20 Haziran 2018 Burç Yorumları

Geçen haftalarda başladığınız işlerle ilgili gelişmeler yaşayacağımız bir gündeyiz. Stres ve gerilimden uzak durup çatışmalardan, çekişmelerden kaçınmaya dikkat etmeliyiz. Uyum içinde hareket edip dengemizi korumalı, tolerans göstermekten kaçınmamalıyız. İlerleyen saatlerde ikili ilişkilerimiz ön plana çıkabilir, geçmişte açılmış yaralar yeniden gündeme gelebilir.

Sevgili Koç; güne telaş içinde başlayabilirsin. İş yoğunluğunun getirdiği gerginlik sabah saatlerinde seni olumsuz etkileyebilir, hemen yetiştirmen gereken işler iki ayağını bir pabuca sokabilir. Kısa yolculuklar, görüşme ve anlaşmalarda değişiklikler gündeme gelebilir. Akşama doğru bu telaştan kurtularak ilişkilere odaklanabilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde çocuklar, yakın ilişkiler veya yatırımlardan dolayı hissettiğin endişeler yaşamdan keyif almanı engelleyebilir. Yeteneklerini kullanarak kazanç sağlayacağın koşullar olmasına rağmen kendini motive etmen zor olabilir. Günün ikinci yarısında daha huzurlu olabilirsin.

Sevgili İkizler; sabah erken saatlerde evde veya aile içinde yaşanacak tartışmalara karşı dikkatli olmalı, temkinli ve sağduyulu bir tavır takınmalısın. İkili ilişkilerde yaşadığın ikilemler ve beklentilerin yerine gelmemesi iç huzursuzluğunu arttırabilir. Fakat sonrasında yaşamdan daha fazla keyif alabileceksin.

Sevgili Yengeç; içten içe hissettiğin gerginlik ve kontrol dışı yaşanan gelişmelerden dolayı bugün çatışmalara açıksın. İfadelerin kırıcı olabilir. Gün içinde plan ve programların aksayabilir ve yakın çevrenden beklediğin desteği almakta zorlanabilirsin. Ancak sonrasında evinin içinde aradığın konforu bulabileceksin.

Sevgili Aslan; bugün finansal konularda dikkatli olmalı, projelerini gerçekleştirmek için alacak borç dengeni iyi planlamalısın. Ekip çalışmalarında değişen şartlar ve gruplar içindeki fikir ayrılıkları seni gerginliğe itebilir; iş birliği geliştirmek için çaba içine girebilirsin. Günün ikinci yarısında alacağın haberler gerilimi sonlandırabilir.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde sinirlerine hâkim olmalı, hatta sağlığına dikkat etmelisin. Aşırı yorgunluğun getirdiği gerginlik hem iş hem de özel hayatını ve ilişkilerini etkileyebilir. İş ve sosyal yaşamda hızlı karar almanı gerektiren şartlar oluşabilir. Akşam saatlerinde ilişkilerini düzene koyabileceksin.

Sevgili Terazi; bugün kontrol dışı gelişmelerin getirdiği içsel gerginliği yaşayabilirsin ancak iç dünyanı fazla irdelemek fayda sağlamayacaktır. Yurt dışı, eğitim veya yolculuklarla ilgili programların ertelenebilir.  Ancak öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, artık kendi isteklerinin peşinden gideceğine işaret etmekte.

Sevgili Akrep; gruplar içinde temkinli davranmalı, her düşünceni paylaşmaktan kaçınmalısın. Sabah saatlerinde bir sürü aksilik ya da seçenekle uğraşmak zorunda kalabilirsin ancak günün diğer yarısında yalnız kalma ihtiyacında olabilir, ilişkilerini ve duygularını kendine saklamak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde hem zihnen hem bedenen kendine dikkat etmeli; gereksiz tartışmalardan uzak durmalısın. Birçok işi bir arada yapmaya çalışmanın getirdiği dağınıklık ve aksaklıklarla uğraşabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde sana keyif veren gelişmeler yaşanabilir, arkadaşlarınla zaman geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili seni telaşa düşürecek gelişmeler yaşayabilir, zamanı iyi kullanmadığın için ertelemelerle karşılaşabilirsin. İş anlaşmaları, yazışma ve görüşmeler gün boyunca seni meşgul edebilir. Özellikle öğleden sonraki toplantılar daha başarılı geçebilir.

Sevgili Kova; finansal konular sabah saatlerinde endişe yaşamana neden olabilir. Yatırımlar, spekülatif kazançlardaki riskli gelişmeler karşısında temkinli veya planlı davranmakta zorlanabilirsin.  Akşama doğru duygu ve düşüncelerini daha rahat ifade edebilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Balık; ikili ilişkilerinde karşı tarafın eleştirel tavrı sabah saatlerinde moral bozucu olabilir, üzerinde baskı hissedebilirsin. İkilemde kalma ve kararsızlıktan dolayı ilerleme kaydedemeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde duygusal paylaşımların artabilir, daha iş birlikçi davranabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir