2 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Mücadele gücümüz yükselebilir. Ancak duygusal tepkiler vermek yerine gücü ve kontrolü ele almaya bakmalı; hedef ve görevler peşinden gitmeye bakmalıyız. Güç çekişme ve tartışmalardan kaçınmalı; üstünlük savaşlarına da girmemeliyiz. Ayrıca finansal alanda, parasal konularda da sert değişimler ve iniş çıkışlar yaşanabilir.

Ay son açısını Venüs ile kurduktan 19:49 ila 21:27 saatleri arasında kısa bir süre için boşlukta ilerleyecek…Ay ve Venüs arsında olumlu bir kontak olmasına rağmen her ikisinde son yani anaretik derecede olmasından dolayı bazı olumsuzluklar yaşanması söz konusu…Maddi manevi güvenin testten geçeceği; ilişkilerin etkilenebileceği gelişmeler gündeme gelebilir.

Akşam saatlerinde Ay Aslan burcundaki yolculuğuna başlar başlamaz önce Satürn ardından Mars ile karşıtlık kuracak…Bu sert enerjilerin devrede olmasından dolayı akşam saatleri zorlu geçebilir. Sabit burçlar arasında oluşacak bu kombinasyon hareket kabiliyetimizi kısıtlayabilir. Duygusal olarak kendimizi keyifsiz hissedebilir; içinde bulunduğumuz koşullardan memnuniyetsizlik duyabilir; meydan okumaya kalkabiliriz. Bir yandan da Kendi kurallarımızı koymak adına yaptırımcı olabilir veya kuralları hiçe sayarak bildiğimizi okuma gayreti içine girebiliriz. Toplumsal alanda; yönetimle alakalı konularda; otorite konumundaki kişilerle, toprakla ilgili temalarla ilgili bazı hoş olmayan gelişmeler de ortaya çıkabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren kendini kısıtlanmış hissedebilir, duygusal açıdan zorlanabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde birikmiş öfkeni dışarı yansıtabilir gerek dostlarınla gerekse sevdiklerinle ilişkilerinde gerginlik yaşayabilirsin. Attığın her adımda büyük bir mücadele vermen gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dün yaşanan ılımlı ve uyumlu enerjinin aksine sabah saatlerinden itibaren abartılı ve fevri tepkiler verebilirsin. İletişimde yaşanan engeller ya da aldığın haberler seni zorlayabilir. Akşam saatlerinde hayatındaki otoritelerin ve toplumsal olayların baskısı duygusal olarak kendini kapatmana neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde evinin ihtiyaçlarını gidermek için alışveriş yaparken abartıya kaçabilirsin. Sonrasında ise özellikle sosyal medyada paylaşımda bulunurken dikkatli olmalı, çatışmalara fırsat vermemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde bir anda gelen kısıtlanmalar kendini ifade edememene yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün karşındakilere öfkelenmek için binbir sebep bulabilir, üstünde baskı kurduklarını düşünebilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar elinin kolunun bağlanmasına neden olabilir. Özellikle ekonomik gelirlerle ilgili girişimlerinde engellerle karşılaşabilir, risk aldığını düşünerek endişelenebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; birkaç gündür olaylar kontrolden çıkmış gibi gelebilir; özellikle sabah saatlerinde sağlığın ya da sevdiklerin hakkında endişelerin artabilir. Ancak akşama doğru burcunda hareket etmeye başlayan Ay ile kontrolü ele almak ve artık harekete geçmek isteyebilirsin; fakat bir süre için büyük engellerle mücadele etmen gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinden itibaren sevdiklerinle, arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarla gerilim yaşayabilir, duygusal ve abartılı tepkiler verebilirsin. Özellikle akşama doğru olaylar kontrolün dışında gelişebilir, kendini eve kapatabilir ve çevrenden izole olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür yapmaya çalıştıklarının boşa gittiğini düşünebilir, bir türlü istediğin sonuca ulaşamayabilirsin. Abartılı beklentilerinin yerine gelmemesi öfkelenmene yol açabilir. Özellikle arkadaşlarından ya da romantik ilişkilerinden beklediğin desteği görememen sosyal çevrenden uzaklaşmana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne başlarken aldığın haberler son günlerdeki duygusal bakış açını değiştirebilir ve çıkarlarını gözetmek için işi daha sıkı tutman hatta acımasız olman gerektiğini düşünebilirsin. Akşam saatlerinde ailenle ve sosyal çevrenle ilişkilerinde büyük bir gerilim yaşanabilir ve öfkene hakim olamayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini maddi manevi güvende hissedemeyebilir; özellikle harcamalarını kontrol altına alamadığından dolayı endişe duyabilirsin. Akşama doğru iletişiminde kısıtlanmalar yaşanabilir, öfkeni sosyal medya da yansıtabilirsin. Hayata bakış açını esnetmen ve gereksiz inatlaşmalara girmemen senin için daha iyi olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde yaşanan çıkar çatışmaları ve düşmanlıklar büyük tepkiler vermene karşındakilerin duygularını hiçe saymana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde eşinin, ailenin ya da ortağının kaynaklarını yönetmek isteyebilirsin. Alacaklarını toparlayamaman gerilimi artırabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; çevrendekilere yardımcı olmak isterken işler kontrolden çıkabilir, bir anda sen suçlu durumuna düşebilirsin. Cesaretle aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, bir anlık öfkeyle çatışmalar yaşayabilirsin. Karşındakilerin daha sorumluluk sahibi ve gerçekçi olmasını isteyebilir, iddialı tavırlarından dolayı sinirlenebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; romantik ilişkilerde beklentilerinin yerine gelmemesi kırılmana ve duygusal baskı altında kalmana neden olabilir. Sen özveriyle hareket ederken karşındakiler çıkarcı davranabilir. Günün ilerleyen saatlerinde sağlığına daha fazla özen göstermeli, kendini fazla zorlamamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.