2 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Bugün hem çevremizdeki insanlarla hem de ailemiz ya da partnerimizle sorunlar yaşayabiliriz. Abartıya meyilli halimiz, sürekli karar değiştirmemize neden olabilir ve ilişkilerimizi zora sokabiliriz. Anlık isteklerimizin ardından gidip daha sonra içinde bulunduğumuz durumları beğenmeyebiliriz. Bu yüzden düşünerek adım atmakta fayda var. Kendimizi açık bir şekilde ifade edemediğimiz için anlaşılmamaktan şikayet edebilir, kesin kararlar alarak daha sonra pişmanlık yaşayabiliriz.

Sevgili Koç; bugün kendini iyimser, neşeli ve dinamik hissediyorsun. Hevesle başladığın işlerde yön değişikliği olabilir, vizyonunu geliştirecek olaylarla karşılaşabilirsin. Ancak duygularını ifade ederken yakın ilişkide olduğun kişilere karşı daha duyarlı davranmalı, yanlış anlaşılmalara mahal vermemelisin.

Sevgili Boğa; ortak gelirler, eşin parası veya kredi, komisyon gibi finansal kazançlarınla ilgili atacağın adımlarda dikkatli olmalısın. Alıştığın düzenin dışına çıkmana sebep olacak fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak kendini yeterli ya da hazır hissetmediğinden bu fırsatları görmezden de gelebilirsin.

Sevgili İkizler; bugünlerde karşındakilerden öğreneceğin pek çok şey olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişiler kendine başka bir açıdan bakmanı sağlayabilir fakat bu durum konfor alanının dışına çıkmana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde düşüncelerinde karmaşa yaşamana neden olacak durumlar söz konusu.

Sevgili Yengeç; birçok işi birden üstlenmen kendini fazla yıpratmana neden olabilir. Çalışma arkadaşlarınla aranda görev dağılımından ya da bilgi alış verişinin aksamasından dolayı çatışmalar yaşanabilir, seni yıpratacak kulisler ve dedikodularla karşılaşabilirsin. Fakat bir yandan da sıra dışı bir bakış açısı kazanabilirsin.

Sevgili Aslan; güne sevdiklerinle aranda yaşanan pürüzleri gidermek için çaba sarf ederek başlayabilirsin. Ancak karşı tarafın istek ve düşüncelerine anlayışla yaklaşmaya çalışmalısın. Bugün aynı zamanda riskli kazançlar elde etmeye çalışırken de dikkatli olman gerekebilir.  Akşam saatlerinde aşktan yana gelişmeler veya yeni tanışmalar yaşanabilir.

Sevgili Başak; bugün özel yaşamına zaman ayırmanız gerekirken sosyal hayatına içinde de yer almak isteyebilirsin. Evde düzenlemeler yapmak isterken bir yandan da kariyerinin gerektirdiği ortamlarda bulunman gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde kafanı karıştıran durumlara acil çözümler bulabilirsin.

Sevgili Terazi; alacağın haberler bir süre için kararsız kalmana neden olabileceği gibi seni bir seçim yapmaya da zorlayabilir. Yakın çevrenle diyaloglarında yanlış anlaşılmalar ve gereksiz çatışmalar yaşanabilir. Fakat bir yandan da seni harekete geçirecek teklifler alabilirsin.

Sevgili Akrep; bugüne kadar belki farkında olmadığın veya kullanmadığın yeteneklerinden kazanç elde etme şansın var. Ancak bir yandan da fazla risk alabilir ya da kazanacağından daha fazla harcayabilirsin. Sevdiklerini memnun etmek için, maliyete bakmadan yapacağın alış verişler bütçeni sarsabilir.

Sevgili Yay; Ay, halen burcunda ilerlemeye devam ediyor, ancak karşındakilerin beklentilerini görmezden gelerek sadece kendi isteklerinin peşinden gitmen ilişkilerinde gerilime neden olabilir. Kararsız kaldığın konularda sevdiklerinin desteğini alarak harekete geçebilirsin. Planlarında aksamalar yaşanabilir.

Sevgili Oğlak; ileriye yönelik beklentilerin bilinçaltı kaygılarına neden olabilir. Bugün olayların kontrolünden çıktığını hissedebilir, aldığın riskleri doğru hesaplayamayabilirsin. Aile fertleriyle kuracağın iletişim bir yandan seni bazı konularda harekete geçmek için heveslendirirken bir yandan da kararsız kalmana sebep olabilir.

Sevgili Kova; gruplar içinde aktif ve katılımcı olacağın bir gün seni bekliyor. Fakat içinde bulunduğun sosyal ortamlardan beklediğin kadar keyif alamayabilir, beklentilerinin karşılanmamasından dolayı karar değiştirebilirsin. Akşam saatlerinde alacağın haberler seni mutlu etse de etraflıca düşünmeden harekete geçmemelisin.

Sevgili Balık; güne hızlı bir başlangıç yapabilir, birçok programı aynı güne sığdırmaya çalışabilirsin. Karşına çıkan kariyer fırsatlarını kullanmak isterken ailenin isteklerini de göz önüne almalısın. Finansal olarak seni rahatlatacak gelişmeler olmasına rağmen hâlâ kararsız olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.