20 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftaya başlarken Balık burcundaki Ay’ ın naif ve hassas enerjileri altındayız ancak saat 10:01’ de Ay’ ın Koç burcuna geçmesiyle birlikte aksiyon ihtiyacımız artmaya başlıyor. Gün boyunca süregelen Satürn – Ay Düğümleri ve Kiron görünümleri bugün şifa arayışları ve kadersel gelişmelerin ön planda olacağına işaret etmekte. Baharında gelişiyle birlikte evde kalmaya zorlanabilir, harekete geçmek, girişimlerde bulunmak isteyebiliriz. Fakat içinde bulunduğumuz durum şakaya gelmez, şartları fazla zorlamamalıyız. Yeni toplumsal kararlar alınırken bir yandan da tedaviye yönelik bireysel gelişmeler olabilir. Ani ve bencilce çıkışlar yapılmadığı müddetçe destekleyici ve yardımlaşmaya yönelik enerjilerden beslenebiliriz. Etkisini birkaç gün boyunca yoğun olarak hissedeceğimiz Güneş/ Satürn karesi özgürlük mü? güvenlik mi? konularında çatışmalara yol açabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; son birkaç gündür yaşadığın ataleti üstünden atmana ve yeni hedeflere ilerlemek için girişimlerde bulunmana yol açacaktır. Hayatının kontrolünü ele almak ve ilişkilerle ilgili harekete geçmek için fırsatlar gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne başlarken içine kapanabilir, yalnız kalmak isteyebilirsin. Harekete geçmek için enerjin yüksek olsa bile girişimlerde bulunmak için beklemen gerekebilir. İçten içe süre gelen bir huzursuzluk duygusu kendini gergin hissetmene neden olabilir. Kadersel ve kontrol edemediğin gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; son günlerin belirsizliğinin ardından haftaya oldukça hareketli ve enerjik başlayabilirsin. Arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun sosyal gruplarla beraber program yapabilir, sana keyif veren paylaşımlarda bulunabilirsin. Ani gelişen olaylar beraberinde fırsatları da getirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kafanın karıştığı ve kararsızlık yaşadığın birkaç günün ardından sabah saatlerinden itibaren iş veya sosyal hayatında aktif bir gün geçirebilirsin. Hedeflerine varmak için yoğun bir çaba sarf edebilir, yüksek enerjini yeni projeler geliştirmek için kullanabilirsin.  Toplum önünde sunumlar yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüşlerini ve inançlarını hararetle savunacağın bir gündesin. Yurtdışında olanlarla ilgilenebilir, akademik eğitim için başvurularda bulunabilirsin. Medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlere kalkışabilirsin. Bugün düşüncelerini açıklamak; hatta gerekirse tek başına mücadele edebilecek enerjiye sahipsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; finansal ve duygusal krizlerle baş etmek zorunda kalabilirsin. Tek başına alacağın kararlarla ortak kaynakların yönetimini ele alabilir, miras, nafaka, vergi, sigorta gibi konularda çözüm yolları önerebilirsin. Karşına çıkan fırsatlar harekete geçmeni sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günün erken saatlerinden itibaren karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay; karşınızdakilerin onayıyla hareket etmek isteyeceğine işaret etmekte. Fakat yakın ilişki de olduğun kişilerin tek başına kararlar alması gerginliğe yol açabilir. Eşin, ortağın ya da iş birliklerin seni cesaretlendirerek girişimlerde bulunmanı sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hareketsizlikten kurtulup yüksek bir enerjiyle güne başlayabilirsin.   Yeni projeler içinde yer almak ya da yeni üretimlerde bulunmak sen heveslendirebilir. Gündelik alışkanlıklarına da yeni bir düzen vermek için harekete geçebilir, temponu artıracak bir program yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günlerdeki karamsarlığını atabilir, bugünü keyifli ve neşeli geçirebilirsin. Aşk ilişkilerinde heyecanlı ve hevesli olabilir, başlangıçlar yapabilmek için harekete geçebilirsin. Çocukların ve sevdiklerin için girişimlerde bulunabilir, onlarla zaman geçirmekten mutlu olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hem iş hem de aile yaşamının yoğun olacağı bir gündesin. Bugün tek başına kararlar almak isteyebilir, kimseye danışmadan harekete geçebilirsin. Gayrimenkul yatırımları kafanı meşgul edebilir, evinde yeni düzenlemeler, dekorasyon ya da tadilat gibi konularla uğraşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler oldukça hareketli zaman geçirmene neden olabilir. Yakın çevre, kardeş ve kuzenlerle ilişkilerin hız kazanabilir, kişisel gelişimini sağlayacak eğitimlere katılabilirsin. Yazılı ve sözel olarak kendini daha rahat ifade edebilir, sanalda olsa sohbetlere katılabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; maddi manevi değerlerin için mücadele verebileceğin bir gündesin. Daha fazla kazanç sağlamak için rekabete girebilir, risk alarak cesur girişimlerde bulunabilirsin. Fakat bu arada harcamalarını da kontrol etmekte zorlanabilirsin. Bireysel harcamalar gerilime ve çatışmalara yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir