2 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Hafta sonuna geldiğimizde biraz rahatsız edici koşullarla karşılaşabiliriz. Gün genelinde engellemeler ve ertelemelerle karşılaşabilir, iki ileri bir geri gidebilir, otoritelere boyun eğebiliriz. Verdiğimiz sözleri tutmak, görevleri yerine getirmek ve zamanı iyi kullanmak zorunda olduğumuz, kısıtlamaların olduğu bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde fiziksel olarak ta zorlanabilir, tartışmalar yaşayabiliriz. Kavga ve kazalara karışmamak için temkinli olmalı, şartları olduğu gibi kabul edip fazla üstüne gitmemekte fayda var. Bizi güç savaşlarına çeken bir baskıyla karşılaşabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hareketli bir haftanın ardından kendin için planlar hazırlamış olsan da ertelemek durumunda kalabilir, kontrolün dışında gelişen olaylarla karşı karşıya kalabilirsin. Gün ortasında uzmanlık gerektiren konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Geçmişten gelen sorunları çözerken kendini doğru ifade edip, güç savaşlarından kaçınmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; düşüncelerini ve görüşlerini kabul ettirme çabası içerisine girebilirsin. Hayatı daha gerçekçi gözlerle değerlendirirken, görev ve sorumlulukları ön planda tutabilirsin. Zorlu koşullara rağmen yine de cesaretli ve mücadeleci bir ruh hali içinde olacaksın. Trafikte veya yolculuklarda daha temkinli olmaya bakmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün finansal konularda dikkatli olmanı gerektiren koşullarla karşılaşabilirsin. Yatırım, borç alacak gibi konular ön plana çıkarken, partnerinle gergin anlar yaşaman mümkün. İçinden çıkamadığın durumları farklı bakış açılarıyla değerlendirmen ve şimdiye kadar uyguladığın stratejileri değiştirmen gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşındakilerin hırsı ve cesareti üstünde baskıya yol açabilir, kimi zaman bunun getirdiği gerginliği yaşayabilirsin. Gün içerisinde olayların akışını kontrol edememen seni sıkıntıya sokarken, kendi isteklerinden ödün verebilirsin. Kendini ifade etmekte zorlanabileceğinden şartları kabul edip, orta yolu bulmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Ketum tavırların yüzünden, yakınlarınla fikir ayrılıklarına düşebileceğin bir gündesin. Dengeni sağlamakta zorlanırken, işlerine odaklanmanda fayda var. Gün içerisindeki yoğun iş tempon fiziksel olarak da zorlanmana sebep olabilir, bu yüzden dinlenmeyi ihmal etmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün kendini gösterebileceğin, yaratıcılığını kullanabileceğin, yeteneklerini sergileyebileceğin ortamlarda bulunabilir, cesaretin ve enerjinle göz doldurabilirsin. Ancak yaşamdan keyif alabileceğin şartların oluşmasına rağmen ailene, çocuğuna dair olan sorumluluklarınla ilgilenmen gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün seni öfkelendirecek ve huzursuz edecek ortamlardan uzak durmaya bakmalı, eski tartışmaların gündeme gelmesine izin vermemelisin. Özellikle gece saatlerinde rahatsız olabileceğin koşullar oluşurken, sağlıksız düşünen insanlarla bir arada olmanın getirdiği baskıyla kısıtlanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün ifade ve söylemlerinle çevrendekilerin dikkatini çekebilirsin, ancak tutamayacağın sözler vermemeye özen göstermelisin. Süregelen sorunlarını veya zihnine takılan konuları doğru teşhisi koyarak çözüme ulaştırabilirsin. Geç saatlerde yakınlarından birisi motivasyonunu düşürebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu aralar, kişisel isteklerinin değişim göstermesi masraflarının çoğalmasına neden olabilir. Finansal konuda verebileceğin kararlar maddi durumunu zorlayan riskli koşullar içerebilir ve kararlarını yeniden gözden geçirmen gerekebilir. Akşam saatlerinde sabrını zorlayan sosyal çevrene karşı ruh halini korumalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kendini dinamik ve enerjik hissedebilir, isteklerinin peşinden cesaret ve kararlılıkla gidebilirsin. Gücünü ve konumunu kullanarak gelişmeleri istediğin yönde ilerletebilirsin. Ancak fazla rekabetçi davranmamalı, gereksiz tartışmalara girerek güç gösterilerinde bulunmamaya bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sorumlulukların ve endişelerin üstünde baskı hissetmene neden olabilir. Öfkeni içinde tutarak kendini ifade etmekte zorlanman, daha sonra ani kırılmalar yaşamana yol açabilir ve kendi içinde de çatışmalar yaşayabilirsin. Beklediğin haberleri alabilirsin ancak harekete geçmek için koşulların uygun olmayabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir gün olabilir ve sorumluluktan kaçmayan tavrınla öne çıkabilirsin. Karşına çıkabilecek engeller ve kısıtlamalar karşısında duygusal davranmadığın sürece cesaretle durabilirsin. Akşam saatlerinde sinirlenmen ve daha tahammülsüz olman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir