20 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün istemeden de olsa yanıltabilir, yanıltılabilir, yanlış kararlar alabilir, gerçekleri göz ardı edebilir ya da eksik bilgiyle karar almaya çalışabiliriz. Aslında haftanın tamamı önemli kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun olmayabilir. Güne geri dönersek öğle saatlerinde sosyal iletişim kurmak ve dostlarla sohbet için uygun olabilir ancak sonrasında yolumuza taş koyanlarla ve bir sürü engelle mücadele etmekten yorgun düşebiliriz. Üstümüzde ki baskı artarken kendimizi bir çok konuda yetersiz ya da kısıtlanmış hissedebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün bildiğin ya da duyduğun bir konunun yanlış olduğunu fark edebilir veya bu durumla ilgili bir eleştiri alabilirsin. Ekonomik durumun aklını kurcalarken çözüm bulman zaman alabilir. Planlarının değişmesinden hoşlanmasan da koşullara uyum sağlamak durumunda kalabilirsin. Diğer taraftan arkadaşlık ilişkilerin yeni bir boyut kazanabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesi ilişkilerinle toplum önünde olabileceğin ve yeteneklerini kazanca dönüştüreceğin fırsatlar getirebilir. Bugün enerjinde ve zihninde dengesiz durumlar söz konusu olabileceğinden finansal kararlar almamaya özen göstermeli, olası yasal konularının ertelenebileceğini bilmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çevrendeki insanların bugün sana vereceği fikir ve önerileri dikkatlice ele alman ve yanılıyor olabilecekleri olasılığını hesaba katman gerekebilir. Maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceğin koşullar oluşabilir. Diğer yandan sosyal medya daha fazla ilişki kurmanı sağlarken, sürpriz tanışmalarda olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aileni ilgilendiren yasal bir konuda doğru kararlar alabileceğin bir gün olmayabilir. Daha fazla araştırma yapman ve herkesin fayda görebileceği bir açıdan bakmanda fayda var. Doğru maliyet hesapları yapman sayesinde önümüzdeki günlerde finansal rahatlama sağlayacak ilişkiler kurabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Venüs, önümüzdeki günlerde ilişkilerinde olumlu gelişmeler olacağına işaret ederken, karşına farkındalığını artıracak kişiler de çıkabilir. Bugün yaşayabileceğin bireysel bir gelişme, seni derin bir uykudan uyandırıp gerçeklerden uzaklaştığını fark ettirebilir ve farklı önlemler almanı sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendi ihtiyaçlarını ve sevdiklerinin beklentilerini dengede tutmaya bakmalı, nelerden taviz vermen gerektiğini bilerek yola çıkmalısın. Cüretkar bir girişiminin zararla sonuçlanması mümkün. Diğer taraftan akraba ilişkilerin canlanabilir, sağlık konularıyla ilgilenebilir, çalıştığın ve hizmet ettiğin alanlarda seni tatmin edici koşullarla karşılaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün içeresinde yakınlarından ya da kardeşlerinden duydukların seni şaşırtabilir, düşüncelerin bulanıklaştığını ve odaklanmakta zorluk yaşadığını hissedebilirsin. Ticaretle ilgili bir konuda yanılma payın var. Gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir, romantik ilişkilerde daha paylaşımcı ve samimi olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; maddi beklenti yüklediğin bazı hedeflerine ulaşamamanın verdiği hayal kırıklığı, bugün hayatı geri plandan izlemene neden olabilir. Önümüzdeki günlerde aile içi ilişkilere daha çok zaman ayırabilirsin ve aile içi paylaşımların artabilir. Ev veya ofis içi yapacağın farklı bir dekorasyon hoşuna gidebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kişisel hedef ve fikirlerinin istediğin ölçüde gelişmemesi, iyimser bakış açını etkileyerek hayallerine bir süre ara vermene neden olabilir. Önünü göremediğin planlarını tekrar revize ederken realiteyi daha fazla önemsemen gerekebilir. Diğer taraftan yakınların ve kardeşinden alacağın destek, eğitim alanındaki başarı ve seyahatler bu dönem gündemine gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün her şeyi akla ve mantığına uydurmaya çabalaman; boşa kürek çekmene, gereksiz vakit kaybetmene neden olabilir. Sessiz kalıp, kendini dinlemen günün olumsuz etkilerinden uzaklaşmanı sağlayabilir. Diğer taraftan önümüzdeki günlerde maddi kazanımların artarken yeteneklerini gösterebileceğin fırsatlar kapını çalabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda hareket etmeye başlayan Venüs, önümüzdeki günlerde ilişkilerini daha rahat yürütebileceğine ve görünüşüne özen göstereceğine işaret ederken, mesafeli ama cazibeli tavırlarınla çevren tarafından beğenilmeni sağlayabilir. Bugün sosyal çevrendeki bazı arkadaşlarının davranışlarını anlamlandıramadığından hayal kırıklığı yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünlerde hayat dinamiklerinde umut ettiğin koşullar oluşmayabilir, sürekli bir engelle karşılaşabilir ve umutsuzluğa düşebilirsin. Sakin ve dengeli bir tavırla yeni bir hareket planı oluşturabilir, koşulları lehine çevirebilirsin. Önümüzdeki günlerde, huzuru kendi iç dünyanda bulabilir, sessizliği seçebilir ve yaratıcılığını artırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir