2 Şubat 2018 Burç Yorumları

Güne gerilimli enerjiler altında başlıyoruz. Kendimizi hem zihinsel hem de fiziksel olarak huzursuz hissedebiliriz. Bizi kaygılandıran durumlar söz konusu olabilir, bu nedenle işlerimizi planlı bir şekilde yürütmek için ekstra çaba gösterebiliriz. Sonrasında daha sakin, mantıklı ve stratejik bir şekilde hareket etmeyi başaracak, işlerimizi daha kolay ilerletebileceğiz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan desteği bulabiliriz. Akşam saatlerine doğru belirsizlikler artabilir, karar vermekte zorlanabilir, yanılgılar yaşayabiliriz. Duygusal iniş çıkışlar yaşamamız ve gereksiz fedakarlıklarda bulunmamız da mümkün.

Sevgili Koç; bugün çok çalışarak yorulsan da çabalarının karşılığını alamayabilir, karşına çıkan engeller yüzünden projelerini erteleyebilirsin. Sinirlerine ve sağlığına dikkat etmeli, hemen endişeye kapılmamalısın. Sonuçlarını şimdi alamasan da uzun vadede çalışmaların takdir edilecektir.

Sevgili Boğa; keyif aldığın konulara yönelmek için yeterli maddi olanağa ve zamana sahip olmamak sinirlerini yıpratabilir. Sevdiklerin için her türlü fedakârlığa hazır olabilir, onlara hizmet etmek, faydalı olmak isteyebilirsin. Birçok engele rağmen verimli girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; ev, aile ve kariyere dair konularda üstüne düşen görevleri yerine getirmek için gösterdiğin çabanın karşılıksız kalması hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin destek olmaması kendini yetersiz hissetmene yol açsa da finansal başarılar elde edebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün sözlerine çok dikkat etmelisin zira ağzından maksadını aşan kelimeler kaçabilir. Planlarının gözünden kaçan detaylar yüzünden ertelenmesi, hayal kırıklığı yaşamana yol açabilir. Neyse ki yakın ilişkide olduğun veya danıştığın kişiler seni doğru yönlendirerek uzun vadede büyük hatalar yapmanı engelleyebilir.

Sevgili Aslan; bugün harcamalarında ve yatırımlarında dikkatli olmanda fayda var. Ne kadar planlı ve hesaplı olmaya çalışsan da engeller ve ertelemelerle karşılaşabilirsin.  İyi niyetle attığın adımların sevdiklerin tarafından suiistimal edildiğini görerek hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Ancak ayrıntılara önem vererek en verimli sonuca ulaşabilirsin.

Sevgili Başak; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün yaşamına dair girişimlerini ve kararlarını uygulama fırsatı verebilir. Fakat bugün karşındakilerden beklentilerini abartmamalı, iyi niyetli olsalar da sana yardımcı olamayabileceklerini hesaba katmalısın.

Sevgili Terazi; bugün özellikle sabah saatlerinde gelen ve giden haberler içten içe endişeli olmana yol açabilir. Kendi içine çekilerek, yalnız kalmayı tercih etsen de zihinsel olarak odaklanmakta zorlanabilir, ilişkilerden yana hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Hemen harekete geçmek yerine uzun vadeli planlar yapman daha iyi olacaktır.

Sevgili Akrep; çalışmalarından ya da kariyerinden elde ettiğin kazancın tatmin edici olmaması kendini yetersiz hissetmene neden olabilir. Sevdiklerini mutlu etmek için gösterdiğin çabaya rağmen hayatın gerçekleriyle yüzleşmek ve hayallerinden vazgeçmek zorunda kalabilirsin. Yakın çevrene danışarak daha akılcı davranabilirsin.

Sevgili Yay; iş ve sosyal hayatında detaylarda boğulabilir, çok çalışarak herkese faydalı olmaya çabalayabilirsin. Fakat ne kadar düzenli olsan da işler beklediğin hızda ilerlemeyebilir belki de ertelenebilir. Yine de uzun vadeli planların ve yatırımların için doğru adımları atabilir, maliyet hesaplarından başarıyla çıkabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün doğru bildiklerin yanlış, yanlış sandıkların doğru çıkabilir. Ne kadar planlı davranmaya çalışsan da elinde olmayan sebeplerden dolayı ertelemeler yaşayabilir, kendini doğru ifade edemeyebilirsin. Yakın çevre ilişkilerin seni hayal kırıklığına uğratsa da çıkarlarını koruyacak hamleler yapabileceksin.

Sevgili Kova; finansal konularda kılı kırk yararak yaptığın planlar bozulabilir ve farkına varamadığın harcamalardan dolayı bütçenin dengesi şaşabilir. Hedeflerine varmak için sorumluluklarını ertelememeli, hesabını iyi yapmalısın. İçinde bulunduğun krizleri çözmek için akışta kalmalısın.

Sevgili Balık; karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, duyarlılığının farkına varamayacak kişilerle bir araya gelebileceğine işaret etmekte. Aşırı hayalci ve iyimser davranışların sert eleştiriler alabilir, daha planlı ve organize olmak için zorlanabilirsin. Sana destek olacak dostlara akıl danışman; yardım almanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.