2 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en keyifli ve verimli günündeyiz. Gerçi sabah saatlerinde inatlaşma ve ısrardan doğan zorluklar yaşansa bile hemen ardından akılcı, sağduyulu bir tavır sergileyebilecek ve gün boyunca sevdiklerimizle bizi mutlu eden uğraşlar içinde olabileceğiz. Bugün alış verişe çıkabilir, dostlarla bir araya gelebilir, romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayabilir, çevremizdekilerin onay ve desteğini alabiliriz…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini huzurlu ve güvenli hissedebilir, emeklerinin karşılığını alabilirsin. Yapacağın alışverişlerde hem zevkli seçimler yapabilir hem de uygun maliyete istediğin ürünleri bulabilirsin. Ayrıca içinde bulunduğun sosyal ortamlarda güçlü ve işinin ehl-i kişilerin desteğini alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; hâlâ burcunda hareket etmekte olan Ay, günü istediğin gibi planlayabileceğine işaret etmekte. Gerçi sabah saatlerinde biraz inatlaşabilir, çevrendekileri ikna etmeye çalışabilirsin. Ancak istikrarlı hareket ederek, aynı görüşü paylaştığın kişilerle sosyal medya da iletişime geçebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günü fazla hareket etmeden dinlenerek geçirmek isteyebilir, sosyal medyada zaman geçirirken çevrendekilerle görüş farklılıkları yaşayabilirsin. Ancak öğleden sonra biraz içine kapanabilir, durum değerlendirmesi yapıp, alacak verecek hesabı yaparak bütçeni düzenlemeye çalışabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; eşinle, dostunla keyifli bir gün geçirebilir, biraz da tembellik yapmak isteyebilirsin. Yakın ilişki de olduğun kişilerin seni onayladığını ve desteklediğini bilmek, uzun vadeli planlar yapmanı sağlayabilir. Bugün kalabalık ortamlarda bulunabilir, sosyal faaliyetler içinde yer alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün keyifli ve kalabalıklar içinde vakit geçirebilir ya da ailenle ilgilenebilirsin. Sosyal ortamından ya da iş hayatından tanıdığın kişilerle bir araya gelebilir, planlarını onlarla paylaşarak desteklerini isteyebilirsin. Uzun vadeli yatırımlar için fırsatlar doğabilir, kârlı alışverişler yapabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendini doğru ve iyi ifade edeceğin aynı görüşü paylaştığın kişilerle bir araya gelebileceğin bir gündesin. Yurt dışında veya yabancı kültürleri içeren yeni bir iş bağlantısı kurabilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler ya da aldığın haberler gelecekle ilgili hayaller kurmanı sağlayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün keyifle para harcamak isteyebilir, ev dekorasyonunu yenileyebilirsin. Bir yandan da finansal endişelerden kurtulmanı sağlayacak gelişmeler yaşayabilir. Ev alımı, kredi gibi konularla ilgili destekler alabilirsin.  Ailenle bir araya gelerek onları arkanda hissetmek sen mutlu edebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; eşin veya ortağınla yapacağın sohbetler kendini daha güvende hissetmeni sağlayabilir. Sosyal çevrenle ufak bir yolculuk organize edebilir ya da sanatsal, entelektüel faaliyetlere katılabilirsin. Maddi kazançlar sağlayacağın teklifler alabilir, doğru zamanda doğru yerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günü tamamen kendine ayırabilir, gündelik işlerini bitirerek, kişisel bakımınla ilgilenebilirsin. Bir süredir görmediğin akrabalarınla da görüşmek isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanarak eski projelerini yeniden daha başarılı bir şekilde gündeme getirebilir, ekonomik konularda verimli girişimlerde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili kararlarında istikrarlı bir şekilde ilerleyebilir, hedef ve taleplerin doğrultusunda girişimlerde bulunabilirsin. Bugünü tamamen kendi keyiflerine ve sevdiklerine ayırıp hem kârlı çıkacağın hem de zevkine uygun seni mutlu edecek alışverişler yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bir süredir ev ve taşınma konuları kafanı meşgul ediyor olabilir. Bugün bu konuyla ilgili araştırmalar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Ancak harekete geçmek için maddi güvencede olmayı bekleyebilirsin. Ailenle bir arada olmak ya da evde tembellik yapmak seni mutlu edecektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün her zamankinden daha kararlı ve istikrarlı olabilir, hedeflerini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Günü telefon başında duygu ve düşüncelerini paylaşarak geçirebilir ya da ilgilendiğin, merak ettiğin bir konuyla ilgili araştırmalar yapabilir, daha fazla bilgi edinmeye çalışabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir