2 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca yurt dışı, yabancılar, eğitim, hukuksal konular ve yolculuklarla ilgili tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilir; eksiklerimizi gözden geçirebilir; gelecekteki adımların planlamasını yapabiliriz. Görev bilinciyle davranacak; programlı hareket edeceğiz. Gerek özel gerek sosyal gerekse de iş yaşantısında bazı kısıtlanmalar ve zorlanmalar ortaya çıkabileceğinden istediğimiz akıcılıkta ilerleyemeyeceğimizi bilmeli; otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde dikkatli olmayı ise unutmamalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yeni yılın ilk günlerinde motivasyonunun yenilendiğini, daha rahat inisiyatif alabileceğini hissederek güne başlayabilir, her türlü sorumluluğun altından kalkabilecek gücü kendinde bulabilirsin. Öğleden sonra artan neşe ve iyimserliğin, görüş ve inançlarında fanatikleşmene, risk almana zemin hazırlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne gerçekçi ve adaletli başlayabilir, daha önce fark edemediğin detaylarda netlik kazanabilirsin. Özellikle ilişkinde ve finansal konularda yaşamış olabileceğin iniş çıkışları mantık çerçevesinde değerlendirebilir, bu alanlarda yaşayabileceğin krizlerin önüne geçebilirsin. Uzak yollardan yeni fırsatlar gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yoğun emek ve çalışmalarının karşılığını almaya başladığın bir döneme giriyorsun. İleriye yönelik hedef ve girişlerini daha fazla sosyalleşerek gerçekleştirebilir, enerjini bu alana yönlendirebilirsin. Bilinçli, mantıklı ve sabırlı olman gereken zamandasın.  Öğleden sonra sevdiğin insanlarla bir araya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; dostça paylaşımların, aklına koyduğun her şeyi rahatlıkla organize etmeni sağlarken, ticari işlerini ve iş birliklerini destekleyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde çalışma hayatındaki tempon seni yorup zorlayacak olsa da buna değdiğini zamanla anlayıp, meyvelerini toplayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; evine ve ailene dair bir takım yeni konu ve düzenlemeler hayatına renk katabilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha özgüvenli olabilir rahat tavırlarınla sevdiğin insanlarla yakınlaşabilirsin. Sağlığına daha fazla önem vermek ve form tutmak için spora başlayabilirsin.  Görüş ve fikirlerin heyecan uyandırabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iletişim trafiğinin hız kazandığı bir güne başlayabilirsin. Kardeş, komşu ve yakınlarınla bir arada olabilir, kısa yolculuklar ya da kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimler planlayabilirsin. Ailenin ve sevdiklerinin maddi manevi sorumluluğuna daha ciddi ve samimi yaklaşarak daha sağlam kararlar alman gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; Yakınlarından finansal konularda iyi haberler gelebilir. Planların istikrarlı bir şekilde ilerlerken, ailenin bütçesiyle ilgili gerçekçi hesaplamalar yapabilirsin. Eş, partner ve ortaklı konular uzun bir süre gündemin olabilir. Kimi zaman fevri çıkışlar yapabilir, kimi zaman dengeni koruyabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; disiplinli çalışman ve işini şansa bırakmaman beklediğin fırsatları ayağına getirebilir. Bu dönem hizmet verdiğin alanlarda mükemmel olmak isterken, hizmet aldığın alanları da eleştirmekten geri kalmayabilirsin. Bilgi, beceri ve yeteneklerini gözler önüne sermek için sabırsızlık duyabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; günün ilk saatlerinde sanatsal konulardaki yaratıcılığın ve romantik yönlerin ön plana çıkabilir. Gün içinde burcuna geçen Ay, beklentilerini yükselterek kişisel isteklerinde ısrarcı olmana neden olabilir. Daha kaliteli yaşayabilmek için kazançlarını yeniden yapılandırmak isteyebilirsin. Geçmişten gelen duygusal ya da maddi bir konuya ağırlık verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yılbaşı, eğlence, keyif ve koşuşturma derken yorulmuş olabilir, kendini dinlemek, hedef ve amaçlarını planlamak isteyebilirsin. Sabır ve azimle sorumluluklarını üstlenme kararı alabilir ve kadersel değişimlere uyum sağlayabilirsin. Özellikle kariyer bağlamında arzu ettiğin başarıyı ve istikrarı elde etmen mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün boyunca seni destekleyen insanların varlığı, hedef ve projelerine hız verip uygulamanı kolaylaştırabilir. Yakınlarından aldığın cesaretle, risk almaktan çekinmeyebilir, ekip çalışmalarında önderlik yapabilirsin. Son bir yıldır yaşadığın aydınlanma sayesinde çevrenin takdirini kazanacağın bir dönemdesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde ilham ve yaratıcılığını da kullanarak sosyal medyada yapacağın duygu dolu paylaşımların güzel övgüler almanı ve takdir görmeni sağlayabilir. Hedeflerinin getireceği sorumlulukları iyi belirlemeye, sosyal sorumluluklarına odaklanmaya ve maddi konularda stratejik davranmaya bakmalı, kararsızlığını cesaretle yenmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.