2 Şubat Burç Yorumları

Güne gergin enerjiler altında başlayabiliriz. Yeni girişimler konusunda kendimizi daha cesur ve atak hissetsek de hırsımız ve saldırgan tavrımız ikili ilişkilerde bizi zorlayabilir. Fevri ve aşırı tepkiler vermekten ve çevremizdeki insanları kırmaktan kaçınmalıyız. Akşam saatlerinde daha sakin olacak, daha akılcı kararlar alabileceğiz. Günün gökyüzü hareketleri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; girişimci yönünü ve rekabetçi tarafını öne çıkaracağın bir ruh halindesin. Bir yandan gruplar içinde, takım çalışmalarında yer alırken yeteneklerini ortaya koymaktan da çekinmeyeceksin. Aldığın görevlerde,sosyal yaşamda kendi isteklerini yaptırmak için ısrarcı olacak; baskılara karşı direneceksin.Sevgili Boğa; hedeflerine erişmiş olmana karşın yeni bir şeylere başlamanın tedirginliğini hissedebilirsin. Başarılı olabilmek ve ilerleme kaydedebilmek için doğru bildiğin kuralları esnetmen gerekebilir. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işler üstünde baskı yaratabilir.Gelişmeleri zihninde büyütebilirsin.

Sevgili İkizler; finansal konularda her ne kadar rahatladığını düşünsen de gün içinde yaşananlar maddi alanda yeni hamlelerde bulunmanı gerektirebilir. Hedeflerine ulaşabilmek için başkalarının parasal desteğine ihtiyacın olabilir.Ancak aranızda geçen pazarlıklara rağmen anlaşmaya, fikir birliğine varmanız kolay olmayabilir.

Sevgili Yengeç; ilişkilerde kendini baskı altında hissettiğinden endişeli olabilir; her an itiraz etme eğilimi gösterebilirsin. Gün içinde girişimci ve cesur yönünü de ortaya çıkaracak gelişmelere açıksın. Sosyal konumunu, ailenle alakalı bir koşulu veya yerleşimini ilgilendiren bir konuda beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Aslan; yurt dışı, eğitim, hukuki veya medyaya dair işlerde koşulların yenilenmesine neden olabilecek durumlar söz konusu. İlk etapta otorite konumundaki kişi veya kurumlardan gelecek baskı ve zorlamalar seni fevri davranmaya itebilir. Her şeye rağmen kendi düşüncelerinizde ısrarcı olabilirsin. Ancak senin de kendini yenilemen gerekmekte.

Sevgili Başak; bugünlerde parasal konular seni oldukça huzursuz etmekte. Kaynaklarını doğru kullanıp kullanamamanın getirdiği endişeyi yaşayabilirsin. Risklere açık olduğundan bu sende fazladan yüke sebep olabilir. Ancak ortaklı gelirlerden ve eşin kazançlarından faydalanma şansın da var. Lehine çevirmek için fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin.

Sevgili Terazi;bugün iş birlikleri ve ilişkilerde karşındakilerin fevri, rekabetçi tavırları baskı altında hissetmene sebep olabilir. Aileden, ev veya gayrimenkulden kaynaklı bir durum için etraflıca değerlendirmelerde bulunman gerekebilir. Günün ikinci yarısında ise hiç beklemediğin fırsatlarla karşılaşma olasılığın yüksek görünüyor.

Sevgili Akrep; fikirlerinde ısrarcı olman üzerinde uğraştığın iş ve çalışmalarında yeni yöntemler denemene neden olabilir. Özellikle sabah saatlerinde ikna kabiliyetin de yüksek seyredeceğinden fikirlerinle ve söylemlerinle karşındakileri etkileyebilirsin. Günün ikinci yarısı ise iş yoğunluğun daha da artabilir.Sağlığına dikkat…

Sevgili Yay; aşk hayatında yeni başlangıçlarda bulunman söz konusu.Ancak tutkularının veya geçmişte yaşadıklarının seni yolundan geri çevirmesine izin vermemelisin. Yatırımların ve aileden gelen kaynakların yönetimi veya paylaşımıyla da alakalı yeni durumlar gündeme gelebilir. Gelişmeler beklentilerini yükseltebilir.

Sevgili Oğlak; yeni başlangıçlar içindesin. Ruhunun derinliklerinde olan mücadeleci yönünü ortaya çıkaracak gelişmeler yaşayabilirsin. Özellikle günün ilk saatlerinde hedeflerine hırsla ve tutkuyla yönelebilirsin. Aile içinde gerilime neden olabilecek olaylarda liderliği ele alarak işleri tatlıya bağlayan kişi olabilirsin.

Sevgili Kova; geçmişten kaynaklanan ve unutamadığın bir konu yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla ilişkilerinde tekrardan gündeme gelebilir. Günün ilerleyen saatlerinde bazı kopuşlar yaşayabileceğin gibi yeniden görüşme kararı da alabilirsin.  Yurt dışı, hukuk veya eğitimle alakalı seni ümitlendirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Belki sen de başvuruda bulunabilirsin.

Sevgili Balık; gruplar,takım çalışmalarında seni zorlayan ve baskı altına alan durumlar maddi durumunu da etkileyebilir. Alacak borç hesapları, kazanç ve harcamalarında içinde olduğu finansal işler seni gün boyu meşgul edebilir. Ortaklıklardan elde edeceğin gelirlerle ilgili ise beklentilerini yükseltebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.