20 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Kendimizi içsel olarak gergin hissedebileceğimiz bir gündeyiz. Bazı belirsizlikler söz konusu olabilir, gün içinde ikilemlerle karşılaşabiliriz. Planlarımızı uygulamakta zorlanabilir, öz güvensiz hissedebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise bu durum yerine daha enerjik ve neşeli anlara bırakabilir.

Sevgili Koç; güne iyimser ve umutlu enerjilerle başlayabilirsin. Sosyal olarak aktif ve iletişime açık olman bugün kendini iyi ifade etmeni sağlayacaktır. Uzun yolculuklara çıkabilir, bayramı yurt dışında geçirme planları yapabilirsin. Aşk ilişkilerinde sana keyif veren gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Boğa; maddi ve manevi paylaşımların lehine olacağı bir gündesin.  Risk almaya açık tutumun; seni cesur ve bireysel adımlar atmaya yöneltebilir. Özellikle finansal alanda girişimlerde bulunmanı sağlayacak bilgiler ve teklifler alman mümkün. Arife gününü ailenin ihtiyaçlarını gidererek geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün tek başına harekete geçmekte zorlanabilirsin fakat beraberlikler, ortaklıklar ve iş birlikleri senin için daha verimli olabilir. Yakın çevre, kardeş, kuzen ya da komşu ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Alacağın haberler seni heveslendirerek, geleceğe dair ümitlerini canlandırabilir.

Sevgili Yengeç; arife gününde herkesi memnun etmeye çalışmaktan vazgeçmeyecek, elinden gelenin en iyisini yapacaksın.  Yurtdışı, eğitim ve ticari konularda ufkunu açacak yeni fikirler üretebilir, yeteneklerini kullanarak, kazançlarını artırmanın yollarını bulabilirsin. Beden sağlığına daha fazla özen göstermen gerekebilir.

Sevgili Aslan; oldukça keyifli bir gün seni bekliyor. Kendini şımartabilir veya sevdiklerinin senin için yaptıklarından mutlu olabilirsin. Gerek aşk gerekse arkadaşlıklarda yaşanan yeni gelişmeler hevesini ve cesaretini artırabilir. Yeni yerler görüp, kendini geliştirebileceğin yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Başak; bayram arifesinde dışarı çıkmadan evin işleriyle ilgilenmek isteyebilirsin. Evinde misafir ağırlayabilir; temizlik tadilat gibi işlerle uğraşabilir, ailenin rahatı için çaba sarf edebilirsin. Olaylar kadersel bir şekilde senin lehine gelişebilir, yeni bir dönemin hazırlığına girişebilirsin.

Sevgili Terazi; hızlı ve keyifli gelişmelerin olacağı bir gündesin. Gelen haberler seni mutu etmekle kalmayacak, enerjini de yükselterek girişimlerde bulunmanı sağlayacak. Hem romantik hem de sosyal ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşanabilir, karşına yeni ufuklar açılabilir; maddi manevi olanak sağlayacak fırsatlar gelebilir.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatında fırsatlar yakalayabilir, yeteneklerini açığa çıkararak yeni ufuklara yelken açabilirsin. Bugün kendi değerini görmeni sağlayacak olaylar yaşaman mümkün. Bayram öncesinde parasal açıdan rahatlamana neden olacak destekler alabilir, gücünü tekrar toplayabilirsin.

Sevgili Yay; hareketli, enerjik ve şanslı bir gün geçirebilirsin. Halen burcunda olan Ay; yaşamına ve ilişkilerine dair kararlar alacağına işaret ederek, istek ve arzularını yerine getirmene olanak sağlayacaktır. Görüş ve düşüncelerini heves ve cesaretle savunabilir ve ikna kabiliyetini kullanarak yeni girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; kendi içine dönebilir; bilinçaltının derinliklerinde kalmış duygu ve düşünceleri yeniden yaşayabilirsin. Genelde temkinli davranmana rağmen bugün risk almaya açık tavrın sayesinde kalıplarından çıkabilir; hayatın akışına kendini bırakabilirsin. Arka planda liderlik yaparak, finansal konularda yönetimi ele alabilirsin.

Sevgili Kova; arkadaşlıklar veya dernek tarzı yerlerde yapılan çalışmalar vaktini alabilir. Keyfin ve neşenin de yerinde olması fazlasıyla katılımcı davranmana neden olabilir. Hedeflerine ulaşabileceğine dair iyimser ve umut veren koşullar içindesin. Yakın ilişkide olduğun kişiler seni her açıdan destekleyecektir.

Sevgili Balık; kalabalıklar içinde olacağın, bayram için program yapacağın bir gündesin. Herkese birden yetişmeye çalışıp, özellikle akrabalarınla bir araya gelerek organizasyonlar yapabilirsin. Kendine olan güveninin arttığı bir süreçte olduğundan cesaretle harekete geçip, ön plana çıkabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.