20 Mayıs Burç Yorumları

Bugün her zamankinden daha duygusal ve hassas olabilir, kırılgan davranabiliriz. Çevremizdeki insanlara karşı daha duyarlı olabiliriz. İç sesimize kulak verebilir, olayları sezgilerimizle ele alabiliriz. Akşamüstü isteklerimiz konusunda daha net olabilir, kendimizi daha güçlü hissedebiliriz ama ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Güçlü kişilerin desteğini almamız mümkün. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyebiliriz ama işler planladığımız gibi gitmeyebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne belirsizlikler içinde başlayabilir, enerjin düştüğünden hareketsiz kalabilirsin. Akşama doğru gerginliğin artabilir, aldığın haberler öfkelenmene neden olabilir. Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde daha hareketli ve aktif olabilirsin.

Sevgili Boğa; günü iki ayrı ruh haliyle geçirebilirsin. Sabah saatlerinde yardımlaşmak isteyebilir, sevdiklerin için özverili davranabilirsin. Öğleden sonra ise harcamalarını kontrol altına alamayabilir, pasif agresif davranabilirsin. Ekonomik konulara odaklanacağın bir süreçtesin.

Sevgili İkizler; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte bir ay boyunca, hedeflerine ilerlemek için daha fazla çaba sarf edebilirsin. Gün boyunca sosyal ortamlarda bulunmana rağmen ilerleme kaydetmekte zorlanabilir, ayağına bağ olan kişi ve durumlarla uğraşabilirsin.

Sevgili Yengeç; hayallere dalmaya müsait bir gündesin. Görüş ve inançların doğrultusunda hareket ederken muhalif ve düşmanca tavırlarla karşılaşabilir, sözel tartışmalar yaşayabilirsin. Önümüzdeki günlerde dedikodularla ve iletişim sorunlarıyla uğraşman gerekebilir.

Sevgili Aslan; yönetici gezegenin Güneş’in burç değiştirmesiyle hedeflerine odaklanabilir, arkadaş gruplarıyla daha sık bir araya gelebilirsin. Fakat bugün finansal konularda yaptığın fedakârlıkların sonucunu alamadığın için öfkelenebilir, duygusal krizler yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde karşındakileri anlamakta zorlanabilir, onları iyi niyetli ama fazla hayalci bulabilirsin. İş ve sosyal hayatında varmak istediğin hedeflerde yeteri kadar desteklenmediğini düşünebilirsin. Zaten önümüzdeki günlerde kariyerine dair konular daha fazla ön plana çıkabilir.

Sevgili Terazi; bugün işlerini yetiştirmekte zorlanabilir, biraz dağınık olabilirsin. Akşam saatlerinde çalışma ortamında hararet yükselebilir, suçlamalarla karşılaşabilirsin. Ayağını mümkün olduğunca yere sağlam basmakta fayda var. Yurt dışıyla ilgili konuların ve yolculukların öne çıktığı bir sürece giriyorsun.

Sevgili Akrep; Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşamında finansal konular ön plana çıkabilir, daha fazla hesap kitap yapabilirsin. Sabah saatlerinde romantizm ve keyifler gündeminde olsa da günün ikinci yarısında sinirsel gerilimler yaşanabilir.

Sevgili Yay; deniz kenarına gitmek, açık havada sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin fakat akşama doğru işler karışabilir. Aile ilişkilerinde sıkıntılar yaşanabilir. Evde ufak sakarlıklar yapabilirsin.  Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde evlilik, ortaklık ve iş birlikleri gündeme gelebilir.

Sevgili Oğlak; bugün kitap okumak, hayallerini kâğıda dökmek isteyebilir hatta sosyal medyada bayağı zaman geçirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise acele etmekten dolayı aksilikler yaşayabilir, tartışabilirsin. Sağlığına daha özen göstermen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Kova; sahip olduğun maddi manevi değerleri paylaşabileceğin, yaratıcılık gerektiren konulardan kazanç sağlayabileceğin bir gündesin. Fakat sevdiğin konu ve kişiler için yapacağın harcamalar seni zorlayabilir. Önümüzdeki günlerde yaşamdan daha fazla keyif alacağın bir süreç seni bekliyor.

Sevgili Balık; bugün hayallerine kavuşmak için adımlar atabilir, fiziksel görünümünde de değişiklik yapmak isteyebilirsin. Öğleden sonra bir yerlere yetişmekte zorlanabilir, gerilim hissetmeye başlayabilirsin. Eve, aileye ve gayrimenkullere dair konular bu ay seni fazla meşgul edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.