20 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Kova burcuna ilerleyen Ay ile birlikte kişisel konularla uğraşmak yerine artık özgürlükleri, eşit hakları önemseyecek; toplumu ilgilendiren sosyal olaylara yönelecek; bütünün lehine olacak işlerle alakadar olmayı tercih edeceğiz. Benzer fikir ve düşünceyi paylaşan grupların faaliyetleri; demokrasi ve ilkelerin söz edileceği konuşma ve duyurular; teknolojik ve yaratıcılığı temel almış çalışmalara vurgu olabilir. Öğle saatlerine ise sarsıcı, ani, beklenmedik durum ve açıklamalara maruz kalabiliriz. Kişisel planda yaşayacaklarımız karşısında ani tepkilerden ve karar almaktan kaçınmalı; mantıklı düşünmeye yönelmeliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; zorlu geçen birkaç günün ardından kendi ilke ve hedeflerin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsin. Toplumsal konularda duyarlı olabilir; bireysel veya ortak amaçların için grup ve derneklerle birlikte hareket edebilirsin. Yeni kazanç yolları bulmak veya yeni bir tutum belirlemek zorunda kalabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bir süredir üzerinde düşünüp planladığın fikir ve projeleri uygulamaya geçirmek isteyebilir; gerek iş gerek özel yaşantında yeni girişimlerde bulunabilirsin. Ancak kendi fikirlerinde ısrarcı olmamalı; geniş bir bakış açısıyla bakmalı; başkalarının da düşüncelerine yer vermelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler;  geleceğini düşünerek hareket etmek; yeni proje ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Ancak çalışma koşullarındaki değişimler veya kontrol edemediğin maddi konular önüne engel olarak çıkabilir. Üstesinden gelmek için yeni projeler geliştirmen; farklı yollar izlemen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konularda gelecek kaygısı içinde olabilirsin. Üstesinden gelebilmek için kapsamlı araştırma yapmalı; sağlam adımlar atmaya özen göstermelisin. Duygusal paylaşımlarında daha gerçekçi, objektif ve ilkeli davranabilirsen isteklerine ulaşman daha kolay olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yorucu geçen birkaç günün ardından olayları kontrol etmekten vazgeçip karşındakilerin şartlarına uyum sağlayabilirsin. Bugün ikili ilişkiler ve işbirlikleri gündeminde önemli bir yer tutuyor.  Ortak bir gelecek hazırlığında olabilirsin ancak önce hedeflerini gözden geçirip değişime hazır olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş hayatında seni yoran gelişmeler yaşanabilir. Öncelikle sağlığına dikkat etmeli; sonrasında ideallerinin peşinden gitmelisin. Çalışma koşullarını yenilemek ve güncellemek için yeni tekniklere ihtiyaç duyabilirsin. Ancak işin maddi tarafı düşündüğün kadar kolay olmayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ideallerini sorguladığın bir dönemde yaşamdan beklentilerini de yeniden belirleyebilirsin. Sağlam bir duruş sergileyebilmek için ilkeli hareket etmek zorundasın. Maddi konularda son günlerde yaşanan sıkıntılara bir yön verebilmek için artık daha farklı davranman veya bulunduğun şartlara uyum sağlaman gerekmekte.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ev, yerleşim, kariyer ve ailevi konularda bazı kararlar alman gerekebilir. Doğru koşulları oluşturmak için harekete geçebilirsin ancak yakın ilişki de olduğun kişilerin farklı planları olabilir, seni engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Karşındaki kişilere güvenip güvenmemekte bazı çelişkiler yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; geleceğini daha fazla düşünmekte ve plan yapmaktasın. Yakın çevre ve kardeşlerden beklediğin desteği almakta bugün zorlanabilirsin. Kendini geliştirmek için yapacaklarına odaklanmalısın ancak ısrarcı olmanın ve değişime direnmenin kayıplar getireceğini de unutmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; kazançlarını yeni bir gözle değerlendirebilir, hedeflerini gerçekleştirmek için kazançlarını arttırman gerektiğini fark edebilirsin. Aşkta ve çocuklarla olan ilişkilerinde güven sorunu yaşanabilir; üstesinden gelmek için yeni çözüm yolları üretmeli veya bakış açını değiştirmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay, kendini farklı bir şekilde ifade etmene olanak sağlıyor. Ancak sorumluluklar ve iş yükünün getirdiği kısıtlanmaları yaşayabilirsin. Önüne çıkan engelleri aşmak için çaba göstermeli; tarzında değişiklik yapmalısın. Aile içinde ki sorunların üstesinden gelebilmek için alternatifler üretmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geçmişi düşünerek çıkardığın derslerle ileride neleri yapman gerektiğini belirleyebilirsin. Geleceğini planlarken aşılması gereken parasal engeller seni içten içe yoruyor olabilir. Kendinle baş başa kalarak güven tazelemen ve farkındalığını geliştirmen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.