20 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan gergin dolunayın ardından bugün hem Güneş hem de Venüs burç değiştiriyor. Güneş Boğa burcuna geçiyor, önümüzdeki günlerde kendimizi maddi ve manevi açıdan güvende hissetmek birincil hedefimiz olabilir. Uranüs’ün de Boğa burcunda olması değişimin kaçınılmaz olduğunu işaret ediyor ancak bu değişimi minimize etmeye çalışabilir, mümkün olduğunca şartları olduğu gibi muhafaza etme çabasında olabiliriz. Tabii zaman içinde bunun ne kadarını başarabileceğimizi göreceğiz. Venüs de Koç burcuna geçerek ilişkilerde bencil ve sabırsız davranmamızı körüklüyor. Muhtemelen güven krizleri işbirlikleri ve ortaklıklarda sorunlara yol açacak. Gün boyunca Akrep burcunda ilerleyen Ay; sadece Neptün’le olumlu bir görünüm yapıyor. Sakinleşip, akışta kalma zamanı. Biraz daha anlayışlı olmaya çalışabilir, sezgilerimize kulak verebilir, gündemden uzaklaşıp, alt metinleri okumak için çaba gösterebiliriz. Hafta sonu gecesi olmasına rağmen fazla hareketli olmak içimizden gelmeyecek.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Sevgili Koç; dün yaşanan Dolunay’ın ardından, bugün de Güneş ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle; keyif ve konfora önem verebilir, maddi konuları ve kazanımları ön planda tutabilirsin Önümüzdeki günlerde ilişkilerinin kontrolünü ele alman mümkün. Hareketli bir döneme başlarken, radikal kararlar alma eğiliminde olabilirsin.

Sevgili Boğa; Güneş’in burcuna geçmesiyle kişisel kararlarını ön planda tutarken, empati kurmakta zorlanmayabilir, girişimlerini en doğru zamanda eyleme koymak için planlama yapabilirsin. Baharın da gelmesiyle fiziksel bir değişim yapmak istemen mümkün. Karşıt burcundaki Ay, günün koşullarına uymanı gerektirebilir.

Sevgili İkizler; sosyal yaşamının çok hareketleneceği bir dönemdesin. Etkili konuşmaların hedeflerine ulaşmana yardımcı olabilir. Bir takım duygusallık veya yaratıcılık gerektiren konuları irdeleyebilmek için bir süre iç dünyanda kalmak isteyebilirsin. Gün içerisinde ani gelişen durumlar günlük işlerini erteletebilir.

Sevgili Yengeç; bugünü, çocuklara, sevdiğin kişiyle ilişkine ve yaratıcılık gerektiren hobilere ayırabilirsin. İş hayatında seni heyecanlandıracak gelişmeler yaşayabileceğin bir dönem olmakla birlikte aynı hedef ve görüşte olduğun kişilerle çalışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, kazancını artırabilirsin.

Sevgili Aslan; önümüzdeki birkaç gün gayrimenkul alım satımıyla uğraşabileceğin gibi tadilat işlerine de girişebilirsin. Önümüzdeki süreçte iş ve çalışma alanında ön planda olmak ve takdir edilmek isteyebilir, düşüncelerini yazılı ve sözlü ifadelerinle kabul ettirmek isteyebilirsin. Uzaklarla kuracağın bağlantılarda şans senden yana.

Sevgili Başak; hafta sonunu değerlendirmek,  dostlarınla sıcak ilişkide bulunmak isteyebilir,   kendine mola verip gezip eğlenebilirsin. Hayat görüşün ve düşüncelerin daha somut olabilir, bol bol seyahat edebilir ve hayatın keyifli yönünü daha çok yaşayabilirsin. Başkalarının gelirlerinden fayda sağlarken, borçlanmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde, zamana bağlı ufak tefek aksilikler olsa da romantik ilişkinde yaşayacağın fikir birliği keyfini yerine getirebilir. Yönetici gezegeninin Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle ilişkilerden yana şanslı bir döneme giriyorsun. Ortak kazançlarında, kredi, emeklilik gibi alanlarda da gelişme yaşaman mümkün.

Sevgili Akrep; İlişkilerde ikna edici ve kararlı olabilir, istek ve beklentilerini gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsin.  Önümüzdeki süreçte hem romantik ilişkinde hem de iş hayatında elinin güçlenmesi ve destek görmen mümkün. İş birlikleri kurarak ve sezgilerine güvenerek girişimlerde bulunabilir, çalışma ortamında yeni ilişkiler başlatabilirsin.

Sevgili Yay;  biraz dinlenmek ve yalnız kalmak isteyeceğin, ruhunun derinliklerine inip, beslenebileceğin bir gün olabilir. Günün enerjisi meditasyon ve enerji çalışması için oldukça uygun. Önümüzdeki süreçte, iş alanında ve rutinlerinde tempon artabilir, aşk hayatın daha romantik olurken, çocuklarla ilgili konular da gündemine gelebilir.

Sevgili Oğlak; arkadaşlık ilişkilerinde kıskançlıklar yaşanabileceği gibi yeni romantik beraberlikler de doğabilir. İleriki günlerde aşk, ilişki ve flörtler konusunda daha şanslı olduğunu hissedebilir, seni mutlu eden fırsatlarla karşılaşabilirsin. Önümüzdeki günlerde aile ilişkilerin güçlenirken evinle ilgili konularda aksiyon alabilirsin.

Sevgili Kova; sosyal statüne katkıda bulunacak olumlu gelişmeler yaşayabilir, birçok fikir ve düşünceni çevrenle paylaşmak için sabırsızlanabilirsin. İleriki günlerde yaşam alanında konforuna yönelik değişimler yapabilir, eğitim ve ticaret ile ilgili çok sayıda yeni bağlantı kurabilirsin. Kişisel gelişimine katkı sağlayabilecek yeni bir eğitim alman da mümkün.

Sevgili Balık; bugün zekanı ve yaratıcılığını kullanarak şansı ayağına getirebilir, ufkunu açacak kişilerle tanışabilir, istek ve umutlarına bir adım daha yaklaşabilirsin. Önümüzdeki günlerde, iletişim yeteneğini ve vizyonunu kullanarak farkını gösterebilir, yakın çevrenle ilgilenebilir, kazançlarını artıracak bir iş teklifi alıp değerlendirmeye alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.