2 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Zorlu geçen iki günün ardından güne keyifli bir başlangıç yapabilir, kendimizi istediğimiz gibi ifade edebiliriz. Sabah saatlerinde özgün ve yenilenmemize yol açacak fırsatlar yakalayabiliriz fakat şüpheli bir tutum takındığımız için karşımızdaki insanlarla doğru iletişim kuramayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; sabah saatlerindeki enerjini günlük işlerine yönlendirebilir, detay ve düzen gerektiren işlerini bitirebilir, hedeflerine odaklanabilirsin. Partnerinle, finansal konularda yapacağın görüşme, farklı bir çözüm üretmenizi sağlayabilir. Bugün çalışma arkadaşlarınla aranda bir gerginlik yaşanabilir, kontrollü olmanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; aşk hayatında veya arkadaşlarınla iletişiminde pozitif ve enerjik olabilir, sevdiğin insanların birtakım sorumluluklarını kendi üzerine alabilirsin. Maddi konularda ise istediklerini yaptırmak adına inat edebilir, fikir çatışmalarına girebilirsin. Ticaret ya da ortaklı bir iş teklifiyle karşılaşabilir, düşünmek için zamana ihtiyaç duyabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; daha önce başlamış olduğun bir projeyle ilgili çalışmalarında bir anda sorun ve gecikmeler yaşayabilir, ancak bunları kısa sürede pratik fikirlerinle çözmeyi başarabilirsin. Bugün mesleki konularında özgün fikirlerini aile bireylerinle paylaşmak isteyebilir, onların da desteğini alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; yakınlarının ihtiyaç duyduğu bilgiye ve el becerisine sahip olabilir, sevdiklerinin işlerine yardımcı olabilirsin. İkili ilişkilerden kaynaklı yaşadığın problemleri dostlarının yardımıyla atlatman mümkün. İçinde bulunduğun koşullar netlik kazanırken, duygusallıktan sıyrılıp, maddi konularına odaklanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; maddi getirisi olan ortak işlere dahil olmak isteyebilir, evinin refah düzeyini ve huzurunu arttıracak kazançlar edinmek için fırsatlar kovalayabilirsin. Ancak karşına çıkabilecek fırsatlara temkinli yaklaşmalı ve mantık süzgecinden geçirmelisin. Sevdiğin kişiyle kuracağın iletişimde eleştirinin boyutunu aşmamaya dikkat etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; güne içinde hissettiğin duygusal boşlukla başlasan da kısa sürede toparlanabilir, keyif duyduğun konulara yönelerek kendini şımartabilirsin. Ailenden veya ebeveynlerinden kaynaklı birtakım sorumlulukların gündem olsa da bunları pratik bir şekilde düzene koymayı başarabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; hafta sonunu kendine ayırmak için plan yapabilir, elindeki işleri bir an önce bitirmek isteyebilirsin. Yaşamındaki dağınık, gözüne batan yerleri ve konuları organize etmek isteyebilir, sorumluluklarının bilincinde olabilirsin. Genel anlamda içsel dengeni ayarlaman yönünde bir gün olsa da yakınlarınla iletişimini de aksatmayacaksın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; kendini ispat etmek ve göstermekle ilgili birtakım uğraşlar içerisinde olabilirsin. Yeteneklerine olan güveninle, hızlı girişimler yapmayı planlayabilir, yakınlarının desteklerini de açıkça isteyebilirsin. Sosyal alanda ve bazı gruplarla yapacağın iş birlikleriyle, maddi ve manevi ihtiyaçlarını ayağına getirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; kariyer alanında titiz ve düzenli çalışman takdir görüyor olabilir. Ancak ağzından çıkan sözlerde temkinli olman, olası sorunlar yaşamana engel olabilir. İnanç ve felsefi görüşlerini herkes kabul etmeyebilir, abartıdan uzak durarak, hoşgörülü olman gerekebilir. Magazin, siyasi ve kültürel konular bugün daha çok ilgini çekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; partnerinin gelirlerindeki artış seni de motive edebilir, yarım bıraktığın yurtdışı bağlantılı işlerine odaklanabilir ve ticari işlerine hız verebilirsin. Ancak verdiğin ya da sana verilen sözler konusunda fazla iyimser olabilir, maceraya açık olabilirsin. Karşındakiyle yaşayabileceğin sürtüşmeler, seni hedeflerinden uzaklaştırabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; kariyer veya çalıştığın iş yerinle ilgili birtakım hukuksal konular tekrar gündemine gelirken, alacağın sonuçtan tatmin olabilirsin. Öğleden sonra ilişkilerinin önem kazanacağı gelişmeler ortaya çıkarken, parasal işler veya duygusal paylaşımlarında ufak çaplı krizler yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; ilişkin üzerine düşünmeni ve harekete geçmeni gerektirecek durum ve gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin. Şu sıralar hayatının birçok alanında yaşanan sorunları kafana takıyor olman endişelerini artırabilir. Eğitimini aldığın alanla ilgili görüş ve düşüncelerini sosyal çevrenle paylaşabilir, olumlu geri dönüşler alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.