20 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün işlerimizi istediğimiz akıcılıkta ilerletmekte zorlanmamız söz konusu. Yeni girişim ve hamlelerde bulunmak yerine eldeki işlerimizi tamamlamaya bakabiliriz. Gelişmelerin gidişatını kestirmek kolay olmayacağından ikilemde kalma ve değişken durumlarla karşılaşma olasılığımız yüksek. Günün ilerleyen saatlerinde duygularımızı daha rafine ifade edebilecek; duyarlı ve toleranslı davranabileceğiz. Ancak parasal alanda yanılgılara da açık olduğumuzu unutmayalım. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; maddi açıdan önem verdiğin konular yüzünden, kendini hassas ve güvensiz hissedebilirsin. Farklı yönlerini çevrenle paylaşmaktan keyif alabilir, işlerine yön kazandırmak için harekete geçebilirsin. Beklemediğin bir seyahat fırsatı heyecanlanmana neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gelecek hedeflerin için birtakım planlar yaptığın ve ekonomik konularını da bir sisteme oturtmak istediğin bir süreçte olabilirsin. Uzun süredir öngöremediğin konular netleşirken, yanlış anladığın kişi ya da olayları da tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; birkaç gündür motivasyonun düşük olabilir. Ancak sabah saatlerinde ne istediğini bilerek güne başlayabilir ve planlarını bu alana yoğunlaştırabilirsin. Beraber çalıştığın insanlarla fikir birliği içerisinde olabileceğin bir gündesin. Akşama doğru kişisel kararlarını ön planda tutabilir ve daha atak olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; Bazı konularda tutumların değişirken, çevrendeki insanlara karşı bakış açında da farklılıklar olabilir. Ciddiyetle üzerinde durduğun hedeflerin, daha özgür hareket etmek istemeni sağlayabilir. Akşamüzeri içgüdülerinle davranabilir, zaman zaman duygularını kontrol altına almakta zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Birtakım isteklerine çevrenden gelen yardımla daha kolay ulaşabilir, özel ilişkilerinde daha cesur davranabilirsin. Miras, sigorta veya hukuksal konularda avantajlı durumlarla karşılaşman mümkün. Günün yorgunluğunu atmak için sosyalleşmenin iyi geleceği bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün hem evde hem de çalıştığın alanda uyumlu ortamlar yaratmak için çaba gösteren taraf olabilir, bundan da oldukça memnun kalabilirsin. Evinde yapmayı düşündüğün dekorasyon değişikliğine aniden başlama kararı alabilir, gerekli görüşmeleri hızlandırabilirsin. Uzaktaki bir dostun kapını çalabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; şu ara sorumluluğunu aldığın konularda yeni bir başlangıca ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Ancak adım atmakta cesaretini toparlayamayabilir, fikir değişikliğine gidebilirsin. Hayatını, finansal durumunu ve yakın çevreni değiştirme fikri seni endişelendirse de koşullar seni buna mecbur bırakabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün sonunda alabileceğin ekonomik destek, finansal durumunu düzeltebileceği gibi, sana manevi anlamda da güvende olduğunu hissettirebilir. Yaptığın plan ve projeleri hayata geçirmek için farklı bir yol izleyebilirsin. Yaşamış olduğun bir takım engel ve gecikmelerin hızla düzelmeye başlaması mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aybaşından beri gerek ilişkilerinde gerekse sosyal alanda yaşamış olduğun birtakım zorlukların üzerine gidebilir, maddi ve manevi açıdan güvende olmak adına bazı önlemler alabilirsin. Çalışma hayatındaki yorucu tempo, yerini günün sonunda bulunmaktan zevk aldığın sosyal ortamlara bırakabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hedeflerine odaklandığın için net kararlar almak ve bilinçli hareket etmek isteyebilirsin. Yakın çevrenle duygusal bağlar kurabilir, iş birliklerine açık olabilirsin. Bu dönemde üzerindeki ağırlığı atmak isteyebilir, daha fazla kazanç edinmek için çalışma temponu ve iletişim trafiğini arttırabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; özel ilişkilerin ya da kariyer hayatınla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabileceğin gibi sen de kararlarını çevrenle paylaşmak isteyebilirsin. Akılcı ve üretken bir günde oluşunu iyi değerlendirebilir, akşam saatlerinde iletişim trafiğinde yoğunluk yaşayabilirsin. Hedeflerine odaklanmaya gayret göstermelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakın çevrendeki uzman kişilerden alacağın doğru ve mantıklı bilgiler, hedeflerin için daha istikrarlı adımlar atmana destek verebilir. Sen de üzerine düşen görevleri eksiksiz yapma gayreti içerisinde olabilirsin. Kazanımlarını arttırmak için ilginç fikirler ürettiğin bir dönemdesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.