20 Aralık 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde üzerimizde baskı hissetmemiz mümkün. Ani gelişmeler beklenmedik sorumluluklar üstlenmemize neden olabilir. Her ne kadar mantıklı, sağduyulu ve tarafsız davranmaya çalışsak da üzerimizde hissettiğimiz baskı hırslanmamıza ve kontrolsüz davranmamıza neden olabilir. Ailevi konular gündeme gelebilir. Aile büyükleriyle ilgili konularla ilgilenmek ve olayları yönetmek durumunda kalabiliriz. Ayrıca güçlü kişilerin desteğini alarak isteklerimize daha kolay ulaşmamız da mümkün. 

Sevgili Koç; Satürn’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki yıllarda iş ve sosyal yaşamında daha fazla sorumluluk alarak, yeni bir düzen oluşturabilirsin. Bugün yaşanan gelişmeler beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Kendini baskı altında hissetmenin duygularını ifade etmeni zorlaştırmasına izin vermemelisin.

Sevgili Boğa; hayata bakış açında değişiklikler olabilir, görüş ve düşüncelerinde köklü dönüşümler yaşayabilirsin. Aynı fikirde olduğun kişilerin üstünde baskı kurduğunu düşünebilirsin. Satürn’ün burç değiştirmesiyle inançların doğrultusunda daha fazla sorumluluk alman gerekebilir.

Sevgili İkizler; bugün sorumluluklar ve finansal krizler gündemde olabilir. Önümüzdeki günlere dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için ihtiyacın olan parasal desteği bulmak için girişimlerde bulunabilirsin. Satürn’ün Oğlak burcuna geçmesi eşinin ya da ailenin maddi kaynaklarında iniş çıkışlara yol açabilir.

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Satürn, önümüzdeki yıllarda evlilik ve iş birliklerine dair konularda daha ciddi düşünmene, sorumluluk almana ve düzen kurmana yol açabilir. Bugün karşındakilerin senden beklentileri üstünde baskı hissetmene yol açabilir.

Sevgili Aslan; Satürn’ün burç değiştirmesi gündelik programının daha da yoğunlaşmasına ve görev değişikliklerine yol açabilir. Çalıştığın ortamda üstlendiğin sorumluluklar baskı altında kalmana ve çıkış yolları aramana neden olabilir. Görüş ve düşüncelerinden emin olmadığın koşullar seni zorlayabilir.

Sevgili Başak; seni oldukça zorlayan birkaç yılın ardından Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamdan ne istediğini daha fazla sorgulayacağın ve sevdiklerine olan sorumluluklarının artacağı bir döneme giriyorsun. Finansal konularla ilgili yaşanan krizler planlarını değiştirmene neden olabilir.

Sevgili Terazi; Satürn’ün burç değiştirmesi sebebiyle önümüzdeki yıllarda yaşamında köklü değişimler yaşanabilir. Ev, aile ve kariyere dair konularda daha fazla sorumluluk üstlenebileceğin gibi kendine yeni bir düzen de kurabilirsin. Bugün ise özel hayatınla ilgili gelişmeler seni daha güçlü davranmaya yöneltebilir.

Sevgili Akrep; günün oldukça hareketli geçebilir, aldığın haberler ani yolculuklara çıkmanı gerekebilir. Satürn’ün burç değiştirmesi ise düşünce ve iletişim tarzını yeniden gözden geçirmeni, yakın çevrenle ilişkilerini düzenlemeni gerektirebilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimler ön plana çıkabilir.

Sevgili Yay; bugün Satürn burcundaki hareketini sona erdiriyor. Son yıllarda yaşamında köklü değişimlere yol açmış ve sorumlulukların artmış olabilir. Artık kazançlarınla ilgili daha kontrollü olman ve bütçeni düzenlemen gerekebilir. Bugün ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; Satürn’ün burcuna geçmesiyle birlikte, önümüzdeki yaklaşık iki yıl senin için çok önemli kararların alınacağı ve yaşamının kontrolünü ele alabileceğin bir döneme gireceğine işaret ediyor. Hem ilişkilerinde hem de istek ve taleplerinde daha kararlı olabileceksin. Sağlığını düzene sokup, kilo kontrolü yapabilirsin.

Sevgili Kova; içten içe huzursuzluk hissedebilir, üstündeki baskının giderek arttığını düşünebilirsin. Zaten Satürn’ün burç değiştirmesi önümüzdeki yıllarda kontrolünde olmayan kadersel gelişmelerle karşılaşacağına işaret etmekte. Bu süreç senin için tam bir hazırlık dönemi olabilir, korkularınla yüzleşebilirsin.

Sevgili Balık; önümüzdeki yıllar arkadaş çevrenle ilişkilerinde değişimler yaşanabilir, daha az ama öz arkadaşla yoluna devam edebilirsin. Hedeflerini gözden geçirmek ve daha gerçekçi hedefler koymak isteyebilir, isteklerini gerçekleştirmek için daha fazla sorumluluk alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir