20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Son günlerdeki durağanlık ve sabitlik yerini hareketliliğe bırakıyor. Gün genelinde iletişim trafiği çok yoğun olabilir, telefonu elimizden düşürmeyebilir, sürekli paylaşımlarda bulunabiliriz. Kalabalık ortamlarda bulunabilir ya da toplantılar, sunumlar ve anlaşmalar üzerinde çalışabiliriz. Ticari faaliyetlerinde yoğun olacağı bir kaç gün geçirebilir, satın almalarda aracılık hizmetleri verebilir, kişi ya da kurumları bir araya getirebiliriz. Hem sosyal hem de iş hayatımızda aktif olacağımız bir gün bizi bekliyor.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; parasal konulara odaklandığın birkaç günün ardından bugün iletişim trafiğin hızlanabilir, beklenen anlaşmalar imzalanabilir. Yakın çevre, kardeşlerden gelen haberler seni mutlu ettiği kadar hızlı karara almaya da yöneltebilir. Ortaklardan, eşten veya iş birliklerinden maddi manevi fırsatlar doğabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün ticari faaliyetlerinde olumlu ve hızlı gelişmeler olabilir, anlaşmalardan, eğitim ve yolculuklardan kazanç sağlayabilirsin. Ancak gelişmeleri iyi değerlendirmeli, detayları atlamamalısın.  Çalışma arkadaşlarınla ya da akrabalarınla ilişkilerinde tam bir uyum yakalayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda ilerlemeye başlayan Ay, son günlerde gösterdiğin çabanın görünür olmasını sağlayabilir. Hedef ve projelerinde yeniliklerin verdiği coşkuyla hemen harekete geçmek için istek duyabilir, arkadaşlar ve grupların sana kattığı heyecanı yaşayabilirsin. Aşk ve çocuklarla olan ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; olayların hızla gelişmesine rağmen kendi içinde ikileme düşebilir, karar almak ve uygulamaya geçmek için birkaç gün bekleyebilirsin. Aileye ait kaynakların adil paylaşılması için kendi haklarından feragat edebilir, gerekirse taviz vererek uyumlu ve anlayışlı davranabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; arkadaşlar ve gruplar içinde hareketli olabilir, kendini yenileyebilir, yaratıcı düşüncelerini paylaşabilirsin. Kardeşler veya yakın çevrenle var olan sorunları konuşarak çözebilirsin. Aynı zamanda romantik ve sosyal ilişkilerde de keyif verici haberler alabilir, gelişmeler yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında hareketlik yaşamaya başlamışken maddi konularda da olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Anlaşmalar ve iş birliklerinden kazanç sağlayabilir, aracılık hizmetleri verebilirsin. Yapacağın görüşmelerde kıvrak zekanı gösterebilir, etkili sunumlar yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yurt dışı, eğitim, yolculuklarla ilgili alacağın haberler geleceğe umutla bakmana yol açabilir, kendine güvenin artabilir. Özellikle sosyal medya paylaşımlarından beklediğin tepkiyi alabilir, romantik ilişkilerinde gelişmeler yaşayabilirsin. Uyumlu ve nazik tavrınla beğeni toplayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün duygularını bir tarafa bırakarak daha objektif olabilir, krizlere soğukkanlılıkla yaklaşabilirsin. Finansal konularda iş birlikleri ve anlaşmalar yaparak riski paylaştırabilir, tek başına sorunları çözmek zorunda kalmazsın. Perde arkası ilişkiler ve kulislerden işine yarayacak duyumlar alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ikili ilişkiler ve ortaklıklardan yana hareketli bir gün geçirebilir; hem yakın hem sosyal ilişkilerinde geleceğe dair umut veren gelişmeler yaşayabilirsin. Karşı tarafın seni ikna etmesi beraber girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir, ortak bir hedefe yönelebilirsiniz. Sana keyif veren ortamlara girebilir, kalabalıklar içinde olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma hayatında görüşme ve anlaşmaların önem kazandığı birkaç gün seni bekliyor. Başarı elde edebilmek için farklı bir girişimde bulanabilir, yenilenmiş fikirlerinle ortaya çıkabilirsin. Bilgi toplama yeteneğini kullanarak hem aile hem de sosyal ilişkilerde ara bulucu olman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yaşamdan keyif alacağın, sosyal ortamının hareketli olacağı bir gün geçirebilirsin. Geleceği fazla düşünmeden eyleme geçebilir, romantik ilişkilerinde hoş gelişmeler yaşayabilirsin. Sosyal medyadan doğan ticari fırsatları akıllıca kullanabilir, anlaşmalar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iletişimin ve fikir alış verişlerinin yoğun olduğu birkaç gün geçirebilirsin. Son zamanlarda yaptığın harcamalarını karşılamak, yeni kazanç yolları yaratmak için harekete geçebilirsin. Gayrimenkul alım satımı ya da yatırımlarıyla ilgili kredi görüşmeleri yapabilir, finansal iş birliklerine girişebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.