20 Mart Burç Yorumları

Son günlerde üzerinden çalıştığımız işleri sonuçlandıracağımız bir gün. Değişken koşullar, bugün biraz olsun netleşebilir. İyimserliği bir kenara bırakıp olaylara gerçekçi bir gözle bakacak ve sorumluluk alacağız. Günün ilk yarısı, otorite konumundaki insanlarla görüşebilir, planlı bir şekilde ilerleteceğimiz görevler üstlenebiliriz. Akşam saatlerinden itibaren daha başarı odaklı olabilir, hedeflerimize ulaşmak için çalışabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; Güneş’in burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca ön planda olacak, istek ve taleplerini gerçekleştirecek gücü kendinde bulabilecek, dikkatleri üstünde toplayacaksın. Bugün yaşamınla ilgili önemli kararlar alabilir, iş ve sosyal hayatında aktif ve girişimci olabilirsin.Sevgili Boğa; finansal konularda attığın adımların sonuçlarını alabilir, girişimlerini yeniden değerlendirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ağır ve sorumluluk gerektiren konular gündeme gelebilir. Önümüzdeki günlerde gizli ilişkiler ve kulisler yaşamında önem kazanabilir.

Sevgili İkizler; eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişiler üstlerindeki baskıdan şikâyet edebilir, sorumluluğu paylaşmanı isteyebilirler. Öğleden sonra banka, kredi, vergi, sigorta, nafaka gibi finansal konular gündeme gelebilir, krizlerin çözümü için hırsla adım atabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal çevren hareketlenmeye başlayabilir.

Sevgili Yengeç: Güneş’in burç değiştirmesiyle iş ve sosyal hayatında kendini ifade edebilir, toplantı ve görüşmelerde sunumlar yapabilir, kariyerine dair konularda önemli kararlar alabilirsin. Sabah saatlerinde çalışma tempon ağır olabilir, işlere yetişmekte zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise ilişkiler ve iş birlikleri ön plana çıkabilir.

Sevgili Aslan; çocuklarla ya da ilgilendiğin konulara dair sorumluluklar alman gerekebilir. Becerilerini kullanarak, yaratıcılığını ifade edebilirsin. İlerleyen saatlerde iş hayatında üstlendiğin görevler ağır ve yorucu olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca yüksek eğitim, uzun yolculuklar ya da yurt dışıyla ilgili olaylar gündeme gelebilir.

Sevgili Başak; Güneş’in burç değiştirmesiyle vergi, sigorta, kredi gibi konularda gelişmeler yaşanabilir. Sabah saatlerinde ailenle ve evinle ilgilensen de günün ilerleyen saatlerinde daha fazla keyif veren alanlara yönelmek isteyebilir, hobilerin ve sevdiklerin için harcama yapabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün anlaşmalara varabilir, ortaklıklar ve iş birlikleri için imzalar atabilirsin. Sabah saatleri girişimler için elverişli olmasa da öğleden sonra aile, ev ve gayrimenkullerle ilgili konularda adımlar atabilir, sorumluluklarını ön plana alabilirsin. Güneş’in karşıt burcuna geçmesiyle birlikte dikkatini karşındakilere verebilir, ilişkilere odaklanabilirsin.

Sevgili Akrep; cebindeki paranın hesabını iyi yapman gereken bir gündesin. Harcamalarını kısman gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğin hareketlenebilir, iş amaçlı yolculuklara çıkabilirsin. Çok çalışıp, yorulacağın bir döneme giriyorsun, çalışma ortamında yeni görevler üstlenebilirsin

Sevgili Yay; yaşamınla ilgili sorumlulukları üstlenip, başlangıç yapmanı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsin. Öğleden sonra gelirlerinle ilgili konular ön plana çıkabilir, kazançlarını artırmak için hırsla adımlar atabilirsin. Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte aşk hayatın renklenebilir.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde olaylar kontrolün dışında geliştiğinden kendini baskı altında hissedebilirsin fakat günün ilerleyen saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte kendi istek ve taleplerin doğrultusunda ilişkilerini yönlendirebilirsin. Hem aile hem de iş yaşamında hızlı gelişmelerin olacağı bir döneme giriyorsun.

Sevgili Kova; gelen haberler iş yaşamınla ilgili ani kararlar almanı veya sosyal çevrenin harekete geçmesini sağlayabilir. Sonrasında kendi içine çekilerek izole olmak isteyebilirsin. Fakat önümüzdeki günlerde yakın çevrenle ilişkilerin artabilir, yeni bir eğitim süreci başlayabilir.

Sevgili Balık; yeteneklerini ön plana çıkarabileceğin, ekonomik konularda hızlı kararlar alıp, gelirlerini artırmak için çaba sarf edeceğin bir dönemdesin. Sabah saatlerinde iş yaşamınla ilgili sorumlulukların artabilir, karşına fırsatlar çıkabilir. Öğleden sonra ise senden daha yaşlı ve tecrübeli kişilerin sözlerine kulak vermelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.