20 Haziran Burç Yorumları

Düne göre çok daha sakin ve huzurlu bir gün bizi bekliyor. Gün boyunca bu huzuru ve güveni korumak bizim için oldukça önemli olacak. Duygusal açıdan istikrarlı olacağız, bu sayede ne istediğimizi bilerek ve hedeflerimize odaklanarak hareket edebiliriz. Tembellik yapmak istesek de ailemiz ve değerlerimiz söz konusu olduğunda motivasyonumuzun arttığını hissedeceğiz. Bugün alışveriş, temizlik, yemek gibi işlerimizi halletmek, bayram hazırlıklarına başlamak için oldukça uygun bir gün. Akşam saatlerinde enerjimiz yüksek olacak, sosyal ve romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler olması mümkün. Gece yarısından sonra ilişkilerde daha tutarlı davranabilecek ve sağlam kararlar alabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 Sevgili Koç; gelir ve giderlerini doğru hesaplamanı gerektiren bir süreçtesin. Bugün keyiflerine, eve veya ailene bazı yüksek harcamalarda bulunabilirsin. Ayrıca bugün üzerine çalıştığın işlerde daha önce aklına gelmeyen çözüm yolları bulabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle iletişimin artabilir.

Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Ay kendini iyi hissetmene olanak sağlayacaktır. Ancak bir yanıyla da bugün aşırılıklara kaçman söz konusu olabilir. Yemeyi içmeyi veya alışverişi abartabilirsin. İkili ilişkilerden yana ise seni maddi manevi tatmin eden gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; kontrolün dışında çıkan harcamalar veya ilişkilere dair güvensizlik yaratan durumlar zihnen huzursuz kılabilir. Koşullarını sağlamlaştırmak için çözüm yolları arayışına girebilirsin. Gruplardan veya bağlı olduğun derneklerle yapacağın görüşmeler sonucunda ummadığın destekleri alabilirsin.

Sevgili Yengeç; kendini güvende hissedeceğin ve geleceğe güvenle bakabileceğin koşullara erişme ihtimalin yüksek. Hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyebileceğin fırsatın olabileceği gibi yaşamdan keyif alman söz konusu. Arka planda aklını kurcalayan bir konuyla alakalı da olumlu haber gelebilir.

Sevgili Aslan; gerek iş hayatın gerek ailen veya kazançlarınla ilgili gelişmeler gözler önünde yaşanabilir. Ayrıca bugün istek ve hedeflerinde de ısrarcı olabilirsin. Yurt dışı, eğitim veya bir yolculukla ilgili ise seni heyecanlandıracak bir olay ortaya çıkabilir. Arkadaşlar ve gruplardan gelecek haberler bazı fikirlerinin değişmesine yol açabilir.

Sevgili Başak; gelecek planlarında, eğitim, yolculuk ve medyayla alakalı bir konuda ısrarcı olabilir; maddi manevi tatminin peşine düşebilirsin. Ancak aşırı beklentili olmaktan kaçınmalısın zira beklenmedik durumların ortaya çıkma olasılığı yüksek. Bugün bir anlaşmaya da son noktayı koyabilirsin.

Sevgili Terazi; kredi, prim veya ortaklaşa paylaşılan gelirlerden kazanç elde edebilirsin. Sana destek veren bir kişi, kurum veya iş birliklerinde ufkunu açan durumlar da ortaya çıkabilir. Maliyet hesabını doğru yapmalısın zira yüksek beklenti içinde olman hırslarını arttırabilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcundaki Ay ve Venüs ilişki ve iş birliklerinden yana şanslı bir gün geçireceğinin habercisi olma niteliğini taşıyor. Maddi manevi tatmin edecek ve güven veren biriyle tanışabilir veya bir anlaşma yapabilirsin. Finansal alanda aklını kurcalayan bir konuya da açıklık getirebilirsin.

Sevgili Yay; iş hayatında veya gündelik yaşantında sorumluluklarını arttıran durumların yan sıra seni maddi manevi olarak tatmin edecek gelişmeler yaşayabilirsin. Sağlığınla ilgili bir şikayetine de kalıcı bir çözüm bulabilirsin. Birlikte olduğun kişiden alacağın bilgi ve haber ilişkinin seyrini değiştirebilir.

Sevgili Oğlak; son günlerin en şanslı gününü yaşayabilirsin. Gerek aşka dair gerekse de maddi manevi tatmin sağlayan gelişmeler güne damgasını vurabilir. Sana keyif veren faaliyetler için plan program da yapabilirsin. Bir anlaşmayla alakalı da olumlu bir haber alman mümkün görünüyor.

Sevgili Kova; ev, gayrimenkul veya yerleşime dair bir konudan yana şansın açık. Seni huzurlu ve maddi anlamda rahatlatacak gelişmelere açıksın. Ayrıca ailenle ilişkilerin de pozitif olabilir. Ancak bazı konularda ısrarcı olmamalı; akışta ilerlemeye çalışmalısın. Atacağın yeni adımlar aşk hayatını da hareketlendirebilir.

Sevgili Balık; bugün çevrenle iletişimin güzel geçebilir, karşılıklı uyum içinde olabilirsiniz. Yapacağın görüşme, anlaşma ve sözleşmeler de sana maddi manevi güven verebilir. Eve, gayrimenkule veya aileye dair belirsizlik içeren durum beklenmedik ancak olumlu şekilde sonuca varabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.