2 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabaha karşı Ay; Balık burcunda Venüs’ le kavuşuyor ve günün kalanında başka bir görünüm yapmıyor. Ayrıca Merkür ile Neptün’ ün tekrar bir araya gelmesiyle birlikte gün boyunca oldukça hassas ve kırılgan bir durumda olabiliriz. Gerçeklerden uzaklaşıp hayal dünyasına dalmaya yatkın olduğumuz bugün affedici ve fedakâr tavırlar sergileyebilir ya da kendimize acıyabiliriz. Objektif olamayacağımız için hesap kitap işleriyle uğraşmamalı, uzun süreli bağlayıcılığı olacak imzalar atmamalıyız. Hem romantizm hem de sanatsal yaratıcılıkta başarılı olabilir, sevdiklerimizi mutlu etmek için çabalayabiliriz. Platonik aşklara meyledebilir, karşımızdakileri olduklarından farklı bir yere koyabiliriz. Bugün ilham perileri hep yanımızda olacağından bütün sanat dallarında ve tasarım alanında başarılı çalışmalar yapabiliriz. Duygularımızı şiirsel bir dille ifade edip, herkese ve her şeye hiçbir çıkar gözetmeden sevgimizi gösterebiliriz. Akışta kalmayı başarıp, mücadele etmekten vazgeçeceğimiz bir gündeyiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; yalnız kalarak huzuru ve mutluluğu bulabileceğin bir gündesin. Birkaç gündür devam eden gerilim ve yüksek enerjiden sonra artık sakinleşebilirsin. Akışına bıraktığın konular sonuçta lehine gelişebilir. Romantik, gizli ya da platonik ilişkiler ve hayal kurmak keyif verebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; bugün üstünde çalıştığın anlaşma ya da projelerin olumlu sonuçlarını alabilir, yakın çevreyle kurulan ilişkilerden büyük destek alabilirsin. Güçlü sezgilerin de yardımıyla karşındakilerin ne istediğini anlayarak, uzlaşma sağlayabilirsin. Kariyerinden elde ettiğin kazançta artış olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; toplum içinde ilişkilerinle ön plana çıkabilir, duygularının herkes tarafından fark edilmesini sağlayabilirsin. Kariyerinde uzun süredir uğraştığın ama sonuç alamadığın konularda lehine gelişmeler olabilir. Sezgilerinle hareket ederek sosyal hayatında ön plana çıkabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; uzun süredir devam eden gerilimden sonra bugün biraz nefes alabilir, kendini rahat ifade edebilirsin. Sosyal medyadan gelişen ilişkiler seni mutlu edebilir ya da yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Görüş ve inançların doğrultusunda girişimlerde bulunabilir, çevrendekilerle tam bir uyum içinde olabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; bugün çalışmalarının karşılığını alabilir, prim, komisyon gibi gelirlerinde artış olduğunu görebilirsin. Yaşamında krize yol açan olaylar yoluna girebilir, içten içe yaşadığın kırgınlıklar giderilebilir. Sezgilerinin çok güçlü olması, doğru adımlar atmanı ve duygusal paylaşımlarından destek görmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; her ne kadar olaylar senin kontrolünde olmasa da gelişmeler lehine olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin sevgisi ve desteği ile kendini iyi hissedebilir, eylemlerinin sonucunu alabilir, seni mutlu edecek haberler duyabilirsin. Karşına çıkan fırsatları iyi kullanabilir, teklifler alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün çalışma ortamında keyifli ve huzurlu bir gün geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla duygusal paylaşımlarda bulunabilir, desteklerini görebilirsin. Üstünde çalıştığın konulara sanatsal yeteneklerini de katabilirsin. Sağlığınla ilgili yaşanan belirsizlikler giderilebilir, görüşmediğin akrabalarınla barışabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; bugün romantizm ve sevgi dolu anlar yaşayabilirsin. Karşındakilerin ne istediğini onlar söylemeden anlayabilir, duygusal ilişkilerde uzun vadeli planlar içine girebilirsin. Sevdiklerinle bir araya gelerek paylaşımlarda bulunmak, hayattan daha fazla keyif alacağın ortamlarda bulunmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; günü evinde sevdiklerinle huzur içinde geçirebilirsin. Aile içi ilişkilerinde duygusal paylaşımlarda bulunmaktan mutlu olabilirsin. Fedakârlık yapmak ve şefkat göstermek bugün senin için hiç zor olmayacak. Duygusal krizlerin çözümü kendiliğinden gerçekleşebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; romantik ilişkilerde kendini rahat ifade edebilir, uzun vadeli sözler verebilirsin. Duygularını söze ya da yazıya dökmek çok kolay olabilir, sevdiklerinle bir arada olacağın yolculuklar yapabilirsin. Olayları kontrol etmene gerek kalmadan lehine gelişmeler yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; ekonomik konularla ilgili çözümsüz kalan krizler sen çaba sarf etmeden giderilebilir. İstediğin bir ürün ya da hizmeti çok zorlanmadan alabilir, gayrimenkul satışlarında anlaşmaya varabilirsin. Kariyerine dair bir türlü ilerlemeyen konularla ilgili yaşanan olumlu gelişmeler keyfini yerine getirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; bugün kendini şanslı hissedebilir, işlerin kolayca yoluna girdiğini görebilirsin. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir zamanda olabilir ya da devam eden girişimlerin sonuçlarını almakta zorlanmayabilirsin. Romantik ilişkilerde keyif veren gelişmeler yaşanabilir, dış görünüşünde hoşa gidecek değişiklikler yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.