2 Nisan 2018 Burç Yorumları

Yeni hafta hırslarımıza yenik düşmemize neden olan başlangıçlara sebep olacak. Fazlasını istemek beklentilerimizi tatmin etmeyebilir. Böyle bir dönemde yeni adımlar atmak, yaşantımıza renk katmak isteyebiliriz ancak Merkür’ün geri harekette olması, bu girişimlerin önünü kesebilir. İş hayatınızla ilgili konular biraz canımızı sıkabilir, ofis ortamındaki rekabet huzurumuzun kaçmasına sebebiyet verebilir.

Sevgili Koç; haftanın ilk gününde kazançlarını ve harcamalarını düzenlemek; bütçeni dengede tutmak isteyebilir, bunun için planlı ve programlı ilerlemek zorunda kalabilirsin. Sabah saatlerinde alışveriş isteğini dizginlemeye çalışmalısın. Duygusal ilişkilerde kendini mutsuz hissedebilir, fazla talepkâr davranabilirsin.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, ortak paylaşımlarla ilgili gelişmeleri gündemine getirebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin hırslı tavırları seni üzebilir; finansal konularda sorunlar yaşayabilir, kendi başına karar almak ve ilerlemek isterken onların yönlendirmeleriyle hareket etmek zorunda kalabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün iş hayatında yoğunluk yaşanabilir. Finansal konular, iş paylaşımı ve planlamalar vaktinin çoğunu alabilir. Ayrıca çalışma arkadaşlarınla olan ilişkilerinde de duygusal gerilim yaşanabilir.  Hem bedensel hem de ruh sağlığına dikkat etmelisin, fazla derin düşünmek seni yıpratabilir.

Sevgili Yengeç; bugün duygusal hassasiyetin artabilir, romantik ilişkilerde seni derinden etkileyecek olaylar yaşayabilirsin. Ayrıca sezgilerinin ve yaratıcılığının artması var olan yeteneklerini verimli kullanmanı sağlayabilir. Hem sevdiklerine karşı hem de parasal konularda güvensizlik hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde yapacağın tercihler seni duygusal olarak rahatsız edebilir. Bir yandan ailenle ilgilenmen gerekirken bir yandan da hareketli bir sosyal ortamda bulunma isteğinden dolayı zorlanabilirsin. İşlerini aksatmadan zamanında yerine getirmek için kendi keyiflerinden ödün vermen gerekebilir.

Sevgili Başak; bugünlerde zihnin birçok işle aynı anda meşgul olabilir. Yakın çevrenin ve sevdiklerinin sorunlarını çözmeye odaklanırken kendi sorunlarınla ilgilenmeyi aksatabilir, duygusal açıdan tatmin olmakta ve kendini güvende hissetmekte zorlanabilirsin. Ancak mantığını devreye sokman işlerini halletmeni kolaylaştırabilir.

Sevgili Terazi; bugün maddi konularda hırslı davranabilir; tutkularının peşinden gidebilirsin. Borç, alacak ve ödemelerle ilgili düzenlemeler yapabilir; harcamalarını kontrol altına almaya çalışabilirsin. Ayrıca kendi değerinin farkına varacağın gelişmeler yaşayabilir; paylaşımlarınla ilgili kararlar alabilirsin.

Sevgili Akrep; gece yarısından itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay, birkaç gün boyunca kendi isteklerine odaklanmana neden olabilir. Karşındakilere güvenmek için onları sınamaya kalkışabilir ve bu yüzden kendini huzursuz hissedebilirsin. Kendini ön plana çıkarmayı ve gelişmelerin senin kontrolünde olmasını istediğin bir dönemdesin.

Sevgili Yay; güne kendini güvensiz ve huzursuz hissederek başlayabilir, senin kontrolün dışında gelişen olaylardan dolayı gerginlik yaşayabilirsin. Hem maddi konularda hem de ilişkilerde işin içinden çıkamadığın koşullar olabilir ancak akışta kalmaya çalışmalı ve gidişatı da dikkatle gözlemlemelisin.

Sevgili Oğlak; grup çalışmaları ve sosyal organizasyonlarla geçecek hareketli bir gün seni beklemekte. Hedeflerine ulaşmana olanak sağlayacak ortamlarda yer alabilir; hırsın ve azminle öne çıkabilirsin. Fakat romantik ilişkilerde beklentilerinin aşırıya kaçmamasına dikkat etmelisin.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatındaki konumunu sağlamlaştıracak fırsatlar yakalayabilirsin ancak fazla hırslı davranmamalısın. Planlı ve stratejik ilerlemeli; yeteneklerini doğru kullanmaya bakmalısın. Doğru adımları atarsan seni zorlayan sorumlulukların üstesinden gelmeyi başarabilirsin.

Sevgili Balık; hedeflerine ulaşman için seni destekleyen ve organize olmanı sağlayan arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Fakat görüşlerinde ısrarcı ve sabit fikirli olman alternatifleri gözden kaçırmana neden olabilir. Sosyal medya paylaşımların bazı ilişkilerinin bozulmasına ve çatışmalara yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.