2 Mart Burç Yorumları

Sabah saatlerinde oldukça enerjik hissedebilir ve kararlılıkla hareket edebiliriz. Yeni bir girişimde bulunmak için istekli olacağız ancak harekete geçmeden önce adımlarımızın devamının geleceğinden emin olmamız gerekiyor. Sanatsal faaliyetler için uygun bir gün. Öğlene doğru enerjimiz düşüyor, huzur ve güven arayışı ön plana çıkarıyor. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; parasal alandaki işlerde istikrarlı hareket etmek isteyebilirsin. Borç ve alacaklarını gözden geçirebilir; bütçeni düzenlemek isteyebilirsin. Ancak ortaklarından veya iş birliği içinde olduğun kişilerden gelecek talepler risk almana yol açabilir. Kendini güvence altına alarak adım atman yerinde olur.Sevgili Boğa; burcunda ilerleyen Ay ile güçlü ve dirayetli hissetmene rağmen motivasyon unu aşağıya çeken ve bilinçaltındaki düşüncelerin ortaya çıkmasına zemin hazırlayan bir ruh halinde olabilirsin. İçindeki rekabet duygusunu körükleyen gelişmeler sonucunda kendini hedef ve amaçlarına adayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün korkularınla yüzleşmene neden olacak gelişmelere açıksın. Sağlamakta zorlandığın maddi manevi huzur ve güvenlik isteğin bugün artabilir. Kendince çıkış yolları bulabilmek için iç dünyana çekilebilir;plan ve program yapabilirsin. Eğitim, anlaşma ve yolculukların yanı sıra ailenle alakalı kontrolün dışında durumlar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; gerçekleştirmek istediğin hayallerini çevrenle paylaşabilir, onlardan yardım talep edebilirsin. Maddi manevi destekleri seni gruplar içinde, bağlı olduğun dernek veya takım çalışmalarında sağlam bir yer edinmene olanak sağlayabilir. Eğitim, yurt dışı işler ve yolculuklar adına da sana gelecek vaat eden görüşmeler yapabilirsin.

Sevgili Aslan; yaşantında istikrarlı koşulları yaratmak bugün senin için ön planda olabilir. Bu yüzden girişimde bulunacağın işlerinde koşullarını sağlam zemine kurmak isteyebilirsin. Hem parasal hem de kişisel anlamda güvenilirliğini kanıtlayacağın gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgili Başak; geleceğin için maddi, manevi, güvenli ve konforlu hayatı kurmak önemli olduğundan adımlarını sağlam atmak isteyebilirsin. İçinde olduğun iş birlikleri veya ilişkilerde karşındaki kişinin davranışlarının yanı sıra söylemlerine de dikkat edebilirsin. Önce sana hayal gibi gelen fikirler sonradan neden gerçekleşmesin ki dedirtebilir.

Sevgili Terazi; ortaklıkların ve ikili ilişkilerin finansal yönü gündeminde yer alabilir. Karşılıklı güvenilirliğini sınayacağınız gibi birbirinize ne gibi faydalar sağlayabileceğinizi de irdeleyebilirsiniz. Aranızda bir anlaşmaya varma şansınız yüksek görünüyor.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda ilerleyen Ay ile bugün içinde bulunduğun koşulları sen yönetemeyebilirsin. Ancak karşındakileri yönlendirme şansına sahipsin. Birlikte işin içinde güven, sadakat ve parasal kazançların olacağı girişimlerde bulunabilirsin. Yaratıcılık gerektiren bir konu veya eğlenceye dair bir uğraşa dair ortak hareket etmen mümkün görünüyor.

Sevgili Yay; sorumlulukların yanı sıra parasal işler veya sağlığınla alakalı gelişmeler günün önemli gelişmeleri olabilir. Geçtiğimiz günlerde başlattığın girişimlerin hazırlıklarıyla uğraşabilir; finansal boyutuyla ilgili çalışmalar yapabilirsin. Ayrıca aile fertlerinden birinin sağlığıyla ilgilenebilir; onu rahat ettirmek için çabalayabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugünlerde zamanını sevdiğin kişiye, çocuklarına ya da keyiflerine ayırmak isteyebilirsin. Ayrıca üzerinde düşündüğün bir projeyi artık yatırıma dönüştürme şansını yakalayabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili alacağın bir haber seni ruhen rahatlatabilir.

Sevgili Kova; eve, aileye ve gayrimenkullere dair işlerini yola koymak isteyebilirsin. Bu yüzden gerek parasal gerekse de seni ruhen huzurlu hissettirecek şekilde hareket edebilirsin. Ayrıca anlaşma, eğitim ve yolculuklardan edineceğin kazanç veya bilgiler bir vadede işine yarayacak bir şekil alabilir.

Sevgili Balık; hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Bu girişimin için yakın çevrenden, kardeş ve arkadaşlarından maddi manevi destek alma şansın olabilir. Ayrıca bugün düşüncelerinde tutarlı, ifadelerinde de etkileyici bir tavır sergileyebilirsen hedeflerine varman daha kolay olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.