20 Kasım 2017 Burç Yorumları

Güne gayet enerjik bir şekilde başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hevesli, iyimser ve girişimci olacağız. Çevremizden cesaret alabilir, motivasyonumuzu yüksek tutabiliriz. Öğle saatleri görüşmeler ve toplantılar için oldukça uygun, bu saatlerde kendimizi rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Bu görüşmeler sonrasında bizi sorumluluk altına sokacak uzun soluklu anlaşmalar yapabiliriz. İletişim trafiğimiz yoğun olabilir, yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir, uzun yolculuklar çıkabiliriz. Akşam saatlerinde farkındalığımızı arttıracak gelişmeler olabilir. Bireyselliğe ve özgürlüğümüze daha fazla önem vereceğiz. Geç saatlerde ani planlar yaparak geceyi sosyal ortamlarda geçirebiliriz. 

Sevgili Koç; görüş ve düşüncelerini açık yüreklilikle ifade edebilir hatta biraz fanatikçe davranabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni desteklemesiyle, hevesle girişimlerde bulunmak isteyebilir, karşına çıkan fırsatları rahatlıkla kullanabilirsin. Sosyal medyada öne çıkabilir, yaratıcı paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün karşına çıkan fırsatlar ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerinde imza aşamasına gelebilir ya da yaptığın bilgi alışverişleriyle senin için en doğru kararı alabilirsin. Çalışma ortamındaki yüksek tempo motivasyonunu artırabilir.

Sevgili İkizler; bugün karşındakilerin sözlerine kulak vermeli, anlaşma ve uzlaşma fırsatlarını kaçırmamalısın. Görüşmeler ve toplantılar daha fazla kazanç elde etmeni sağlayacak gelişmelere yol açabilir. Danıştığın kişiler farkındalığını artırarak girişimlerde bulunmanı sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; bugün kendini toplantıdan toplantıya koşarken ya da sunumlar yaparken bulabilirsin. Çalışma ortamında yeni gelişen projelerin içinde yer almak ufkunu genişletebilir, kariyerinde olumlu gelişmelere yol açacak durumlar oluşabilir. Akrabalarınla iletişimin artabilir.

Sevgili Aslan; bugün sana keyif ve mutluluk veren konularla ilgilenebilir, hobilerine zaman ayırabilir, çocuklarla beraber olabilirsin. Bir süredir hissettiğin ancak cesaret edemediğin duygularını açıklayabilir, romantik ilişkilerinde başlangıçlarda bulunabilirsin. Finansal açıdan risk almaya meyillisin.

Sevgili Başak; bugün ev ve aileye dair konular gündeme gelebilir, sevdiklerinle beraber zaman geçirebilirsin. Özellikle gayrimenkul gibi yatırım araçları için imza aşamasına gelebilir ya da fikir alışverişleriyle bilgi toplayabilirsin. İş ve sosyal hayatında karşına çıkan fırsatlar ikilemde kalmana neden olabilir.

Sevgili Terazi; bugün sana danışan birçok kişi olabilir, onlara fikir vermek ve kendi düşüncelerini açıklamak için günü telefon başında geçirebilirsin. Özellikle kardeş, komşu gibi yakın çevrende yer alan insanların sana ihtiyacı olabilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak, farkındalığını artıracak bir eğitim fırsatı yakalayabilirsin.

Sevgili Akrep; yeteneklerinin açığa çıkmasıyla kariyerini ve çalışmalarını olumlu etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsin. Maddi konularla ilgili iyimser düşünceler içinde olabilir, yapacağın anlaşmalardan kazanç sağlayabilirsin. Fakat tam önünü görmeden hemen risk almamalısın.

Sevgili Yay; bugün kendini rahatlıkla ifade edebilir, duygularını çekinmeden açıklayarak çevrendekileri etkileyebilirsin. Yaşamınla ilgili girişimlerde bulunurken hem sevdiklerinin hem de aynı görüşü paylaştığın grupların desteğini alabilir, uzun vadede sonuç verecek kararlar verebilirsin.

Sevgili Oğlak; gizli görüşmeler ve kulisler için çok uygun bir gündesin. Kulağına gelen dedikodular bir süre sonra çok işine yarayabilir, arka planda kalarak bilgi toplamaya devam etmen elini güçlendirebilir. Bu arada sana karşı konuşan düşmanlarını da tanıma fırsatı yakalayabilirsin.

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler seni heveslendirebilir ve geleceğe dair hedeflerinle ilgili adımlar atmak isteyebilirsin. Gelirlerini olumlu yönde etkileyecek anlaşmalar ya da görüşmeler yapabilir, cesur kararlar alabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sevgili Balık; haftaya yoğun bir iletişim trafiği ile başlayabilirsin. Hem iş hem de sosyal hayatında görüşmeler, toplantılar ve sunumlar yapabilir, sürekli bir bilgi akışı içinde olabilirsin. Bugün atacağın imzalar seni uzun süre bağlayabilir, kariyerinle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.