2 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde Merkür ile Ay’ın sert kontağı düşünce ve fikirlerin doğru ifade edilmesi adına negatif etki yapabilir. Aklımızda olanları sert ve tartışmacı bir uslupla söyleyebilir; tartışmacı bir tavır sergileyebiliriz. Eğitim, yolculuk, ticaret, anlaşma ve sözleşmelerle alakalı yolunda gitmeyen durumlarla karşılaşma riskimiz de yüksek…Çevremizdekilerle iletişim sorunları yaşamamak için temkinli ve sağduyulu olmakta fayda var…

Günün ikinci yarısında Ay ve Güneş arasındaki stresli açı yine bu sorunlu atmosferin devam etmesinde etken olacak gibi…Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Yeniay ile başlattığımız işlerle alakalı yeni gelişmeler ortaya çıkarken bizleri manen ve madden yorabilir. Duygularımızla düşüncelerimiz birbirleriyle örtüşmeyebilir; içimize sinmeyen durumlarla karşılaşabiliriz. Ayrıca ailevi konular, ilişkiler, işbirlikleri, bilgi paylaşımları, otorite konumundaki kişilerle aramızda iletişim problemleri ortaya çıkabilir. Karar almak ve hamle yapmak kolay olmayabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hareketli ve yoğun bir gün geçirebilir, yakın çevrenle, kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelerek ufak tefek dedikodular yapabilirsin. Anlaşmalar veya kontratlar imzalamak için araştırmaya ya da ön görüşmelere başlayabilir, kararsız kaldığın konularda daha çok bilgi toplamaya çalışabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; önümüzdeki birkaç gün ödemeler, borçlar ve alacaklar seni fazlasıyla meşgul edebilir. Gelirlerini artırmak için yeni yollar arayabilir, özellikle ticaret yapmayı düşünebilirsin. Zaten yaz aylarından itibaren alım satım işleri daha fazla ilgini çekmeye başladığı için araştırmaya, bilgi toplamaya başlayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda hareket etmekte olan Ay’ın enerjisiyle çok yoğun iletişim trafiği içinde olabilirsin. Hareket halinde olmak ve girişimlerde bulunmak istediğin bir gün olmasına rağmen sık sık karar değiştirerek başlangıçlarını erteleyebilirsin. Kendini ifade edebileceğin fırsatlar bulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; önümüzdeki günlerde yeni girişimlerde bulunmadan önce araştırmalar yapabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsin. Bilinçaltında seni huzursuz eden konuları çözmek için dua edebilir, meditasyon ya da başka ruhsal çalışmalar yapabilirsin. Günü kapalı alanlarda ama iletişim halinde geçirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün hedeflerine odaklanabilir, geleceğe dair plan ve projeler geliştirebilirsin. Sosyal çevren içinde aktif olabilir, dernekler ve gruplarda görev alabilir, arkadaşlarınla sana keyif verecek organizasyonlar yapabilirsin. Çevrendekilerle fikir alışverişinde bulunsan da düşüncelerinden emin olamadığın için harekete geçemeyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal olarak çok aktif olabilir, topluluklar içinde kendini ifade edebilirsin. İş hayatında yoğun bir iletişim trafiği yaşanabilir, toplantılarda sunumlar yapabilirsin. Düşüncelerinle ön plana çıkıp, fikir alışverişinde bulunsan da henüz yeterli bilgiye sahip olmadığından çalışmalarını erteleyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gündelik yaşamındaki belirsizlik kafanı meşgul etse de bugünü keyifli geçirebilirsin. Aynı görüş de olduğun kişilerle düşüncelerinizi paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Yurt dışı yolculukları, yüksek eğitimleri planlayabilir, geleceğe dair umutlarını yenileyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün bir süredir yaşanan duygusal ve finansal krizleri çözmek için fikir alışverişinde bulunabilir, düşüncelerini paylaşarak yeni arayışlara girebilirsin. Ortak kaynakları ve kredileri kullanarak girişimlerde bulunmak isteyebilirsin fakat karar almakta zorlanabilir veya aldığın kararları değiştirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; karşıt burcunda harekete geçen Ay; eşin, ortağın ya da iş birliği yaptığın kişilerden kafanı karıştıracak teklifler alabileceğine işaret etmekte. Bugün karşılıklı iletişim kurarak sana faydalı olacak bilgiler edinebilirsin. Danıştığın kişiler girişimlerinde faydalı olacak fikirler verebilirler.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sakin geçen bir hafta sonunun ardından haftaya hızlı bir başlangıç yapabilirsin. Gündelik yaşamında yoğun bir iletişim trafiği yaşanabilir, hızlı bilgi akışı ve toplantılar kafanı karıştırarak kararsızlığa yol açabilir. Bir işi bitirmeden diğerine başlayabilir, hatta birçok projede birden görev almaya yeltenebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaşamdan keyif alabilir, kendini şımartabilirsin. Zevkine ve hobilerine yönelik alışverişler yapabilir, yaratıcılık gerektiren konularda çalışabilirsin. Sevdiklerinle zaman geçirebileceğin, entelektüel faaliyetler içinde olabilirsin. Girişimlerde bulunmadan önce fikir alışverişinde bulunmak, danışmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde biraz karmaşa yaşayabilir, unuttuğun veya ihmal ettiğin bir konudan dolayı telaşla harekete geçebilirsin. Sonrasında zamanını kendine ve ailene ayırmak, evinde keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsin. Aile fertleriyle yoğun bir iletişim trafiği içinde olman, onların verdiği fikirlerden dolayı kafanın karışmasına yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.