2 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın hareketli ve nispeten daha olumlu bir günündeyiz ancak yine de mücadele etmemizi gerektiren konular peşimizi bırakmayacak. Gün boyunca yeni işbirlikleri ve ortaklıklar peşinde koşabilir, ilişkilerimizde heyecan arayışında olabiliriz. Yeni kişilerle tanışmak ya da duygularımızı açık açık ifade etmek isteyebiliriz. Ancak düşüncelerimizi bu kadar cesur dile getirmeye çalışmak pek kolay olmayacak. Yaşamımızdaki otorite figürlerine rağmen adım atmaya uğraşırken manipülasyona maruz kalabilir, kararlarımızı değiştirmemiz için baskı görebiliriz. Yani yine iletişimde zorlanabilir, fikirlerimizden dolayı sıkıntı yaşayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcunda hareket eden Ay’ın olumlu etkisi tüm gün seninle beraber olacak. Dış görünüşünü, giyim tarzını değiştirebilir; yeni ve farklı bir stil yaratabilirsin. Hem sosyal hem de romantik ilişkilerde kendini rahat ifade edebilir, görüşmeler yapabilir, yeni heyecanlar yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yoğun duygular içinde olmana rağmen ifade edecek cesareti kendinde bulamayabilirsin. İçinde biriken coşkuyu, sana ilham verecek sanatsal çalışmalara yöneltebilirsin. Gizli ilişkiler, kulisler ya da kulağına gelen dedikodular seni heyecanlandırabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; arkadaşlar ve gruplar içinde oldukça faal olacağın bir gün seni bekliyor. Sanatsal çalışmalar içinde olabileceğin gibi sergi, galeri gezebilir, açılışlara katılabilirsin. Yakın çevrenden biri ile yakınlaşabilir; yeni bir aşka adım atabilirsin. Aniden karşına çıkabilecek fırsatlara biraz temkinli yaklaşmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilir, lider olacağın projeler içinde yer alabilirsin. Geleceğin için ikilemde kaldığın konularda yeni fırsatların karşına çıkacağı bir gün olabilir. Bir yandan kendini hevesli hissederken diğer yandan ayağını sağlam basmak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün geleceğinle ilgili riskli ve cesur kararlar alabilirsin. Yabancılarla ilişkiler, sanatsal eğitimler ve sana keyif verecek yolculuklar gündeminde olabilir. Özellikle sosyal medyadan gelişebilecek ilişkiler hayatına yeni bir heyecan ve mutluluk katabilir, umutla dolabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; duygusal paylaşımlarda karşındakilerin bencilce davranışları ya da kontrolü tamamen ele alması ilişkilerinde küçük bir kriz yaşanmasına neden olabilir. Finansal konularda risk alacağın yeni yatırımlar gündeme gelebilir. Beklediğin bir ödemeyi alabilir ya da ticari bir anlaşmaya imza atabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın ilişkide olduğun kişilerin hevesli hatta fazla cesur tavırları sana da dinamizm getirebilir; birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bugün anlaşmalar, sözleşmeler imzalanabilir, danıştığın uzmanlardan ihtiyacın olan yardımı alabilirsin. Meselelerini çözmek veya yeni iş birlikleri kurmak için uygun bir gün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; işinde veya günlük uğraşların arasında sanatsal konulara yer verebilirsin. Girişimlerinin maddi yönü ile olumlu gelişmeler gündemde olabilir. Çalışma arkadaşların ile yakınlaşmanı sağlayacak ve duygusal bağlarını güçlendirecek sosyal ortamlara katılabilir, beden sağlığın için harekete geçebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; aşk hayatına dair olumlu hava bugün de devam ediyor, bu yüzden sevdiklerine duygularını çekinmeden açıklayabilirsin. Şans oyunları, spekülatif kazanç getiren aktivitelere yönelebilir hatta fazla risk almaya istekli olabilirsin. Çok hızlı kararlar alıp hemen uygulamaya koyabilir, kendini çok rahat ifade edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; birçok işi bir arada halledebileceğin hem özel hem de iş hayatında oldukça sosyal olacağın bir gün seni bekliyor. Evinde dekorasyon değişikliği yapabilir veya yeni bir yere yerleşmek için arayışa girebilirsin. Aile fertlerini ve arkadaşlarını evinde ağırlayarak keyifli vakit geçirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün sana heyecan verecek yeni bir eğitime başlayabilir; seminere katılabilir veya yolculuğa çıkabilirsin. Kardeş ve komşularla olan ilişkinde uyum ve sevgi esas olabilir. Zihinsel açıdan seni harekete geçirecek çalışmalar, yeni teklifler gündeme gelebilir. Duygularını akıcı ve samimi bir dille ifade edebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; harcamalarında bugün artış olabilir; ihtiyaç dışı alış veriş yapabilirsin. Yaratıcı çalışmalarını elle tutulur, gözle görülür hale getirmek için uygun şartları sağlayabilirsin. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek ve kazanca dönüştürmek için bireysel girişimde bulunabilir hatta fazla cesaret gösterebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.