2 Ocak 2018 – Yengeç Burcunda Dolunay

Yılın ilk dolunayı Yengeç burcunda gerçekleşti. Dolunaylar normalde bitiş enerjilerini simgeler. Biz de bu dolunayla geçtiğimiz dönemde başlattığımız işlerde ne noktaya geldiğimizi net bir şekilde görebiliriz.

Yengeç burcu; özetle duygularımızı, ev ve aileye ilişkin konuları, gayrimenkulle ilgili konuları ve de maddi ve manevi güvenlik ihtiyacımızı anlatır. Aynı zamanda yardımseverlik, fedakârlık ve geleneksel değerlerle ilgili hassasiyetlerimiz de Yengeç burcu ile ilgilidir. Yengeç burcundaki dolunay da bizleri bu konularda düşünmeye sevk edecek, sevdiklerimizi ve sahip olduklarımızı korumak için ne yapmamız gerektiğini fark etmemize yardım edecektir. Dolunayla birlikte daha duygusal ve hassas olsak da ideallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyeceğiz.

İyicil etkilere sahip olan bu dolunay, bize hayallerimizi gerçekleştirme olanağı sağlayabilir. Daha hedef odaklı hareket edebilir ve uzun vadeli olacak sağlam adımlar atabiliriz. Duygularımız ile mantığımız arasında bir ikilem yaşama ihtimalimiz olsa da kendi içimizde bir orta yol bulabilecek, doğru seçimleri yaparak ilerleyebileceğiz.

Yengeç burcundaki dolunay, evlenmek ve çocuk sahibi olmakla doğrudan ilişkili diyebiliriz. Önümüzdeki günlerde evlenmeye veya çocuk sahibi olmaya karar verebilir, ailevi sorumlulukları üstlenmek konusunda daha istekli davranabiliriz.

Bu dönemde duygularımızı açıkça dile getirmekten çekinmeyecek, sezgilerimize kulak vereceğiz. Aynı zamanda görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmek konusunda daha azimli olacağız.

Yengeç dolunayı, gayrimenkullerle ilgili konuları gündeme getirebilir, bu dönemin gayrimenkul yatırımları için gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz. Finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Uzun süredir çözemediğimiz sorunları da hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

Sevgili Koç; Yengeç burcundaki dolunayla birlikte hem kariyerin hem de ailenle ilgili konular gündeme gelebilir. Aile ya da iş hayatında bir süredir devam eden sorunlar çözme şansı yakalayabilirsin. Aile fertleri ile daha rahat bir iletişim kurabilir, duygularını onlara aktarabilirsin. Bu dönemde evini taşıman mümkün.

Sevgili Boğa; bugünlerde atacağın imzalardan karlı çıkman mümkün, anlaşmalar sana şans ve kazanç getirebilir. Duygularını göstermekten çekinmeyeceğin bir dönem, bu da eşinle ya da partnerinle ilişkine olumlu yansıyabilir, partnerinin desteğini hissedebilirsin. Ayrıca kardeşlerinle ilgili konular gündeme gelebilir, onlarla ilgili sorumluluklar üstlenebilirsin.

Sevgili İkizler; önümüzdeki 15 günlük süreçte finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Ailenden bu konuda destek alabilir, onların maddi yardımı ile kendini rahatlamış hissedebilirsin. Evin ya da çocukların için alışveriş yapman gerekiyorsa bunun için oldukça uygun bir dönemdesin, karlı alışverişler yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; burcunda gerçekleşen dolunay hayatının birçok alanını etkiliyor. Önümüzdeki günlerde tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayabilir, bu konuda çevrenden destek alabilirsin. Ayrıca evlenmeye ya da çocuk sahibi olmaya karar vermen mümkün. Duygusal olarak tatmin olacağın, kendini gayet iyi hissedeceğin bir dönemdesin.

Sevgili Aslan; Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay seni biraz zorlayabilir. Her ne kadar yoğun olsalar da duygularını göstermek istemeyeceğin bir dönemdesin. Çalışma ortamınla ilgili beklentilerin artabilir, emeğinin karşılığını almak için harekete geçebilirsin. Ailenle ilgili istemediğin bir sorumluluk üstlenmek durumunda kalabilirsin.

Sevgili Başak; dolunay seni gayet olumlu bir şekilde etkiliyor. Hem kariyer kazançlarında bir artış olabilir hem de arkadaşlarınla çok daha güzel ilişkiler kurabilirsin. Aşk hayatın hareketlenebilir, hayatına yeni bir aşk girebilir. Çocuklarınla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal ortamın daha keyifli bir hal alabilir.

Sevgili Terazi; Yengeç burcundaki dolunay, hayatının gayet olumlu bir şekilde etkileyebilir. Önümüzdeki günlerde yeni kariyer fırsatları ile karşılaşabilir, mevcut işinde terfi edebilirsin. Ev almak için oldukça uygun bir dönemdesin. Ayrıca bu dönemde evlilik teklifi alabilir, evlenmeye karar verebilirsin. Eşinin ailesinden destek görmen de mümkün.

Sevgili Akrep; duygularını daha yoğun yaşayacağın, sevdiklerine karşı daha duyarlı olacağın ve onlara daha samimi davranacağın bir dönem başlıyor. Kardeşlerinle daha çok vakit geçirebilir, onlara karşı daha toleranslı olabilirsin. Bu dönemde yeni komşular edinmen mümkün. Yemek kursu gibi bir eğitime başlayabilirsin.

Sevgili Yay; önümüzdeki dönemde ailenden finansal destek alman mümkün. Eşinin ya da ortağının kazançlarında bir artış olabilir ve sen de bundan olumlu bir şekilde etkilenebilirsin. Son zamanlarda seni duygusal olarak yıpratan sorunları artık bir kenara bırakabilir, küs olduğun kişilerle barışabilir, ilişkilerindeki gerginlikleri sonlandırabilirsin.

Sevgili Oğlak; önümüzdeki günlerde çevrendeki insanların tavsiyelerine kulak vermen karşılaştığın sorunları daha kolay aşmana ve işlerini kolaylıkla ilerletmene yardım edebilir. Hayatına sana yardım edecek ve duygularına tercüman olacak bir insan girmesi mümkün. Bu dönemde eşinden ya da partnerinden her konuda anlayış ve destek görebilirsin.

Sevgili Kova; Yengeç burcundaki dolunay, çalışma ortamınla ilgili olumlu gelişmelerin habercisi olabilir. İş ortamda sana destek olacak insanlarla bir araya gelebilirsin. Devam eden bir sağlık sorunun varsa hızlıca iyileşmen mümkün. Akrabalarla daha sık bir araya gelebilir, onlarla birlikte keyifli vakit geçirebilirsin.

Sevgili Balık; dolunayın en şanslı burçlarından birisin. Aşk hayatınla ilgili güzel gelişmeler olabilir, partnerinle oldukça romantik vakitler geçirebilirsin. Çocuklar açısından şanslı bir dönemdesin. İstiyorsan bu dönemde hamile kalabilirsin. Finansal konularda da şanslısın. Şans oyunlarından kazanç sağlayabilirsin. Genel olarak keyifli bir dönem, tadını çıkarmaya bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.