2 Haziran Burç Yorumları

Konsantrasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz, zihinsel olarak odaklanmakta ve fikirlerimizi somutlaştırmakta zorlanmayacağız. İşlerimizi sağlamlaştırabilir, adımlarımızı netleştirebiliriz. Özellikle parasal konularda, gayrimenkullerde, anlaşma ve sözleşmelerde ve de eğitimle ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. Güçlü kişilerle görüşmeler yapabilir ve onların desteğini alabiliriz. Akşam saatlerinde koşullar değişebilir. Engellerle karşılaşabilir, kısıtlanmış hissedebiliriz. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabilir, sert tepkiler verebiliriz. Ayrıca trafikte dikkatli olmakta yarar var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor? 

Sevgili Koç; eğitim, yolculuk veya anlaşmaları içeren bir konuyla ilgili bazı hazırlıklar yapabilirsin. İşin maddi boyutuyla alakalı ise sağlam koşulları sağlamak ön sırada olabilir. Erken saatler sakin geçiyor görünse de sonrasında bazı engel ve kısıtlamalar yaşaman mümkün.  Akşam geç saatlerde telaş yaşamana neden olacak durumlar söz konusu.

Sevgili Boğa; günün keyifli başlayabilir. İstek ve arzularının yanı sıra aklında olanları uygulamaya koyma şansın var. Günün ilk bölümünde her şey yolunda ilerleyebilir. Ancak sonraki saatlerde parasal konularda veya duygusal paylaşımlarında biraz zorlanabilirsin. Akşam geç saatlerde ise duygularını öfkeyle gösterebilirsin.

Sevgili İkizler; söylemekten kaçındığın belki de kendi kendine bile itiraf etmekte zorlandığın düşüncelerle ilgili bir karar aşamasında olabilirsin. İlişki içinde olduğun kişi, eşin veya iletişim içinde oldukların aranda sorumluluklardan dolayı gerilimli durumlar yaşayabilirsin. İsteklerinin yerine gelmesi için yoğun mücadeleye girebilirsin.

Sevgili Yengeç; eğitsel konular, seyahat veya yakın çevrenle ilgili gelişmeler geleceğinle ilgili bir karar üzerinde etkili olabilir. Günün ilk yarısı sakin geçerken ilerleyen saatler gerilimli geçebilir. Sorumluk ve görevlerini yerine getirmek yerine düşünmeyi tercih edebilirsin. Gecenin saatlerinde kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar stres yaratabilir.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde işlerini ilerletmen için olumlu koşullar var. Seyahat, görüşme, anlaşma ve eğitsel konularda yeni adımlar atabilirsin. Günün ikinci bölümü seni kısıtlayan koşullarda geçebilir. Sevdiğin kişiyle arana soğukluk girebilir veya keyfini kaçırabilecek gelişmeler olabilir.

Sevgili Başak; günün ilk bölümünde duygu ve düşüncelerin birbiriyle uyumlu olabilir. Yapacağın görüşme ve anlaşmaların yanı sıra eğitsel ve hukuksal işlerin rahat ilerleyebilir. Günün ikinci yarısında ise seni zorlayan ve önüne engel çıkaran koşullarda olabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde parasal işlerin ve duygusal paylaşımların adına seni tatmin eden gelişmeler yaşayabilirsin. İş birliği ve ilişkilerini pozitif koşullara taşıyacak kararlar alabilirsin. Ancak ilerleyen saatler bu olumlulukta olmayabilir. Otorite konumundaki kişilerle aranda bazı sorunlar çıkabilir. Gerilime açıksın.

Sevgili Akrep; karşındakilerle fikir alışverişleri yapabilir, hatta ortak bir noktada buluşabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde bu olumlu koşullar değişebilir. Eşinle, dostunla veya anlaşma imzalamak üzere olduğun kişilerle aranda parasal konularda bazı sorunlar çıkabilir. Gece geç saatlerde ise gerilim daha da artabilir.

Sevgili Yay; iş veya aile hayatınla ilgili kalıcı adımlar atmak isteğindesin. Günün ilk bölümündeki olumlu koşullar bu isteğini gerçekleştirmene zemin hazırlayabilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde değişen dinamiklerle hem senin tavrın değişebilir hem de şartlar zorlayıcı bir hal alabilir. Gerilim yaşamaya açıksın.

Sevgili Oğlak; aşk hayatınla, bir yolculuk veya arkadaşlarınla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Seni memnun edecek haberler duyman veya kararlar alman söz konusu olabilir. Ancak günün ikinci yarısında kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar farklı koşullar getirebilir. Kafanda olan düşünce ve fikirlerin değişebilir.

Sevgili Kova; evin, ailen veya bir gayrimenkulle ilgili karar alabilirsin. Bu bir satış veya tadilat kararı olabileceği gibi kardeşlerinle birlikte hareket etmenizle ilgili bir durumu kapsayabilir. Günün ikinci yarısında uyum ve denge içinde ilerleyen koşulların bozulma ihtimali var.

Sevgili Balık; günün ilk yarısını keyifli geçirmen mümkün. Sevdiklerinle uyumlu ilişkiler kurabilir; bir yolculuk kararı alabilir veya iş birliklerinle alakalı pozitif gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatleri ilk bölümü gibi geçmeyebilir. Seni kısıtlayan ve engelleyen durumlarla karşılaşabilirsin. Bu durum gerilime neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.