2 Temmuz Burç Yorumları

Gün boyunca çevremizdeki insanlarla çekişme içinde olabilir, güç savaşlarına girebiliriz. Sabah saatlerinde gergin hissetmemiz mümkün. İletişimde sorunlar yaşayabiliriz. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, yerine getiremeyeceğimiz sözler vermemeliyiz. Trafikte de dikkatli olmamızda yarar var. Günün ilerleyen saatlerinde sağduyumuzu kullanabilir, bu kaotik ortamı biraz daha kontrol altına alabiliriz. Beklenmedik gelişmeler olabilir, bu gelişmeler çatışmalara sebep olabileceği gibi sürpriz bir şekilde denge kurmayı da başarabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 

Sevgili Koç; iletişimde problem yaşamaya açıksın. Aile bireyleriyle veya kardeşlerle anlaşmazlık yaratan bir durum ortaya çıkabilir ve ilişkilerinizi bozabilir. Eve, yerleşime ve gayrimenkule dair ise karar almakta zorlanabilirsin. İş birliği ve ahenk içinde ilerlemeye çalışmalısın zira kopuşlar yaşanabilir.

Sevgili Boğa; karar almakta zorlandığın konular bugün de aklını karıştırabilir. Duygularınla hareket etme istemene rağmen öfken gözünün kararmasına neden olabilir. Ayrıca bir yolculukla ilgili planlarında beklemediğin aksiliklerle uğraşabilirsin. Sağlığına ise özen göstermeyi unutmamalısın.

Sevgili İkizler; evine, bir gayrimenkule harcamada bulunabilirsin. Ayrıca yatırımlarınla ilgili de bazı düzenlemeler yapabilir; ortaklı bir girişimde bulunabilirsin. Sevdiğin kişi, çocuklar veya bir tatil programı için de bütçe yapman gerekebilir. Keyfini kaçırabilecek durumlara açıksın.

Sevgili Yengeç; bugün aklını karıştıran ve seni karar almakta zorlayan durumlar olabilir. Atacağın adımlar duygusallık içereceğinden ikilemler veya gerilim de yaşayabilirsin. Aynı zamanda bir arkadaşınla da yollarını ayırabilirsin. Aile yaşantına ise yenilik getirecek koşullar var.

Sevgili Aslan; arka planda seni duygusal olarak yaralayan veya gizli düşmanlık göreceğin durumlar söz konusu. Dengeli davranmayı veya sessiz kalmayı tercih ederek durumu kontrolün altında tutmayı deneyebilirsin. Yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili ani gelişmeler olabilir.

Sevgili Başak; hedeflediğin bir iş için kendine bütçe yapman gerekebilir. Ayrıca arkadaş çevren veya bağlı olduğun gruplarda yaşanabilecek sorunlar seni faaliyetlere katılıp katılmama konusunda çekimser bırakabilir. Beklenmedik harcamaların ve para çıkışların olabilir.

Sevgili Terazi; ailevi bir konu, işe dair bir anlaşmayla ilgili seni olumsuz etkileyen veya karar almakta zorlayan bir durum yaşayabilirsin. İş birlikçi davranmak istemene rağmen tepkilerini kontrol edemeyebilirsin. Ayrıca yakın ilişkinde seni şaşırtan durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Akrep; geleceğinle ilgili alacağın bir karar aslında yaşantındaki dengeleri etkileyecek gibi görünüyor. İç dünyana çekilerek müzakere yapman iyi olabilir. Bir yolculuk bir eğitim veya bir sözleşmeyle alakalı da seni zihnini kurcalayan bir durum ortaya çıkabilir.

Sevgili Yay; finansal işlerin için kaygılı olabilirsin. Yapmak istediğin planlarını gerçekleştirmek için yeni bir yöntem denemen gerektiğini fark edebilirsin. Aşk hayatında ise seni yıpratan bir konuyla alakalı da fikir alışverişlerin olabilir. Karşılıklı olarak tepkilerinizde kontrollü olmaya bakın.

Sevgili Oğlak; yakın ilişkinde, ailenle aranda çatışmalar bugün de devam etmekte. Ortak bir zeminde buluşmakta zorlanabilirsiniz. Değerlendirmelerinizi yaparken veya fikir alışverişinde bulunurken dikkatli ve özenli olmaya çalışın zira istenmeyen durumlar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Kova; üzerindeki sorumluluklar aile yaşantını, düzenlerini hatta sağlığını olumsuz etkileyebilir. Planlarını istediğin gibi uygulamakta zorlanabilirsin. İkilemde kalabilirsin. Yakın çevrenden biriyle ya da kardeşinle ilişkinizi zedeleyecek bir durum ortaya çıkabilir.

Sevgili Balık; duygusal paylaşımlarında seni yoran ve ikilemde bırakan durumlar var. Uzlaşı içinde ilerlemekte zorlanabilirsin. Parasal konularda ise başkalarından gelecek kaynaklara güvenerek yola çıkman pahalıya patlayabilir. Beklenmedik gelişmeler şaşırtabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.