2 Temmuz 2018 Burç Yorumu

Yeni bir haftaya başlıyoruz. Bugün işlerimiz her zamankinden daha yavaş ilerleyebilir, bizlere zaman kaybettirecek engellerle karşılaşabiliriz. Yeni planlar, programlar yapmaktansa eksik kalan işlerimizi tamamlamaya odaklanmalıyız. Akşam saatlerinde biraz daha duygusal hissedebilir, melankoli ağır basabilir. Kontrollü davranmaya dikkat edelim. Şimdiden herkese iyi haftalar.

Sevgili Koç; sosyal gruplar içinde alacağın görevlerle gününü hızlandırabilirsin. Geçmişte yaşadığın tecrübeleri paylaşırken, sevdiklerinden destek beklediğin bir gündesin. Partnerinle bir süredir devam eden problemleri çözüme kavuşturmak için sakinlikle düşünmen, hata yapmana ve pişmanlık yaşamana engel olabilir.

Sevgili Boğa; aşırı gururlu ve abartılı davranmak yerine demokratik olmaya bakmalı, ilişkilerini bu dönemde riske sokmamalısın. Kariyer ve aile içi ilişkilerinde herkesin yararına olacak şekilde düşüncelerini ifade etmen olası huzursuzluklardan uzak durmanı sağlayabilir. Akşamüzeri daha objektif olabilirsin.

Sevgili İkizler; duygusal açıdan kendini ifade etmekte zorlanman; yakın çevrendeki insanlara gereken özeni göstermeni engelleyebilir. Özgürlüğüne ve toplumsal olaylara duyarlı olabilirsin. Bu aralar zihnini gereksiz sorunlarla meşgul etmen, sağlığınla ilgili sorun yaşamana yol açabilir.

Sevgili Yengeç; maddi konularda güvende olmak, kazanımlarınla ilgili planları gözden geçirmek isteyebilirsin. Alacağın bilinçli kararlar uzun vadeli çözüm üretmeni ve yatırım yapmanı sağlayabilir. Özel ilişkilerinde mantığını ön planda tutman; geçmişte yaşadıklarını bir kenara bırakmana yardımcı olabilir.

Sevgili Aslan; özgüveninin yükselmesiyle, bireysel davranabilirsin. Ancak bazı kurallara uymak zorunda olman, aşırı tepki vermene neden olabilir. Bugün partnerinle ortak hareket etmeye çalışabilir bir yandan da kontrolü elinde tutmak isteyebilirsin. Bu durum aranızda çekişme yaşamana neden olsa da orta yolu bulabilirsin.

Sevgili Başak; birlikte çalıştığınız kişiler veya müşterilerle iletişim konularında problemlerle karşılaşabilirsin. Baskıcı iletişim kurmandan kaynaklı sıkıntılar yaşayabilir, zihinsel takıntıların pişmanlık yaşamana da neden olabilir.  Akşamüzeri enerjinin yükselmesiyle, olayları farklı gözle değerlendirebilirsin.

Sevgili Terazi; sosyal ortamda yapacağın tarafsız konuşmaların, birçok insanın ilgi odağı haline gelmene neden olabilir. Bugün harcama ve yatırımlarınla ilgili risk almaya yatkın olabilir, gereksiz krizlere zemin hazırlayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde pratik çözümler bulman mümkün.

Sevgili Akrep; bugün geçmişe dayalı ailevi konuların gündeme gelmesi, sert ve agresif yaklaşımlarda bulunmana neden olurken, sevilmediğini de hissedebilirsin. Kriz yaratmak yerine çözüm odaklı olmaya özen göstermeli, kendine haksızlık etmek yerine, değer vermelisin.

Sevgili Yay; fikir ve düşüncelerindeki agresiflik bugün seni gergin kılabilir. Komşuların, yakınların ya da yakın çevrenle aynı mantıkta buluşman zor olabileceği gibi, tartışılan konu çok farklı boyutlara da taşınabilir. Empati kurman ve olaylara her açıdan bakarak değerlendirmen yararına olabilir.

Sevgili Oğlak; senden saklanmış bazı konuların açığa çıkması ve ortak harcamalardaki dengesizlik sert tutumlar içinde olmana neden olabilir. Bu durum seni ve karşındaki insanları mutlu etmeyeceğinden, abartıdan uzak durmalı, durumunu tekrar analiz etmelisin.  Geçmiş deneyimlerini unutmamak ve çıkarlarını kollaman gerekebilir.

Sevgili Kova; kendi duygu ve düşüncelerini her zamankinden daha fazla önemsediğin bir süreçte olabilirsin. Görüşlerine ters düşen insanlara karşı kızgın olabilir ya da onları görmezden gelebilirsin. Bugün karşılıklı ego savaşlarına girebilir, bu nedenle maddi ve manevi zarar görebilirsin. Daha insancıl olmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; bugün psikolojik olarak zorlanabilir, geçmişe dair konulara veya gereksiz ayrıntılara kafanı yorabilirsin. Yanında çalıştırdığın ya da birlikte çalıştığın insanlara karşı anlayışlı ve sabırlı olman gerekebilir. Akşamüzeri duygularının değişmesiyle; hayata bakışın ve düşüncelerin farklılaşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.