2 Mart 2018 Burç Yorumları

Güne Başak burcundaki dolunayın etkileri altında başlıyoruz. Gün içinde duygularımız ve mantığımız arasında kalabilir, geçmişe ruhsal bir yolculuk yaparak hayatımızla ilgili önemli konularda farkındalıklar kazanabiliriz. Bir taraftan planlı olmak, her şey kontrol altında tutmak diğer taraftansa işleri akışına bırakmak isteyebiliriz. Bilinçaltımızdaki konular su yüzüne çıkarak bizi kaygılandırabilir ama bu konuları çözüme kavuşturmak için fırsatlar yakalayacağız. Önümüzdeki günlerde gerçeklerden uzaklaşma riskine karlı dikkatli olmalıyız. Gereksiz fedakarlıklardan kaçınmalı, kendimizi kurban etmemeliyiz. Gün içindeki ruh halimizde gelgitler olabilir. Akşam saatlerinde kendimizi daha enerjik hissetmemiz mümkün. Ancak daha gergin olabilir, öfkemimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Risk almaya ve düşünmeden hareket etmeye daha meyilli olabiliriz. İlerleyen saatler daha keyifli geçebilir. 

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek dolunay çalışma ortamında gerginliğe ve iş arkadaşlarınla aranda çatışmalara neden olabilir. Yorgunluktan dolayı bağışıklık sistemi sorunları yaşayabilir, sağlığına daha fazla önem vermeye zorlanabilirsin. Olumsuzluklara rağmen karşına kadersel fırsatlar çıkabilir.

Sevgili Boğa; dolunay; geleceğinle ilgili kararlar almana ve hedeflerini gözden geçirmene neden olabilir. Aşk ilişkilerinde hayal kırıklıkları ve sorunlar yaşasan bile karşındakilerin seni anladığını ve desteklediğini görebilirsin. Ekonomik konularda istikrarı sağlamakta zorlanabilir, yanlış seçimler yapabilirsin.

Sevgili İkizler; son günlerde hız kazanmış girişimlerinin olumlu ya da olumsuz sonuçlarını alabilirsin. Aile içinde huzursuzluk yaşanabilir, gayrimenkullerle ve taşınmayla ilgili son kararlarınızı verebilirsin. Gelişmeler hayal kırıklıklarına yol açsa da, beklentilerini yüksek tutmayarak doğru seçimler yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün aldığın haberlerin doğruluğunu iyi araştırmalısın. Açığa çıkan beklenmedik bilgiler kafanın karışmasına, seçim yapmakta zorlanmana neden olabilir. Dolunayla birlikte anlaşma ve sözleşmelerde olumlu ya da olumsuz son noktaları koyabilirsin. Eğitim ve yolculuklara dair kararlar alabilirsin.

Sevgili Aslan; dolunayla birlikte ekonomik konularla ilgili seçimler açığa çıkabilir. Bugün yaşanan gelişmeler gerilime, hayal kırıklıklarına ve aldığın kararlardan vazgeçmene neden olabilir. Olayları kontrol etmek yerine akışa bırakmalı, sezgilerine güvenerek, fazla yüklerden kurtulmaya bakmalısın.

Sevgili Başak; burcunda yaşanan dolunay ilişkilerde ve yaşamını ilgilendiren konularda kararlar almana neden olabilir. Fakat şartların sana bağlı olmaması ve koşulların belirsizliği aldığın kararlardan vazgeçmene de neden olabilir. Yine de aldığın haberler ve yapacağın işbirlikleri kazançlı çıkmana yol açabilir.

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşecek dolunay iş hayatında ki belirsizlik ve yoğun rekabetle nasıl baş etmen gerektiğine dair ipuçlarını beraberinde getirebilir. Yaşamında kontrol etmekte zorlandığın konuları arkanda bırakabilirsin. Korkularınla yüzleşmek önümüzdeki günlerde daha cesur adımlar atmanı sağlayabilir.

Sevgili Akrep; romantik ilişkilerde sonlanmalar yaşanabilir ya da kararlar alarak ilişkiyi farklı bir evreye taşıyabilirsin. Maddi konular kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir ancak şansının dönmesini sağlayan fırsatlar ayağına kadar gelebilir. Arkadaşlarından beklentilerin seni hayal kırıklığına uğratabilir ve gerilim yaşamana neden olabilir.

Sevgili Yay; dolunayla birlikte ailen için yaptığın fedakârlıklar iş ve sosyal hayatında sorunlar yaşamana ve hayal kırıklıklarına neden olabilir. Yaşadığın yerle, gayrimenkullerle ilgili son kararları alarak harekete geçebilirsin. İhmal ettiğin, ertelediğin konular karşına çıkabilir ve ortaklıklarda, işbirliklerinde zorlanmana yol açabilir.

Sevgili Oğlak; bugün önemli kararların ve anlaşmaların arifesinde olabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerde gerilim yaşanabilir, girişimlerinin olumlu ya da olumsuz sonuçlarını alabilirsin. Düşüncelerindeki belirsizlik doğru seçimler yapamamana neden olabilir.

Sevgili Kova; dolunayla birlikte ekonomik konularla ilgili girişimlerinin sonuçlarını alabilirsin. Fakat aldığın riskler ve şartların belirsizliği finansal dengeni muhafaza etmeni engelleyebilir. Kontrolsüz harcamalar ve ihmal ettiğin ödemeler sorunlara yol açsa da ticari işlerden yüksek kazanç elde edebilirsin.

Sevgili Balık; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay; ilişkilerde gerginliğe neden olabilir. Karşındakileri ihmal etmen ve yeterli sorumluluk üstlenmemen yakın ilişkide olduğun kişilerin seni eleştirmesine yol açacağından, çatışmalar yaşanabilir. Ancak haklılığını savunarak görüşlerini kabul ettirebileceğin bir gündesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.