürece girmektesin. Özellikle bugün eğitim, yurt dışı, medya ve hukuksal işlerinde ertelediğin ve sende güven kaybı yaratan konulara eğilebilir; düzenlemelerde bulunmak için harekete geçebilirsin.

Sevgili Terazi; burç değiştiren Güneş ile artık kurduğun ilişki ve iş birliklerinin maddi ve duygusal paylaşım tarafına odaklanabilirsin. Önünde sağlam yapıları kurmakla ilgili süreçler var. Ancak zaman zaman ufak krizlere neden olabilecek gelişmelere de hazırlıklı olmalısın. Mart ayı sonlarında gündemde olanlar yeniden hayatına gelebilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcuna geçen Güneş iş birliği ve ilişkilere vurgu yapan konuları öne çıkarabilir. Beklentin olan maddi manevi huzuru sana sağlayacak koşulları sağlamakla veya test etmekle ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Özellikle bugün yaşayacakların Mart ayı sonlarında yaşadıklarına atıfta bulunan olayları yeniden gündemine taşıyabilir. Bir karar sürecine girebilirsin.

Sevgili Yay; burç değiştiren Güneş sorumlulukları, iş ve sağlıkla ilgili konuları daha fazla vurgulayacak gelişmeleri ortaya çıkarabilir. Önümüzdeki günlerde maddi manevi güvenliğini kurmak için çabaların olabilir. Yaşayacakların keyiflerin ve düzenlerin üzerinde olumlu veya olumsuz etkiler yapabilir. Bugün Mart ayı sonlarında yaşadığın konuları çağrıştıran gelişmelere açıksın. Bazı duyumlar alabilirsin.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Güneş ile aşk hayatını, yatırımlarını, maddi manevi huzur veren koşullarını etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsin. Önümüzdeki bir ay boyunca sağlam ve güvenilir ortamları hazırlamakla ilgili olabilirsin. Bugün Mart ayı sonlarında yaşadıklarına benzer konular yeniden gündeme gelerek değerlendirmelerde bulunmanı gerektirebilir.

Sevgili Kova; burç değiştiren Güneş ile ruhunun derinliklerine inebilir; sorgulamalarda bulunabilirsin. Ayrıca evin, ailen ve düzenlerinle de alakalı bazı kararlar almana olanak sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin. Özellikle bugün Mart ayında ihmal ettiğin veya fırsatını kaçırdığını düşündüğün bir yolculuk, bir eğitim veya yatırımla ilgili bir konu yeniden gündeminde yer alabilir.

Sevgili Balık; yeteneklerinle yarattığın maddi manevi oluşumları, kazanç fırsatlarını veya finansal alanda zorlandığın ödemelerini belli bir plan programa bağlayabileceğin koşullar var. Burç değiştiren Güneş sana bu konuda imkan sağlayabileceği gibi yakın çevren ve kardeşlerinle de ilgili gelişmeleri gündemine taşıyabilir. Geçtiğimiz Mart ayı sonlarında yaşadıklarına bir dönüp bakman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.