20 Nisan 2018 Burç Yorumları

Planlı ve programlı ilerlememiz gereken bir gündeyiz. Aksi takdirde karşımıza çıkan fırsatları değerlendiremeyebiliriz. Öğle saatlerinde istikrarlı adımlar atabilir, girişimlerimizi sağlamlaştırabiliriz. Çevremizdekileri korumak adına dengeli bir tutum ortaya koyarak, empati kurabilir, ilişkilerimizde daha duyarlı ve hassas davranabiliriz.

Sevgili Koç; yakınlarınla ya da kardeşlerinle hareketli sohbetler edebileceğin bir gündesin. Ani bir kararla bir seyahat ya da kişisel eğitim programına katılabilirsin. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; keyif ve konforuna daha çok önem vermeye başlayabilir, maddi konular ve kazanımlarını ön plana çıkarabilirsin.

Sevgili Boğa; Güneş’in burcuna geçmesiyle, kendini göstermek ve ifade etmek isteyebilir, hayatına dair sorumluluklarının daha çok bilincinde olabilirsin. Kişisel kararlarını ön planda tutabilir ancak çevrenle empati kurmakta da zorlanmayabilirsin. Değişen şartlara uyum sağlamakta zorlansan da maddi ve manevi konularda kararlı olabilir, fiziksel değişim için arzu duyabilirsin.

Sevgili İkizler; kalabalık ortamlarda bulunmaktan keyif alabilirsin. Etkileyici sözlerin hedeflerine kolayca ulaşmana yardımcı olabilir. Akşamüzeri duygusallaşabileceğin gibi harcamaların da artabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; bir süre kendi iç dünyanda kalmak isteyebilir, maddi korkularınla yüzleşip, farklı fikirler üretebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerindeki durgunluğun, grup çalışmalarına katılmanla azalabilir, fırsatları görebilir, yaratıcı yönünü ortaya çıkarabilirsin. Bu kimileri için romantik bir ilişki, kimileri için yeni bir kariyer kapısı olabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; aynı hedef ve görüşte olduğun kişilerle çalışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, kazancını artırabilirsin.

Sevgili Aslan; düşünce ve fikirlerine hâkim olabilir, edindiğin bilgi birikiminin ve aldığın eğitimin hakkını verebilirsin. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; iş ve çalışma alanında ön planda olmak ve takdir edilmek isteyebilirsin. Hırslı, azimli ve kararlı oluşun; istek ve ihtiyaçların konusunda sağlam temeller atmana yardımcı olacaktır.

Sevgili Başak; üstlerinin senden istediği görevleri yerine getirmek için aktif ve yoğun bir gün geçirebilirsin. Pratik ve ekonomik olman takdir görmeni sağlayabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; hayat görüşün ve düşüncelerinde daha somut olabilir, bol bol seyahat edebilir ve hayatın keyifli yönünü daha çok yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde, zaman yönetimine bağlı ufak tefek aksilikler olsa da romantik ilişkilerinde her şeyin yolunda gitmesi keyfini yerine getirebilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; ortak kazançlarında, kredi, sigorta gibi alanlarda gelişme yaşaman mümkün. Üstlerinle kuracağın dengeli diyaloglar sana yeni fırsatlar sağlayabilir.

Sevgili Akrep; bugün maddi beklentilerinle ilgili yaşayacağın gelişme, istediğin ve beklediğin düzeyde olmayabilir. Akşamüzeri uzaklardan gelebilecek haberler keyfini yerine gelebilir. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle; romantik ilişkilerin, ortaklı işlerin ya da iş birlikleri konularında sağlam maddi ve manevi destekler alabilirsin.

Sevgili Yay; alacağın kararları uygulamak ve harekete geçmek için ortaklarından ya da iş birliği içinde olduğun kişilerden onay bekleyebilir, akşamüzeri maddi konular üzerine yoğunlaşabilirsin. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; iş alanında ve günlük rutinlerinde görev bilincinde olabilir, üretkenliğin ve yeteneklerinle fark yaratabilirsin.

Sevgili Oğlak; akşamüzeri verdiğin sözleri yerine getirmek üzere, yoğun çalışman ve çok fazla koşuşturman gerekebilir. Bugün daha esnek olmanda yarar var. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; aşk, ilişki ve flörtler konusunda daha şanslı olduğunu hissedebilir, seni mutlu eden fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; Aynı anda birçok fikir ve düşünce içerisinde olabilir, bunları sevdiğin insanlar ya da sosyal çevrenle paylaşmak için sabırsızlanabilirsin. Yüksek enerjin, akşamüzeri kısa bir mola vermeni gerektirebilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; ev ve yaşam alanlarınla ilgili değişimler arzulayabilir, iç huzurunu önemseyip, dinlenmek için kendi içine dönebilirsin.

Sevgili Balık; bugün zekanı ve yaratıcılığını ev ve aile ile ilgili alanlarda kullanmak isteyebilir, tadilat planları yapabilirsin. Misafir ağırlamaktan keyif alacağın bir gündesin.  Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle; iletişim yeteneğini ve vizyonunu kullanarak verimli işlere girişebilir, yakın çevrenle ilgilenebilir, seyahat edebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.