20 Eylül 2018 Burç Yorumları

Haftanın en dikkat çekici günündeyiz. Bugün ani duygusal patlamalar yaşayabilir, etrafımızdakileri kırıp dökebiliriz. Kendimizi dizginleyerek tepkilerimizi kontrol altına almaya çalışmakta fayda var. Aksi takdirde özel ve sosyal ilişkilerimizde sorun yaşayabilir, işbirliklerini sonlandırabilir ya da hislerimizi çok sert ifade ederek kırıcı olabiliriz.

Sevgili Koç; bugün ani ve cesur çıkışlar yapabilir, sert tartışmalara girmekten ya da ekonomik riskler almaktan çekinmeyebilirsin. Sosyal gruplar ve dernekler içinde hareketli ve aktif olarak sıra dışı davranabilirsin. Geleceğe dair hedeflerinde adeta yenilenmeye neden olacak bazı girişimlerin ve hamlelerin olabilir.

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında yoğun bir gün seni bekliyor. Sağduyulu ve mantıklı girişim ve kararların yanı sıra senden hiç beklenmedik tavırlar sergileyebilirsin. Israrla görüşlerini ifade ederken yakın ilişkide olduğun kişilerle tartışmaya girebilir, iş birliklerini zora sokabilirsin.

Sevgili İkizler; duygusal iniş çıkışların olacağı ve birçok haberi aynı anda alacağın bir gün geçirebilirsin. Hayata bakış açını cesur bir şekilde ifade edebilir hatta fikirlerinden dolayı tartışmalara girebilirsin. Entelektüel ve sıra dışı görüşlerin birçok kişiyi etkileyebilir, sosyal medyada son derece aktif olabilirsin.

Sevgili Yengeç; son derece hareketli ve yoğun bir tempo içinde olabilirsin. Finansal konularda yenilenmeler yapmak ve bugüne dek olan koşullarına farklı çözümler getirmek isteyebilirsin. Birden bastıran ödemeler ani düzenlemeler ve girişimler yapmanı gerektirebilir, sevdiklerinle para konularında tartışabilirsin.

Sevgili Aslan; günün erken saatlerinde karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; gün içinde kontrol edemediğin olaylarla karşı karşıya gelmene neden olabilir. Gerek özel gerek sosyal ilişkilerin önem kazandığı bir süreçtesin. Karşındakilerden gelecek tavırlara göre sen de kendi tutumunu belirleyebilirsin.

Sevgili Başak; bugün hareketli, dinamik bazen de fevri ve ısrarcı bir tutum izleyebilirsin. Görüşlerini ifade ederken muhalefetle karşılaşman seni öfkelendirebilir, birçok işi bir arada yapmak zorunda kalabilirsin. Çalışmalarını geliştirmek ve farklı bir seviyeye taşımak için harcadığın emek sağlığını zorlayabilir.

Sevgili Terazi; romantik ilişkilerde heyecanlı gelişmeler yaşanabilir. Ani gelişen olaylar kısa bir süre için öfkelenmene neden olarak, sevdiklerinle aranın bozulmasına yol açabilir. Bugün yapacağın harcamalarda da dikkatli olmalı, risk almana ya da borçlanmana neden olacak hamlelerde bulunmamalısın.

Sevgili Akrep; yaşamında seni zorlayan konular bir anda açığa çıkabilir. Eline geçen fırsatları kullanmak için acele ederken özellikle ev içinde sakarlıklar yapabilir, biraz da aile üyeleriyle çatışabilirsin. Kendi isteklerin doğrultusunda inat etmen ilişkilerde çatışmalara ve sonlanmalara neden olabilir.

Sevgili Yay; bugün algılaman çok yüksek ve zihinsel düzeyde farkındalığa açıksın. Yapacağın görüşme, anlaşma, yolculuk, eğitim gibi alanlarda karşına yeni ufuklar çıkabilir. Ancak tartışmalara girmeye yatkın olman ve aklına geleni hemen söylemen kontrol edemediğin gelişmelere yol açabilir.

Sevgili Oğlak; para kazanmak ve harcamak bugün sana çok kolay gelebilir. Fırsatları kullanarak kazançlarını artırabilir fakat beraberinde plansız ödemeler de yapabilirsin. Yatırımlarını sıra dışı yollarla değerlendirebilir, girişimlerde bulunabilirsin ancak hesapta olmayan riskler hedeflerini gözden geçirmene yol açabilir.

Sevgili Kova; gece yarısından sonra burcunda ilerlemeye başlayan Ay; yaşantına yeni heyecan ve gelişmeler getirmekte. Bugün yaşanacaklar karşısında her zamanki tavır ve davranışlarını sergilemeyebilir; gereğinden fazla atak veya fevri hareket edebilirsin. İstek ve arzularının ön planda olması ilişkilerini bozabilir.

Sevgili Balık; içten içe biriktirdiğin öfke bugün patlayabilir. Ne kadar kendi içine çekilmek istesen de kontrolün dışında gelişen olaylar seni harekete geçmeye zorlayabilir. Kendini yıpratmak yerine aldığın duyumlara göre tavrını belirlemek ve ısrarcı davranmamak lehine olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.