2 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugünü, tatil günü olmasına rağmen işimizle, gücümüzle ilgilenerek veya ailemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek geçirebiliriz. Sabah saatlerinde duygusal açıdan derin ve tutkulu hissedebilir; bilinçaltımızın en gizli taraflarına yolculuk yapabiliriz. Güney Ay düğümü ile kavuşan Ay ise kadersel veya geçmişe dair konuların yeniden ortaya çıkmasına  yol açabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde özellikle sosyal yaşamında yoğun bir koşturma içinde olabilir, son dakikada yaşanan değişiklikleri kontrol altına almaya çalışabilirsin. Fakat akşam saatlerinde enerjin değişebilir, arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle bir araya gelmekten mutluluk duyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne yoğun bir iletişim trafiği ile başlayabilir yanlış anlaşılmaları ya da ani çıkışları bertaraf edebilmek için çaba sarf edebilirsin. Sosyal medya paylaşımlarında kontrolün dışında durumlar yaşanabilir. Akşama doğru ise sosyal hayatın renklenebilir, kalabalıklar içinde olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; son dakika gelişmeleri yaptığın bütçenin delinmesine neden olsa da durum fazla kontrolden çıkmadan toparlayabileceksin. Telaşlı geçen bir günün ardından günün ilerleyen saatleri çok keyifli geçebilir, özellikle sosyal medyada seni mutlu edecek karşılaşmalar ya da gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; işlerini bitirmeye ve sorumluluklarını yerine getirmeye odaklanmış bir şekilde güne başlasan da olaylar birden kontrolden çıkabilir, son dakikada ilişkileri ve işbirliklerini zora sokacak gelişmeler yaşanabilir. Ancak akşam saatlerinde yapacağın derin duygusal paylaşımlar krizi çözmene yardımcı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bir sürü işin senin üstüne yıkılmasından rahatsız olabilir hatta bundan dolayı ufak çaplı tartışmalar yaşayabilirsin. Üstünde baskı hissettiğin birkaç günün ardından akşam saatlerinde karşıt burcuna geçen Ay, eşin ya da yakın ilişkide olduğun kişiler tarafından sevildiğini hissetmene yardımcı olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinden itibaren başkalarını mutlu etmek için koşturabilir sonunda da hesapta olmayan harcamalardan dolayı sıkıntı hissedebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yakın akrabalarla bir araya gelebilir ya da keyif aldığın bir proje üstünde çalışmaya başlayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; eve ve aileye zaman ayırarak geçirdiğin birkaç günün ardından artık sonuç almak isteyebilir, çalışmalarına hız verebilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişilerin son dakika değişiklikleri sabrını taşırabilir. Neyse ki ilerleyen saatlerde mutluluk verecek gelişmeler yaşayabilir, yaşamından hoşnut olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; tam işlerini bitirdiğin ve kendine zaman ayırabileceğini düşündüğün anda yaşanan karmaşa sözlü bir çatışmayla sonuçlanabilir ya da zamanını iyi kullanamadığından sıkıntı yaşayabilirsin. Fakat akşam saatlerinde enerjin tamamen değişebilir, ev içinde huzurlu ve keyifli saatler geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; son günlerde yaşanan ekonomik baskıyı çözdüğünü düşünürken bir anda risk almanı ya da hesapsız para harcamanı gerektiren durumların yaşanması can sıkıcı olabilir. Ancak yakın çevre, kardeş ya da kuzenlerden alacağın haberler keyfini yerine getirebilir, samimi ve paylaşımcı sohbetler kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; birkaç gündür bütün kontrol sende olmasına ve isteklerini gerçekleştirmene ramak kalmasına rağmen son dakika gelişmeleri bütün stratejini değiştirmene neden olabilir. Fakat durumu çabucak toparlayabilir, günün ilerleyen saatlerinde seni ekonomik açıdan rahatlatacak gelişmelerle huzur bulabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendini istediğin gibi ifade edemediğin ve olayları kontrol edemediğin bir kaç günün ardından yaşanacak ani gelişmeler ya da alınan haberlerle kabuğundan çıkabilecek ve günün ilerleyen saatlerini gönlünce geçirebileceksin. İlişkilerden mutluluk duyabileceğin, fiziksel görünümünde hoşa giden değişiklikler yapabileceğin bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün boyunca koşturabilir, son zamanlarda gösterdiğin çabanın karşılığını almaya uğraşabilirsin. Ancak gelir gider dengesinin tutmaması yaptıkların boşa gitmiş gibi hissettirebilir. Sonrasında biraz yalnız kalmak isteyebilirsin. Gizli ilişkilerden ve kulislerden destek alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir