20 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, yaklaşık üç haftadır gecikme ve pürüz yaşanan işlerle alakalı yeni stratejiler geliştirmenin zorunlu olduğunun farkına varabiliriz. Egomuzu bir kenara bırakacak verimli ve üretken olmayı önemseyeceğiz. Sorumluluk bilinciyle titiz, detaycı çalışacak oyalanmadan işimize bakacağız. Sabah saatlerinde yeni girişimler; hamle; araştırma ve hazırlıklar için uygun bir zaman dilimindeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gerek günlük işlerinde ve çalışma hayatında gerekse maddi konularda düşüncelerini parlak fikirlere dönüştürme ihtimalin yüksek. Maddi konularda sana yardımcı olabilecek insanlarla bir araya gelebilir ve beyin jimnastiği yapabilirsin. Bu konuda alabileceğin kararları artık daha rahat eyleme geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne başlarken eksiklerini tamamlama telaşı içerisinde olabilirsin. Uzun zamandır beklediğin bir haberin beklemediğin bir şekilde sonuçlanması hem şaşırmana hem de sevinmene yol açabilir. Hem genel hem de özel ilişkilerinde geçtiğimiz günlere göre daha uzlaşmacı olabilir, koşulları kişisel yorumlamaktan uzaklaşabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve hizmet alıp verdiğin alanlarda yaşamış olduğun engel ve iletişim sıkıntılarının yavaş yavaş ortadan kalktığını görebilirsin. Ev ve ofis ortamında hedeflerin için akılcı davranabilir, doğru analizlerde bulunabilir, mali konularda destek bulabilirsin. Biraz yalnız kalarak detaylara daha hâkim olmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; partnerinle planlayabileceğin kısa bir seyahat moral ve motivasyonunu yükseltebilir. Şu ara üzerinde durup, araştırdığın konular zihnindeki soruları azaltacağı gibi, duygularını çevrenle de daha çok paylaşabilirsin. Aşka, çocuklara ve hobilerine hayatında daha fazla yer vermek isteyebilir, keyifsiz ve mutsuz hallerini geride bırakabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aile içi ilişkilerin güçlenmeye başlarken, gayrimenkul, tadilat ve alım satım gibi konularda hareketlenmeler söz konusu olabilir. Bugün gelişen olayların detaylarına hâkim olsan da gereksiz risklerden kaçınmak, keyif ve konfor amaçlı harcamalarında temkinli olman gerekebilir. Çoğunlukla maddi konuların konuşulacağı bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; şuan uğraş verdiğin işlerinde, yakın çevrende ve iletişim alanında yaşamış olduğun sorun ve aksilikleri geride bırakarak, hedeflerine yöneldiğin bir döneme giriyorsun.  Somut ve maddi geçerliliği olan konu ve fikirleri değerlendirmeye alırken, takıldığın konuları farklı bir bakış açısından değerlendirebilirsin. Alacağın haberlerle günün hareketlenebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi;  bu ara yapman ve yeniden planlaman gereken birden fazla iş, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığını olumsuz etkileyebileceği için kendine de zaman ayrılmalısın.  Ekonomik konularda artık daha net adımlar atacağın bir döngüye girerken, kendini güvende hissedebileceğin ufak bir bütçe oluşturma kararı alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; uzun zamandır kendinle yaptığın iç hesaplaşmayı bırakarak, fikirlerini, algını ve motivasyonunu dış dünyaya yöneltebilirsin. Gün içinde sürpriz ve değişken koşullara açık olabilir, iş birliklerinden fayda sağlayabilirsin. Hedeflerine doğru azimle ilerlemen mümkün ama bunu hırsla karıştırmamanda fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kariyer hayatında kendini ortaya koyma isteğiyle güne başlayabilir, işlerini ciddiyetle ele alabilir, kendini revize edebileceğin farklı yol haritaları üzerinde yoğunlaşabilirsin. Bugün başkalarının söz ve yargılarını önemsemeden harekete geçebilir, kaybettiğini düşündüğün özel bir eşyanı sürpriz bir şekilde bulabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak: sorumluluk bilincinde ve üretken enerjilerle güne başlıyorsun. Araştırıp, öğrenmen ve sonuca varman gereken konular için sürpriz gelişmeler olabilir. Geleceğini ilgilendiren önemli görüş ve konuşmalarını aynı görüşü paylaştığın insanlara paylaşabilir, durgun olan enerjini harekete geçirip, maddi manevi kazanımlar edinebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugünden itibaren ağır ama kararlı adımlarla hem ekonomik hem de kariyer hedeflerine ulaşmak için harekete geçebilir, daha etkin bir şekilde yolunda ilerleyebilirsin. Gün içerisinde ortak finansal işlerinle ilgilenebilir, sistemli, analitik ve düzenli olman konusunda üzerine düşeni yapmaktan çekinmeyebilirsin. Finansal alanda ailenden sürpriz destekler alman mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; diğer insanlarla olan bağlantılarına ve iş birliğine odaklandığın bir gündesin. Gelecek planların hakkında yeni bir farkındalık kazanmak adına fırsatlarla da karşılaşabilirsin. Geleceğinle ilgili bir takım projelerini hızlandırabilir, eğitimden ticarete ve seyahatlere kadar önemli işlerinde detaylara hâkim olarak anlaşmalar yapmaya başlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir