20 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün abartılı davranışlar sergileyebilir, risk alabilir; beklentilerimizi yükseltebiliriz. Hedeflerimize odaklanarak arzu ve isteklerimiz doğrultusunda ilerleyebilir, amaçlarımız uğruna savaşa girebiliriz. Rekabetçi tarafımızı ortaya çıkarabilir, güçlü, nüfuslu kişilerle bir araya gelebilir; onların desteklerini alabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

20 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; ani gelişebilecek olası problemlerini iletişim gücünle çözüme kavuşturabilir, fikir ve görüşlerini akıcı bir şekilde ifade edebilirsin. Kişisel isteklerinde abartıdan ve ısrarcı olmaktan kaçınmalı, karşındaki insanların beklentilerini de önemsemelisin. Akademik kariyerinle ilgili duyduğun endişenin kararlarını etkilememesinde yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; keyif ve konforuna dair harcamalarını kısmak zorunda kalman, duygusal gerginlik hissetmene neden olabilir. Sürekli görüştüğün ya da hizmet aldığın insanlara karşı anlamsız tepkiler verebilir, gereksiz eleştirilere maruz kalabilirsin. Değişen hava şartlarına karşı da sağlığına gereken önemi göstermende fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gerek özel ilişkilerinde, gerekse sosyal hayatında sürpriz tekliflerle karşılaşabilir, sabırsız ve aceleci olabilirsin. Yeni bir girişim veya başlangıç için uygun bir dönemde olmadığını bilmeli ve risk almamalısın. Katılmayı düşündüğün bazı organizasyonların iptal edilmesi, planlarını ve sinirlerini bozabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; birçok sorumluluğu tek başına yürütme fikrinde ısrarcı olmamalı, gelen yardımlara daha sıcak bakmaya çalışmalısın. Bu sayede kariyer hayatında kalıplaşmış fikirlerini yumuşatabilir, hayatını daha farklı bir şekilde değerlendirebilirsin. Uzun zamandır arzu ettiğin bir eğitimi alma fırsatı karşına çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ikili ve sosyal ilişkilerinde daha duyarlı olmanda ve fikirlerini ifade ederken esnek davranmanda fayda var. Kendini yenilemeye ve değiştirmeye odakladığın bu süreçte, uzlaşmacı olmanın maddi ve manevi avantajlarını kullanman faydalı olacaktır. Ortak kaynaklarındaki maddi rahatlamaya güvenip, harcamalarında anlık kararlar vermemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün büyük bir bölümünü finansal konularla uğraşarak geçirebilirsin.  Ailenin veya eşinin istekleri karşısında kendini ikinci plana atabilir ya da tam tersine ailenle paylaştığın ortak kaynaklarda duygularına yenik düşüp, bencil davranışlar sergileyebilirsin. Eylem ve davranışında mantıklı ve objektif olman daha yararlı olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kardeşlerin veya yakınlarınla yeteneklerini daha ciddiye alman konusunda tartışmalar yapabilirsin. Kendini savunmak istesen de karşındakilerin haklı olduklarını anlaman uzun sürmeyecektir. Çalışmalarına ve günlük işine hem düzen hem de aksiyon kazandırabilir, detay gerektiren konulara titizlikle eğilebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma ortamında veya günlük işlerinde başkalarının sorumluluğunu üstlenmiş olmanın verdiği rahatsızlığı dile getirirken biraz patavatsız olabilir, ilişkilerini zedeleyebilirsin. Haklılığını sürekli dile getirmen antipatik olabilir. Biraz daha sosyalleşerek gerginliğini üzerinden atmayı denemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; inisiyatifin dışında gelişen olaylar, ikili ilişkilerini olumsuz etkileyerek sürtüşme yaşamana neden olabilir. Haklılığını dile getirmekte çekinmeyebilir, olayları gereğinden fazla büyütebilirsin. Bugün çok fazla savunmacı olman sana ve sevdiklerine zarar verebilir.  Toleranslı ve diplomatik davranarak, kolaylıkla orta yolu bulabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bir takım eski konu ve hataların tekrar gündeme gelmesi, senden yaşça büyük insanlarla aranda soğuk rüzgarlar estirebilir. İnatçı tutumundan vazgeçmeli, sorunları bir daha karşına çıkmayacakları şekilde çözüme kavuşturmaya çalışmalısın. İşinle ilgili bazı alanlarda eksiklerini fark edebilir, bu eksiklikleri telafi etmek için çabalayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; uzun zamandır görmediğin sevdiklerinle karşılaşabilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yoğunlaşan iletişim trafiğin, baskı altında kalarak acele karar vermene neden olabilir. Duygusal çelişkilere kapılmadan motivasyonunu korumalı, beklentilerini çok yükseltmemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; tüm enerjini hedeflerine yöneltebilir, görüş ve fikirlerini kabul ettirmek adına sınırlarını zorlayabilirsin. Düşüncelerini doğal akışıyla ve mantık çerçevesinde aktarman, olası stres yaratıcı durumları engelleyebilir. Şu aralar finansal konularla ilgili mevcut durumunu korumaya bakmalı, risk almaktan kaçınmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.