2 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Güne son derece hareketli başlayabilir, gün boyunca oradan oraya koşturabiliriz. Aceleci, rekabetçi ve enerji doluyuz. Artık yeni yıl rehavetini atıp inisiyatif kullanmak ve başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Özellikle iş hayatında yeni kararlar alıp uygulamaya koyabilir, bol bol görüşme ve toplantı yapabilir, rapor yazabilir hatta ders çalışabiliriz. Akılcı ve hesaplı olmak isterken bir yandan da gözümüzü karartabilir ve risk alabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yılbaşının hemen ardından günü çok yoğun geçirebilirsin. Ay’ ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte kendini ifade edebilir, düşüncelerini heves ve cesaretle savunabilirsin. Gelişmeler aklına yatsa bile iş hayatında bazı sınırlamalar veya yavaşlamalar olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeni yıla başlarken biraz arka planda kalmak isteyebilirsin. Kontrolünde olmayan ani gelişmeler, elini kolunu bağlayabilir. Gizli düşmanlıkların açığa çıkmasıyla bakış açını değiştirmeye zorlanabilirsin. Ancak gerek yabancılar gerekse uluslararası ticaret alanında kısıtlamalarla veya yavaşlamalarla karşılaşman mümkün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yeni yıla dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için cesaret toplayarak güne başlayabilirsin. Fakat işin finansal boyutu önüne engeller çıkarabilir. Parayla ilgili krizlerin çözümü için harekete geçerek, yeni projelere girebilirsin. Beraberinde bazı sorumluluklar da gelebilir. Arkadaş veya mesleki gruplar içinde aktif olman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; güne hızlı bir başlangıç olacak gibi görünüyor. Kariyerinle ilgili ani ve beklenmedik gelişmeler karşısında düşünmeden kararlar alabilir, fırsatları değerlendirmek için acele edebilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişiler üzerinde baskı kurarak seni engellemeye çalışabilir. Başkalarının ne düşündüğüne fazla takılmamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yeni yıla dair aldığın kararları uygulamak istesen de hayata bakış açını ve görüşlerini değiştirmeni gerektiren olaylarla karşılaşabilirsin. Gerçi gelişmeler farkındalığının artmasına da yol açabilir. Çalışma hayatının getirdiği zorunluluklar ve fikir ayrılıkları kendini baskı altında hissetmene neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; son birkaç gündür yaşadığın rehaveti üstünden atıp hızla harekete geçebilirsin. Vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka ve borçlarla ilgili konuların üstesinden gelmek için cesaret gösterip risk alabilirsin. Yeni yılla beraber yaşamın için önemli kararlar alman gerekebilir ancak bu durum finansal sıkıntılara neden olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda hareket eden Ay, olayları kontrol altına almanı zorlaştıracaktır. Karşındakilerin beklenmedik tavırları sana fırsatlar getirebileceği gibi aceleyle karar almana da neden olabilir. Aklına yatmayan, iyi hesaplanmamış girişimlerde bulunman istenebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çalışma ortamında yaşanan beklenmedik gelişmeler yeni fırsatlarla karşılaşmanı sağlayabilir. Bir yandan harekete geçmenin heyecan ve hevesini hissederken bir yandan aldığın haberler önüne engeller çıkabileceğini gösterebilir. Sağduyunu kullanarak mantıklı hareket edip ikna edici olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aşk hayatında yaşanan beklenmedik gelişmeler, cesaretini toplayarak harekete geçmeni sağlayabilir. Yaşamınla ilgili aldığın kararları uygulayabileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Fakat ekonomik konuların oluşturduğu zorunlulukları hafife almamalı, alışveriş yaparken dikkatli olmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; iş ve özel yaşamında yaşanan beklenmedik gelişmeler sebebiyle kontrolü kaybettiğin hissine kapılmana neden olabilir. Ancak kararlarını tekrar gözden geçirip fırsatları değerlendirebilirsin. Yıl başının hemen ertesinde hızla harekete geçmen gerekse de işlerini evden yürütmek isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün aldığın haberler seni harekete geçirebilir, kısa yolculuklar veya eğitimle ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ayrıca kazançlar elde edebileceğin anlaşmalar imzalayabilirsin. Yazılı ve sözel iletişiminde öncü ve cesur davranabilir, gelecek hedeflerin için adımlar atabilirsin. Yine de ön göremediğin konulara dikkat etmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son birkaç gündür yaşananlar seni umutlandırmış ve cesaretle harekete geçmeni sağlamış olabilir. Ekonomik kazançlarınla ilgili ani fırsatlarla karşılaşabilir, iş ve sosyal ortamında yapacağın anlaşmalardan dolayı gelir artışı yaşayabilirsin. Fakat yine de harcamalarında dikkatli olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir