20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay halen Kova burcunda…Toplumsal işler hala gündemin konusu gibi…Ancak buna bir de finansal konular eklenecek gibi…Ay’ın Venüs ile kuracağı kare açı bunu tetikleyecek gibi görünüyor…Mali konular, iş birlikleri, ortaklıklar adına temkinli olunması gereken bir zaman dilimi var önümüzde…Ayrıca yakın ilişkiler, arkadaşlıklarda da dikkat olunmalı zira güven sorunları yaşayabiliriz.

Günün en önemli astrolojik gelişmesi yani Güneş’in Koç burcuna geçişi gerçekleşecek…Saat 06:49’da Güneş Koç burcunda olacak ve İlkbahar başlayacak…Cesaretimiz yükselecek; istek ve arzularımız için savaş ve mücadeleye meyilli olacağız. Yeni başlangıçlar yapabilir; azim ve dirayetle baş koyduğumuz yolda ilerleyebiliriz. Yani önümüzde oldukça hareketli, dinamik ve enerjik bir süreç var. Risk almaya, abartılı davranışlar göstermeye ve olumlu manada fırsatlarla karşılaşmaya ve de doğru değerlendirmelerde bulunmaya açığız…Risk almak ancak kontrollü risk almak bu olacak aslında…

Ay saat 12:00 sonrasında boşluğa düşecek ve uzunca bir süre boşlukta kalacak…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; günün enerjisiyle ve Güneş’in burcuna geçmesiyle oldukça şanslı bir günde olduğunu bilmelisin; adım atabileceğin birçok konuda da Güneş seni destekleyecektir. Toplum önünde ve yakınlarınla birlikte zaman geçirebilirsin. Fakat gün içinde bazı düşüncelerinin seni gelecek kaygısına yönlendirmesiyle ani tepkiler verebilirsin; dikkat!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yurt dışı işlerin ve seyahatlerin bugün odak noktan olurken; arzu ettiğin yolda ilerlemek istemene rağmen karşında seni başka alanlar için ikna etmeye çalışan kişiler olabilir. Geleceğini güvence altına almak için önüne sunulan önerilere açık olmalı; verdiğin sözlerin sorumluluklarını bilirken, tepkilerini de kontrol altında tutmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün harcamalar ve ödemeler konusunda kendini baskı altında hissetmiş olabilirsin. Gün içinde seni zorlayabilecek durumlarla karşılaşsan da; bütçe dengeni gözden geçirme konusunda iyi sonuç çıkaracaksın. Hırslarını ve tepkilerini kontrol altına aldığın sürece gelişmeler senin lehine olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; birlikteliğinde bugün çift olarak bazı çatışmalar meydana gelirken; tartışmanın ana meselesinden uzaklaşıp detaylarda boğulmaya başladığın an işler büyüyebilir. Alttan almaya çalışmalı; konuyu çözümsüz hale getirmeden önce tepkilerini kontrol etmeye çalışmalısın. Agresif tavırlardan uzak durman gerek.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gündelik yaşamında sorumlulukların artabilir; gerek çalışma hayatında gerekse ilişkin açısından temkinli davranmalı; çıkarlarını gözeterek hareket etmelisin. Romantik ilişkilerden yana beklenmedik birkaç haber alabilirsin. Gün içinde sağlığının bozulmaması veya bir kronik rahatsızlığının seni zorlamaması için önlemleri hemen almalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ikili ilişkin veya çocuğun için zaman harcayabileceğin ve bazı sorunlarla ilgilendiğin bir gündesin. Partnerinle arandaki meseleleri seviyeli bir şekilde konuşmayı tercih etmeli ve kullanman gereken kelimeleri oldukça özenli seçmelisin. Çocuğunla vakit geçirebilirsin; fakat bazı sakarlıklara dikkat etmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün aile içinde gayrimenkulle ilgili olan meseleler gündem olurken; yaşanan gelişmeler farklı yönlere kayabilir. Seni öfkelendirecek veya huzursuz edecek ortamlardan uzak durmaya özen göstermeli; eski tartışmaların gündeme gelmesine izin vermemelisin. Ev içinde tehlikeli hareketlerden uzak durmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yakın çevre, komşu veya kardeşlerinle ilişkilerinde fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsin. Gün içinde oldukça agresif ve düşük enerjili olman hem eğitiminle alakalı bir gelişmenin sonlanmasına hem de yakınlarınla arandaki meselelerin büyümesine neden olabilir. Söylemlerine oldukça dikkat etmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün öz güvenin tam! Çevrene hem iç huzur hem de enerji ve heyecan yayıyorsun. Dışa dönük tutumun sayesinde çevrendeki insanlar senin yanında kendilerini çok rahat hissedeceklerdir. Fakat sadece gün içinde; maddi veya manevi değeri yüksek herhangi bir eşyana sahip çıkman gerektiğini bilmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün göksel enerjileri senin sağlığınla ilgili bugün daha dikkatli olman için seni uyarıyor. Kişisel olarak tanımladığın bütün meselelerde bugün; oldukça stresli ve hassas olabileceğinden bireysel konularda çevrendeki insanlarla çok fazla diyaloğa girmemelisin. İkili ilişkinde beklenmedik bir konu aranızda tartışmaya yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay; kendine olan güvenini tazelemende ve hayallerini gerçekleştirmende sana yardım edecek konumda. Fakat günün göksel hareketlerinden ötürü; sağlığınla alakalı tüm endişelerini ertelemeden kontrol ettirmeli, hali hazırda kendini göstermeyen rahatsızlıklar içinde önlemlerini almalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; arkadaş ortamında veya bir sosyal grubun içinde faaliyet halinde olabilirsin. Fakat gün içinde sana söylenebilecek bir sözden ötürü insanları kırabilirsin. Kullandığın kelimelere dikkat etmelisin; zira çevrendeki insanların eleştirilerine maruz kalabilirsin. Psikolojini ve bilinçaltını dolduran gereksiz konulardan kurtulmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.