20 Eylül Burç Yorumları

Güne Başak burcundaki yeniayın etkisiyle başlıyoruz. Önümüzdeki günlerde Başak burcu temalarını hayatımızda daha yoğun bir şekilde hissedebiliriz. Bu süreçte sağlık, hijyen, hizmet ve verimli olmakla ilgili konular gündemimize gelebilir. Kendimizi biraz daha kaygılı hissedebilir, üstlendiğimiz sorumlulukların baskısını yoğun bir şekilde hissedebiliriz. Bugünlerde verdiğimiz kararları iyice gözden geçirmeli, yanlış bilgilendirmelere ve yanılgılara karşı dikkatli olmalı ve bu kararlar doğrultusunda harekete geçmeden önce iyice düşünmeliyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; çalışma ortamında sana başarı kazandıracağını umduğun verimli projeler geliştirebilir, yeni bir ekiple çalışmaya başlayabilirsin. Ancak arka planda yapılan hesaplar kafanın karışmasına neden olabilir. Bir sağlık sorunuyla ilgili konulan teşhis ve tedavi aşamasının uzaması can sıkıcı olabilir.

Sevgili Boğa; yeniayla birlikte özellikle romantik ilişkilerinde başlangıçlar yaşayabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsin. Kendini şanslı hissedeceğin bu dönemde akılcı riskler alarak uzun vadeli iş birliklerine girişebilirsin. Fakat detaylarda boğularak olayların gerçek yüzünü görmekte zorlanabileceğin için dikkatli olmalısın.

Sevgili İkizler; önümüzdeki günlerde aile fertlerine daha fazla zaman ayırarak onlar için faydalı olmaya çalışabilir, birinin sağlık sorunuyla uğraşabilirsin. Gayrimenkul alım satımı ya da kiralama yapabilirsin.  Evinde giriştiğin detaylı temizlik veya tadilat işleri zannettiğinden daha uzun sürebilir.

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşecek yeniayla birlikte kardeşler, kuzenler, yakın çevre veya komşularla ilgili uğraşlarında artış olabilir. Yeni bir eğitim sürecine girebilir, detaylı ve sıkı çalışmanı gerektiren projelerde yer alabilirsin. Aldığın kararları bir daha gözden geçirmende fayda var.

Sevgili Aslan; senin için ekonomik konularda uzun vadeli ve akılcı girişimlerde bulunabileceğin bir süreç başlamış olabilir ancak eşinin ya da ailenin gelirlerinde bir bulanıklık olabilir. Harcamalarını kontrol altına alıp, bütçeni denkleştirirken gözden kaçan kredi, vergi, sigorta gibi ödemelerin dengeni bozabileceğini unutmayıp dikkatli olmalısın.

Sevgili Başak; burcunda gerçekleşen yeniay, girişimlerde ve başlangıçlarda bulunmanı sağlayabilir. Özellikle 19, 20, 21 Eylül tarihlerinde doğanlar için yeni bir dönem başlayabilir. Evlilik, ev sahibi olma, iş ve yer değiştirme gibi önemli ve yaşamsal kararlar gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşecek yeniay ile birlikte kontrolünde olmayan olaylar açığa çıkabilir. Sağlık, hijyen ve temizlikle ilgili temalar gündeme gelebilir, hastane ziyaretleri yapman gerekebilir. Korkularınla, gizli düşmanlarınla yüzleşerek, bilinçaltında huzursuzluk yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; önümüzdeki günlerde kendine yeni hedef koyabilir, idealler belirleyebilir, içinde bulunduğun sosyal gruplarla veya arkadaşlarınla birlikte başlangıçlar yapabilirsin. Sevdiklerin için faydalı olmaya, hayatlarını kolaylaştırmaya çalışırken yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; iş hayatında girişimlerde bulunmak için çok uygun bir dönemdesin. Sosyal ortamındaki hareketlilik uzun vadede sana başarı kazandırabilir, çalışmalarınla göz önünde olarak, dikkatleri üstüne toplayabilirsin. Fakat yaptığın her işte çok dikkatli olmalısın, her an yanlış hesap yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek yeniayın etkisiyle aynı görüşü paylaştığın gruplarla iş birliği içinde olabilir, yeni projeler geliştirebilirsin. Fakat düşüncelerinde şüpheye düşmene neden olacak gelişmeler kafanın karışmasına yol açabilir. Sosyal medya paylaşımlarında dikkatli olmalısın.

Sevgili Kova; önümüzdeki günlerde ortaklarının ya da eşinin gelirlerinde olumlu gelişmeler olabilir. Banka, sigorta, vergi, miras ve borçlarla ilgili seni krize sokan konularda atacağın adımlar çözüm sürecini başlatabilir. Derinlikli ilişkilerinde kontrolünde olmayan dönüşümler yaşanabilir.

Sevgili Balık; karşıt burcunda gerçekleşecek yeniay, ortaklıklar, iş birlikleri ve evliliklerle ilgili gelişmeleri başlatabilir. Danıştığın kişilerden alacağın fikirler, uzun vadeli, akılcı ve verimli bir sürecin başlamasını sağlayabilir. Ancak olayları olduğu gibi göremiyor ve kendin gibi çevrendekileri de yanıltıyor olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.