2 Ocak 2018 Burç Yorumları

Güne sabahın erken saatlerinde gerçekleşen dolunayın etkisi altında başlıyoruz. Bu dolunay bizde sevdiklerimizi, sahip olduklarımızı korumak ve ideallerimizi gerçekleştirmek adına neler yapmamız gerektiği konusunda bir farkındalık yaratabilir. Sabah saatlerinde kendimizi daha kararlı ve hedef odaklı hissetmemiz mümkün, yeni kararlar arabilir ve uzun vadeli adımlar atabiliriz. Duygularımızla bilincimiz arasında bir uzlaşı yaratabilir, bu sayede daha sağlam bir şekilde ilerleyebiliriz. İlerleyen saatlerde daha zorlu etkiler altında olacağız, üzerinizde baskı hissedebilir, karşımızdaki insanlarla anlaşmakta zorlanabiliriz. Beklenmedik gelişmeler karşısında kontrolsüz tepkiler vermemiz mümkün. Önümüzdeki günlerde genel olarak daha cesur hissedebilir, bir süredir bizi meşgul eden sorunlara alternatif çözümler bulabiliriz. 

Sevgili Koç; bugün gerçekleşen dolunay seni, ev ve iş hayatın arasında bir seçim yapmaya zorlayabilir. Aileni koruma ve kollama isteğine ya da evine dair duygusal krizlere yol açabilir. Fakat finansal konularda aldığın destekler ve sezgilerin doğru kararı vermeni kolaylaştırabilir.

Sevgili Boğa; anlaşmalarda son noktayı koyabileceğin aşamaya gelebilir, yakın ilişkide olduğun kişilerden alacağın destekle, seçimler yapabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Yüksek eğitim, yurt dışı, mahkeme ve medyayla ilgili konularda kararlar alarak harekete geçebilirsin.

Sevgili İkizler; maddi ve manevi değerlerinle ilgili kararlar almanı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Sigorta, vergi, kredi gibi konularda üzerinde baskı hissedebilirsin ancak çalışma ortamından veya akrabalarından aldığın destekle hem sorumluluklarını yerine getirebilir hem de yaşadığın duygusal gerilimi aşabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün burcunda yaşanacak dolunayla birlikte evlilik, ortaklık ya da iş birliği gibi konularda kararlar almak zorunda kalabilirsin. Hayatını ilgilendiren konularda seçimler yapmaya zorlanabilir, sorumluluklarını gözden geçirebilir, sağlığına daha fazla özen göstermen gerektiğini fark edebilirsin.

Sevgili Aslan; başkalarının senin adına kararlar aldığı bir süreçtesin. Arkandan iş çeviren ve düşmanlıklar yapan kişileri fark edebilir, önlem almak zorunda kalabilirsin. Çalışma ortamındaki güç savaşları duygusal krizlere neden olsa da ailenin de desteğiyle sorunları aşabilirsin.

Sevgili Başak; sana keyif veren konularla ve hobilerinle ilgilenmek için daha ciddi adımlar atabilirsin. Kişisel gelişimine katkı sağlayan eğitimlerden, kardeşlerin, kuzenlerin ve komşularından alacağın destekle hedeflerini gözden geçirerek girişimlerde bulunabilir, sana fayda sağlayacak sosyal ortamlara girebilirsin. Aşk ilişkilerinde de önemli gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşen dolunay, iş ve sosyal hayatında hızlı gelişmelere neden olabilir. Duygularını ifade ederken herkesin seni dinlemesini sağlayabilir, isteklerini çekinmeden dile getirebilirsin. Yeteneklerine güvenerek kariyerinde atılım yapabilir, ekonomik konularla ilgili destek çevrenden alabilirsin.

Sevgili Akrep; hayata bakış açın doğrultusunda, kendine ailevi değerleri daha fazla önemsediğin yeni bir yol çizmek isteyebilir. Yurt dışı, medya, mahkeme ya da yüksek eğitimle ilgili gelişmeler, yaşamınla ilgili önemli kararlar almana neden olabilir, ikna etme kapasiten artabilir.

Sevgili Yay; ekonomik konularda üstlendiğin sorumluluklar yaşamında seçimler yapmana ve bazı girişimlerini sonlandırmana yol açabilir. Duygusal bağının olduğu konuları baskılar sonucunda bırakmak zorunda kalabilirsin. Ancak yeteneklerini açığa çıkarabileceğin fırsatlara da açık olduğun bir gündesin.

Sevgili Oğlak; bugün karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay, ilişkilerinde karar aşamasına gelmene ve bundan sonra gideceğin yolu belirlemene yardımcı olacak. Yakın çevrenle ilgili fazlaca beklentide olduğunu fark edip rahatsız olsan da arkadaşlarından alacağın destekle içini rahatlatabilirsin.

Sevgili Kova; kendine fazla yüklenmemen gereken bir dönemdesin. Çalışma ortamında görev dağılımının netleşmesini talep edebilir, iş yükünün ağırlığından kurtulmak isteyebilirsin. Ancak emeklerinin karşılığını önümüzdeki günlerde alabilir, kariyerinde ilerleme kaydedebilirsin.

Sevgili Balık; bugün yaşanacak dolunay, hedeflerine kararlılıkla ilerlemen konusunda seni motive edebilir. Duygusal ilişkilerinde yeni kararlar alabilir, yaşanan duygusal krizlerden dolayı gerilim hissedebilirsin ancak sana yol gösterecek ve destek olacak kişiler doğru seçimler yapmanı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.