20 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Gökyüzünde büyük su üçgeninin oluştuğu bugün sezgilerimiz çok güçlenebilir, ilham ve yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarda başarı gösterebilir, üstelik kendimizi şanslı hissetmemizi sağlayacak gelişmeler yaşayabiliriz. Bir yandan büyük aile toplantılarına hazırlanabilir, düğün derneklere katılabilir veya yemekler hazırlayabilir bir yandan da ihtiyacı olanlara yardıma hazır olabiliriz. İnançlar ve manevi değerler önem kazanacağı gibi ilişkilerde de anlayış hâkim olabilir. Ancak bunların hepsi birden ancak gerekli disiplini sağlayıp, sorumluluğu üstümüze aldığımızda gerçekleşecektir. Akıcı enerjilerin olduğu bugün duygularımızı paylaşıp sevdiklerimize açılabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; temposu yüksek bir gün geçirebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle arandaki gerilim alınmana ve kırılmana neden olabilir, bu yüzden bir anda beklenmedik kararlar alabilirsin. Bugün üstünde herkesi mutlu etme baskısı hissedebilir, aile içinde sorunlar yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatleri iletişim trafiği ve her kafadan ses çıkması gerilime neden olabilir. Beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla aranda sürtüşme yaşansa da önce tepki verip sonrasında daha uyumlu ve anlayışlı davranmaya çalışabilirsin. Duygularını ifade etmekte zorlanabileceğin bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; maddi ve manevi değerlerinle ilgili kararlar almak ve girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Bugün ailenle alışverişe çıkarak onları mutlu etmeye çalışabilirsin fakat sevdiklerin ve hobilerin için yaptığın harcamalar finansal konularda krizler yaşamına ve bütçeni tekrar gözden geçirmene neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; birçok alanda birden mücadele edeceğin, aileni ve karşındakileri ikna etmek zorunda kalacağın bir gündesin. Sevdiklerin için atacağın adımların engellenmesi ve fedakarlıklarının görmezden gelinmesi, sert tepki vermene ve kırılmana neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yaşayacağın duygusal çalkantılarla baş etmekte zorlanabilirsin. Mücadele ettiğin konularda kontrolün sende olmaması içine kapanmana yol açabilir. Aldığın haberler ya da duyduğun dedikodular kendini baskı altında hissetmene neden olabilir. Sorunlarını aile bireyleriyle paylaşman seni rahatlatabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün arkadaşlarınla ya da ailenle yaptığın programın iptal olması canını sıkabilir, kendini dikkate alınmamış hissederek, kırılabilirsin. Bütçeni denkleştirmeye çalıştığın bugünlerde fazla harcama yapman, finansal krizlere ve hedeflerinden şaşmana neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi: aktif ve hareketli olacağın bugün, toplum içinde dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Bu durum bir taraftan da hedef haline gelmene ve herkesin senden beklenti içine girmesine neden olabilir. Aile içi sorumluluklar üstünde baskı hissetmene neden olarak sert tepkilere yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aileye ve eve dair düşüncelerini sorgulamak zorunda kalabilir, görüşlerinden dolayı baskı altında kaldığını hissedebilirsin. Gizli ilişkiler ve kulislerden zarar görmen duygusal çalkantılara yol açabilir. Biraz fazla tutkulu ve sahiplenici davranıyor olman bu gerilimi tetikliyor olabilir. Dikkatli olmanda yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün finansal sorunlar ve ailenin gelirleriyle ilgili bir kriz aynı anda baş gösterebilir. Ekonomik kazançlarla ilgili sorumlulukların üstünde baskı hissetmene ve kontrol edemediğin harcamalardan dolayı çevrenle çatışmalar yaşamana neden olabilir. Bu durumla duygusal olarak başa çıkmak için sezgilerine güvenmeli ve akışta kalmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eşin, ortağın ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin tavırları çatışmalar yaşamana neden olabilir. Fakat sen de istek ve taleplerini kabul ettirebilmek için karşındakilere baskı uygulayabilirsin. Sosyal hayatına ağırlık vermeli, dostlarınla keyifli zamanlar geçirmeye çalışmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; başladığın işleri bitirmek için çabalarken, sürekli farklı alanlara yönelmen veya görev değişikliği yapman istenebilir. Beraber çalıştığın kişilerle aranda görüş ayrılıkları yaşanabilir, düşmanlıklarla karşılaşabilirsin. Sosyal ortamlarda bulunman ve iş birlikleri kurman işini çok kolaylaştıracaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün romantik ilişkilerde gerilim yaşayabilir, duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal gruplar ya da arkadaşlarının baskısını hissedebilirsin. Sosyal ortamlarda yapılan harcamalar, keyfi alışverişler ekonomik açıdan seni zorlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir