20 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün stabil ve kararlı kalmakta zorlanacağız. Bugün çok koşturma içinde geçebilir, planlarımızı ya ertelemek ya da yeniden düzenlemek zorunda kalabiliriz. Sabah saatlerine karmaşa ve bulanıklık hâkim olabilir, kısa süreli hayal kırıklıkları yaşanabilir. Birçok önemli işi bir arada halletmeye çalışırken bazılarında tökezleyebilir, yanlış anlaşılabilir, eksik bilgiyle yola çıkabiliriz. Ancak bir yandan da hızla strateji oluşturma ve sağduyulu önlemler alarak başarıya ulaşabiliriz. İnce hesap ve maliyet bilgisi gerektiren konuların bütün zorluklara rağmen üstesinden gelebilir, ufak tefek yanlışlıkların ve iletişim kazalarının altından kalkabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne bir yandan temkinli olmayı, diğer yandan risk almak isteyerek başlayabilirsin. Kariyer hedeflerinde şartları zorlaman ve kararlı olman mümkün. Sabır, gayret ve yeteneğinle zor meseleleri çözümleyebilirsin. Ancak gün içerisinde abartılı davranışların sorun yaşatabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün içerisinde bir yandan seni motive eden bir yandan da tutkulu ve ısrarcı olmaya iten durumlar olabilir. Öfkene hâkim olmaya bakmalı, mali konularda abartılardan uzak durmalısın. Sürpriz bir ilişkiye başlayabilir veya mevcut ilişkinde olumlu gelişmelerle keyifli zaman geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; eve, aileye, yerleşime ait konularla, geçtiğimiz hafta gündemde olan durumlarla ilgili sana prestij kazandıracak gelişmeler var. Bitiş ve başlangıçlar içinde olabileceğin şu süreçte akışta kalarak ilerlemeli, yönetici gezegenin olan Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamalısın. Haraketli ve tutkulu bir gün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iletişimde başarılı olman hedeflerine varmanı kolaylaştıracaktır. Gruplar ve takım çalışmalarının yanı sıra arkadaşlıkların da bundan olumlu etkilenebilir. Mesleki bir ortaklık kurmak için idealist ve hırslı olabilirsin. Anlaşma ve sözleşme kısmını önümüzdeki aya bırakmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kazançlarının yanı sıra yeteneklerini de konuşturacağın bir gün geçirebilir, liderliğini ortaya koymak için şartları zorlayabilirsin. Maddi ve manevi seni etkileyecek olumlu koşulları kullanmalı; dost bildiğin arkadaşlarının yalan yanlış bilgileriyle kafanın karışmasına izin vermemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; burcunda ilerleyen Ay, özgüvenli hareket etmene olanak sağlayacak. Yurt dışı, eğitim, medya, hukuk ve yolculuklarla alakalı işlerinde olumlu koşullar hedeflerine rahat ilerlemeni sağlayabilir. Karşındakilere çizdiğin ciddi duruşunla, dış dünyada güçlü bir imaj sergileyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün arka planda bir güç olarak durmayı tercih edebilirsin. Ortaklı gelirler, vergi, nafaka, kira, kredi gibi finansal işlerden kaynaklı durumları titizlikle ele alabilir, önüne çıkan engelleri ortadan kaldırabilirsin. Yeni bir düzen kurabilmen için, kendini suçlamaktan vazgeçmeli, geçmişe sünger çekmelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ilişkini ve ortaklığını hedeflediğin konuma taşıyabileceğin gelişmeler içerisinde olabilirsin. Haklı olduğunu düşündüğün konularda kendini savunabilir, haksızlığa tahammül edemeyebilirsin. Sakince anlayıp, dinlediğinde fark edemediğin noktaları görebilir, orta yolu bulabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kendini ortaya koymaktan çekinmeyeceğin, yönetimi elde tutmak için hırslı davranıp, otorite konumundaki kişileri etkilemeye çalışacağın bir gündesin. Başlattığın girişimleri artık geliştirebilir hatta kendine has yöntemlerle ilerletme fırsatını yakalayabilirsin. Uzmanlaşman gereken alanlarda eğitim alabilir ya da uzman olduğun konularda eğitim verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yurt dışı, akademik çalışmalar, medya, hukuk veya yolculukları içeren konulardaki işlerini titizlikle inceleyip analiz etmen mümkün. Hayallerine ulaşmak için var gücünle çalışabilir, yerinde verdiğin kararlarla farkını ortaya koyabilirsin. Aşk hayatını renklendiren ve bakış açını etkileyen dönüşümlere açık olduğun bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bilinçaltını kurcalayan olumsuz yargı ve bağımlılıklardan kurtulmak için özüne dönebilir, kendi ördüğün duvarları yıkmak isteyebilirsin. Eş veya ailenin kazancında inisiyatif alabilir, yönetimi elde tutman ve koşulları oluşturman için söz sahibi olabilirsin. Bu aralar keyfi harcamaları arttırabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; karşıt burcundaki Ay, iş birliği, ortaklık ve ilişkiler alanında yeni kararlar almana zemin hazırlıyor, biraz daha beklemede kalmanda fayda var.  Kazanımlarını arttıracak uzman kişilerle bir araya gelmen ve fikirlerini açıklıkla ifade edip savunman mümkün. Abartılı vaatler yanıltabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.